Şimdi Ara

Pusuya Yatmış 4K'ların Ucuzlamasını Bekleyenler Grubu (413. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.485
Cevap
211
Favori
792.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 411412413414415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teknosa.com ve 444 55 99 Tekno Asist Merkezi aracılığı ile yapılan alışverişler karşılığında kazanılan hediye çekleri, sadece teknosa.com ve 444 55 99 Teknosa Asist Merkezi aracılığı ile yapılan alışverişlerde geçerli olup, Teknosa mağazalarından yapılacak alışverişlerde geçerli değildir.

Hediye çeki sadece tek fatura ile yapılan alışverişlerde kullanılabilir. Hediye çeki bölünerek farklı alışverişlerde kullanılamaz. Ayni hediye çeki sadece bir siparişte kullanılabilir.

Hediye çeklerinin kullanım hakkı, hediye çekinin kazanıldığı siparişin onaylanması ile başlar ve geçerlilik süresi 1 yıldır.

Bir alışverişte sadece bir hediye çeki / promosyon kodu / indirim kullanılabilmektedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semantik41

dostum cihaz 2600tl nasıl 1800e geldi?

evet ben de merak ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 3 Ağustos 2014; 17:07:22 >
  • Arkadaşlar yaklaşık 4 yıldır pusu da yatıyoruz fıyatlar dusecegını dahada yukselıyo malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • recepsahin30 kullanıcısına yanıt
    4 Yılmı Gençliği vermişsiniz pusu başında
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

quote:

evet ben de merak ettim

hocam daha onceden forumda birinden 2500 tl lik teknosa cekini 2100 tlye aldım..gecen gunde tv 2200 e dusdu gittim teknosadan aldım simdi elimde geriye 300 liralik teknosa ceki var 2100-300=1800 bu sekilde geldi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: promil06

quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

quote:

evet ben de merak ettim

hocam daha onceden forumda birinden 2500 tl lik teknosa cekini 2100 tlye aldım..gecen gunde tv 2200 e dusdu gittim teknosadan aldım simdi elimde geriye 300 liralik teknosa ceki var 2100-300=1800 bu sekilde geldi..

anladım hocam.hayırlı olsun hocam güle güle kullanın
  • TV nin Tarama hızı misal olarak 400 bile olsa izleyeceğimiz yayın desteklemiyorsa bize faydası var mı? Yani 100 veya 200 hz olan tv ile 400-800 hz' lik tv nin görüntü kalitesinde fark var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba uzun zamandır konunun takipçisiyim.
    Ben de 1 aya evleniyorum evimin eşyalarını hemen hemen tamamladım.
    Geriye birkaç eksik kaldı; televizyon da bunlardan biri.
    Samsung UE48H6500 modelini almayı düşünüyorum. Teknosa'da da soundbar ile 2599 tl'lik bir fiyatı vardı bu ürünün fakat hep teşhir ürün kalmış Teknosalarda. Bugün cevahirdeydim 1 tane kalmış dün galeriadakine gittim orda yoktu sordurttum her yerde varsa yoksa 1 adet var. Teşhir olayına da daha önce yaşadığım sorunlar nedeniyle sıcak bakmıyorum. Bugün Samsung'ta da 6500 ve 6470 iki farklı ürünü de aynı fiyata 2399 tl'ye buldum. Bir hafta daha maksimum pusuda beklerim. 6500 veya 6470 ' ten birini alacağım gibi gözüküyor. Konu ile ilgili indirimlerden haberdar eden arkadaşlara şimdiden teşekkürler. Ben de denk gelirsem fırsat ve indirimlerden haberdar edeceğim sizleri.

• quote:

Orijinalden alıntı: baronlacroix

Herkese merhaba uzun zamandır konunun takipçisiyim.
    Ben de 1 aya evleniyorum evimin eşyalarını hemen hemen tamamladım.
    Geriye birkaç eksik kaldı; televizyon da bunlardan biri.
    Samsung UE48H6500 modelini almayı düşünüyorum. Teknosa'da da soundbar ile 2599 tl'lik bir fiyatı vardı bu ürünün fakat hep teşhir ürün kalmış Teknosalarda. Bugün cevahirdeydim 1 tane kalmış dün galeriadakine gittim orda yoktu sordurttum her yerde varsa yoksa 1 adet var. Teşhir olayına da daha önce yaşadığım sorunlar nedeniyle sıcak bakmıyorum. Bugün Samsung'ta da 6500 ve 6470 iki farklı ürünü de aynı fiyata 2399 tl'ye buldum. Bir hafta daha maksimum pusuda beklerim. 6500 veya 6470 ' ten birini alacağım gibi gözüküyor. Konu ile ilgili indirimlerden haberdar eden arkadaşlara şimdiden teşekkürler. Ben de denk gelirsem fırsat ve indirimlerden haberdar edeceğim sizleri.

