Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

| Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
405
Cevap
32
Favori
47.998
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> | Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    7 Mesaj
    Umarım sırdaki çeviri Metro Exodus olur.
    |
    |

Orijinalden alıntı: brokenwings

crack...

Alıntıları Göster
    eyw reis her şeyi dogru yapıyorum türkçe yama yüklüyorum türkçe olmuyor oyun sence neden böyle oluyor veya türkçe yama klasörünü upload edermısın kopyala yapıştır yapayım klasörüme
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Amd Ryzen 5 1600x / Noctua Nh-D15S / Gigabyte B450 Aorus Pro / 32 Gb ddr4 3200mhz (16Gbx2) / Msi Gtx 1070 Armor / Adata Xpg Sx6000pro 256Gb NVMe SSD - 960Gb Adata Su650 SSD - 3 TB Toshiba HDD/ Corsair 400R Kasa / 750 Watt High Power Astro Lite PSU / Philips 247E3 Lcd Monitor
  • Yarbay
    3753 Mesaj
    süper çeviriydi 2 karakter ile oynayarak oyunu bitirdim Metro Exodus'uda çevirecekmisin hocam
    |
    |
    Asus Z170 Pro Gaming | ASUS ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti 11GB | Intel Core i7 6700K 4.0 Ghz | Corsair Hydro Series H100i v2 240 mm | 2x Noctua NF-F12PWM | 2x Corsair ML140 Pro Rot LED | Hyperx Savage 16 GB 2800Mhz DDR4 CL14 | Corsair 400C Mid-Tower Case
    Evga 650GQ Gold 80+ PSU
    | Samsung 850 Evo 250GB SSD
    Acer Predator XB271HU 1440p IPS G-Sync 165Hz Gaming Monitor
    | WD 1TB
    Corsair K70 LUX RGB | DXRacer Sentinel Gaming Chair | - Logitech G900 Chaos Spectrum | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Razer Firefly Chroma Cloth Mouse Pad | Samsung UE-55MU9000
  • Yarbay
    2616 Mesaj
    emeğinize sağlık. sonsuz teşekkürler
    |
    |

bırakın ya . adam bari onu eklesin. ücret almıyor birşey almıyor. yamayı yarım bile çıkarsa hakkı.
    |
    |
    unconc3rn3d kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    RushComeBaby

İşte bu kafayla zaten türk yama sektörü gelişmiyor. Ne demek yarım çıkarsa bile hakkı. Lütfen önce düşünün, sonra yazın. (Sözlerim bu çevirmene değil)
    |
    |
    xPUN1SH3Rx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

"yarım çıkarsa hakkı" o mana ile yazmadım. yani adam teşekkür edeceğine bir kaç yerine kendi imzasını eklemiş diye laf yapıyor. Sonuçtda resmi bi yama ve ya ücretle satılan yama değil. Gönüllü yama.
    |
    |
    RushComeBaby kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mathews -- 2 Mart 2019; 23:18:33 >
    |
    |

Extra Oyunci
  • Çavuş
    41 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    x7x7x7

South Park serilerini sayesinizde çok keyif alarak bitirmiştim, teşekkür ederim. Resident Evil 2 için ayrıca çok teşekkür ederim. Ya sen ne sipirmin bişiysin. Bu arada "South Park: The Fractured But Whole" isimli oyunda "Morgan Freeman" pataklayan oyuncuyum :)
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: unconc3rn3d

Çeviri:qnoops yazısının her yere eklenmesi abartı olmuş. bu yama için oyunu alan rahatsız olabilir. şimdilik orjinal dille devam. Sagol yinede emeğin için.
    Metal Gear Solid V falan oynamayin hocam siz. Oyunun her yerinde Hideo Kojima yaziyor hatta yetmezmis gibi adam her gorevin sonuna credits eklemiş Onun dışında boyle yama yapimcilarinin menuye reklam eklemesi falan pek rahatsiz etmiyor beni, oyuna baslayinca gidiyorlar zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: keremec

Metal Gear Solid V falan oynamayin hocam siz. Oyunun her yerinde Hideo Kojima yaziyor hatta yetmezmis gibi adam her gorevin sonuna credits eklemiş Onun dışında boyle yama yapimcilarinin menuye reklam eklemesi falan pek rahatsiz etmiyor beni, oyuna baslayinca gidiyorlar zaten.

Alıntıları Göster
    En önemlisini unutmuşsun. Hideo Kojima'yı bir yan görevle operasyon yaparak kurtarıyorsun ve ekibine alabiliyorsun. Hatta S+ idi özellikleri hatırlayabildiğim kadarıyla

• Yarbay
    2437 Mesaj

Evet ya, bana Ground Zeroes dan gelmişti. Atmak istesen kovamıyorsun, bir de kilitlemişler karakteri göreve gönderip öldürtemiyorsun da
    |
    |
    BaTDeM kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Arkadaşlar oyunu kurdum ama, rs2 tıklayınca siyah ekran geliyor sonra masaüstüne dönüyor, win 10 kullanıcısıyım sanırım saat +6 abd kanada ve dil eng olması gerekiyormuş ama saat kısmında ülke değil şehirler var bende yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.