Şimdi Ara

Pusuya Yatmış 4K'ların Ucuzlamasını Bekleyenler Grubu (412. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.484
Cevap
211
Favori
792.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • biraz daha düşse 47 lik yapıştırıcam salona zamanı geldi
  • 48 H 6500 Mü Yoksa LG LB730 mu ?
  • günde 3 saat standart kablo tv üzerindn sd yayın izlenen, akşamdan akşama notebook dan dlna veya hdmi ile bir film izlenecek.
    3d/ smarttv gibi kanmca gereksiz teknolojileri barındırmayan ve bundan dolayı olabildiğince ucuz olacak
    50 veya 55 inch tv arayışına geçmeye karar verdim. bekle bekle içim kıyıldı. Genç gün ömürden gidiyor hocam.
    Pusudan kısmen çıkmış mı oldum şimdi? Bu özellik leride tv öneriniz var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar lg 47la860v modelini 1999 tl'ye teknosada son teşhir ürünü olarak buldum. Satıcının söylediğine göre 14 gün olmuş teşhire konulanı. Bununla ilgili bir kaç sorum olacak.
    - Bunu öğrenmenin yani tv nin çalışma süresini falan görebileceğimiz bir bölüm var mı?
    - Sizce bu fiyata teşhir ürünü almalımıyım?
    - Tv'yi almadan önce nerelerini kontrol etmek gerekiyor. En azından teşhir olduğu için ekranda falan kontrol edilecek noktları belirtirseniz sevinirim.
    - Son olarak fiyat konusunda yorum yapmanızı rica ederim.
  • UE48H6410 vatanda indirime girmiş beyler. düşünen varsa kaçırmasın..

http://www.vatanbilgisayar.com/ue48h6410asxtk.html
  • Bu sabah Vatan'dan 2199'a Samsung 48h6410'u aldım Akşam üstü tekrar 2599 olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guns03 -- 31 Temmuz 2014; 19:54:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG 49LB620V 3D Uydu Alıcı Full HD LED Tv ......... 1690 TL (100 TL Bonus)

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/lg-49lb620v-3d-uydu-alici-full-hd-led-tv-122959460

Ne dersiniz beyler ?
  • Arkadaşlar LG 55LA970V almak istiyorum. Uygun fiyat ve mağaza tavsiyelerinizi bekliyorum. Saygılar.

• pus pus nereye kadar a dostlar
    tv araştırırken beynim sulandı
    oysa aradıklarım gayet basitti
    1500-2000 tl arası
    42" ve üstü büyüklükte
    pc ve konsol bağlamada iyi performanslı
    3d si de olabilir
    önerebileceğiniz model var mı ?
    saygılar
  • 1000 tl ye kadar 32 ve üzeri ne tavsiye edersiniz?

• 3D siz, smartsız, sadece FullHD olan tv lazım 40" civarı...Genelde konsolda oyun için kullanacağım...Finlux, Seg vs de olur
    Kampanya gören bilen olursa yazarsa sevinirim

• Shadow Fox kullanıcısına yanıt
    1030 tl ye samsung olur mu olur dersen Olivium samsung mağazasına gel.

• ekim ayından beri teshirde olan 55la740s 2500 tl ye veriliyor,,sizce alınır mı? 139 cm ve 800 hz
  • yaklasık 2 aydır girmis bulundugum tv arayısını teknosa magazasından çekler ve indirim derken 48h6500 u 1800 liraya mâl ederek pusudan cıkmıs bulunmaktayım darısı almak isteyenlerin basına..
  • quote:

Orijinalden alıntı: promil06

yaklasık 2 aydır girmis bulundugum tv arayısını teknosa magazasından çekler ve indirim derken 48h6500 u 1800 liraya mâl ederek pusudan cıkmıs bulunmaktayım darısı almak isteyenlerin basına..

Hayırlı olsun dostum samsung mağazasından 2200'e aldım ben de.

İki gün önce kuruldu, şimdilik bir sorunu yok gibi görünüyor, ölü piksel yok, ışık sızması sadece sağ üst köşede az biraz var. 3D performansı çok iyi, hd yayınlar güzel. SD yayınlar idare eder gibi duruyor.

Hariciden birkaç film denedim, xbox360 takıp denedim, performans iyiydi. Bir tek şu banding olayını anlayamadım, testi var ancak neye dikkat etmem gerektiğini anlayamadım. Ondan yana da sorun yoktur herhalde.

Şimdilik gayet güzel bir televizyon, sen de memnun kalırsın eminim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

quote:

Orijinalden alıntı: promil06

yaklasık 2 aydır girmis bulundugum tv arayısını teknosa magazasından çekler ve indirim derken 48h6500 u 1800 liraya mâl ederek pusudan cıkmıs bulunmaktayım darısı almak isteyenlerin basına..

Hayırlı olsun dostum samsung mağazasından 2200'e aldım ben de.

İki gün önce kuruldu, şimdilik bir sorunu yok gibi görünüyor, ölü piksel yok, ışık sızması sadece sağ üst köşede az biraz var. 3D performansı çok iyi, hd yayınlar güzel. SD yayınlar idare eder gibi duruyor.

Hariciden birkaç film denedim, xbox360 takıp denedim, performans iyiydi. Bir tek şu banding olayını anlayamadım, testi var ancak neye dikkat etmem gerektiğini anlayamadım. Ondan yana da sorun yoktur herhalde.

Şimdilik gayet güzel bir televizyon, sen de memnun kalırsın eminim.

insallah kalırız ben 1 ay sonra kurdurcam tvyı simdilik attım odaya duruyor kutusunda..

• Extralarge kullanıcısına yanıt
    Sene olmuş 2014 ve 100hz tv alınmaz!
  • promil06 P kullanıcısına yanıt
    dostum cihaz 2600tl nasıl 1800e geldi?
  • Teknosa dan bunu düşünüyorum

http://www.teknosa.com/urunler/110015200/lg-42lb620v-dvb-s2t2c-3d-fhd-led-lcd-tv-2-gozluk#url

Ancak bu çek işi nasıl ? Limitlimi, sürelimi ? Yani 1000 tl lik alışverişte kullanırsın derlermi ?

• çek olayını bilen varsa yazsın.ama yanılmıyorsam diğer alışverişte kullanılabilir.limit olmamalı.internette veya mağazada da kullanılabilir
  • 
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.