Kampanya bitmediyse mall of istanbul samsungta 2300
    Teknosada 2200du.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• teşekkür ederim teknosada bugün baktıgımda 2.599 dü de ellerinde teşhir harici ürün yoktu. mall of istanbula bakmadım samsunglarda 2399 diye biliyordum bu hafta bi araştıralım bakalım :)
  • http://www.teknosa.com/urunler/110015209/lg-55lb652v-dvb-s2t2c-3d-fhd-webos-smart-led-lcd-t

Hediye çekini hedsaba kattıığımızda 2700'e geliyor.
    Televizyon nasıldır avaba?
  • Ben de 1 hafta boyunca pusuda olacağım, samsung 48h6500 ve LG 47LB730v arasında karar veremedim, iş yerinde sevdiğim bir arkadaşımın LG 47LA640S serisi ile yaşadığı panel değişimlerini, anakart problemlerini düşününce aklım samsung a kayıyor. Ne dersiniz? Hangisi daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nbqa

http://www.teknosa.com/urunler/110015209/lg-55lb652v-dvb-s2t2c-3d-fhd-webos-smart-led-lcd-t

Hediye çekini hedsaba kattıığımızda 2700'e geliyor.
    Televizyon nasıldır avaba?

Pahalı biraz daha üstüne çıkarsan 55H7000 felan alınıyor.
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    tesekur ederim hocam.
  • baronlacroix kullanıcısına yanıt
    hocam bi samsung magazasına bakarsan fiyat indirimde ise bilgilendirirsen sevinirim.
  • Seg alyp geçece?im heralde...Bana sadece Full HD lazym, di?er tyryvyry ?eylere gerek yok..En çok oyun için kullanaca?ym..Yada kampanyadan bi Finlux denk getirirsem ?ahane olacak
  • 2 aylık araştırma ve geliştirme turları sonrasında 1 aylık da pusu bekleyişinin ardından LG 55LB670V almaya karar verip teknosaya gittim. Aklımda tek bir soru işareti bile yoktu. Kendimden ve seçimimden emindim.
    Ta ki COŞKUN'a kadar. Kendisi çok ilgili ve aynı zamanda giresunlu bir teknosa çalışanı.
    "Yardımcı olabilir miyim ?" sorusuna verdiğim
    "Evet" cevabı ile 1,5 saatlik LG & SAMSUNG sunumu başlamış oldu. Şimdi bu sunumdan çıkanları, soruları cevapları sizlerle paylaşıp bu konuda bilgisi olanlardan içine düşdüğüm bu karanlık ve puslu vadiden beni çıkartmalarını rica ediyorum

öncelikle onun önerdiği kesinlikle samsung UE55H7000 ya da UE55H6470.

1. LG DIRECT LED diğerleri EDGE dedim: Aslında hiçbirinin direct led olmadığı, yarı led yarı lcd, ortalar floresan kenarları ledli Edge LED olduklarını söylediğinde hiçbirşey bilmediğim hissine kapıldım. O saatten sonra o anlattı ben sadece susup dinledim
    Hatta samsungunda önceden ürünlere LED yazdığı fakat açılan bir dava üzerine artık ürün isimlerinde LED LCD kullandığını söyledi. (ki daha önce dikkat etmemiştim cidden öyleymiş: SAMSUNG UE46H7000 SMART FHD 3D 2xDVB-S LED LCD. )

2. 3Dsi dedm: LB670 lerde sıkıntı olduğu ve 3D izlenimlerinde titreşim meydana geldiğini ve ille de LG alacaksam bile LB730 almam gerektiğini söyledi. Ama Samsungun 3D de LG den bir adım önde olduğu. 3d görüntüde SAMSUNGUN 1080P görüntü vermesine karşılık LGlerde 540p de kaldığını söyledi. ayrıca LG 3D televizyonların teşhirlerinde dikkat et arkaya yatık konulur televizyonlar düz durmazlar bu da izleyeceğin açıda sıkıntı olmaması için ufak bir hiledir dedi.

3. WebOS dedim: Daha çok yeni olmasından kaynaklı eksikleri var dedi. Tarayıcı hızlı olsada Flash desteğinde sıkıntı olduktan sonra bir anlamı olmadığı
    Özellikle netten izlenecek videolarda sıkıntı yarattığı LG serverdan yapılan güncellemelerde eklentilerde eksik olduğu henüz beklentileri karşılayamadığını söyledi.
    bunun aksine samsunglarda böyle bir durum yok dedi.

4. 1tblık hdd okumlarında ve media player olayında da LGnin sıkıntıları olduğunu müşterilerin geri dönüşlerinden duyduğunu söyledi.

5. Ayrıca samsungun tenokask ve samsung smart club ile film izleme gibi artılarının olduğunu söyledi. Coşkunun bir samsung ajanı olabileceğini düşündüğüm anlar tam olarak bu cümleden sonraydı

Kısaca son cümlesinde sen yine istersen LG al deyip samsungun her zaman lg den bir adım önde olduğu özetini yaptı ve beni zamanda taaaaa 3ay öncesine yolladı. Belki bu zaman diliminde araştırırken bütün bu söylediklerini DHde forumlarda bir yerlerde okudum birilerinden. Fakat böyle ardı ardına söylenince İşte yine aynı yerdeyim. Hangi marka hangi model

Bu saydıklarımın doğruluğu ya da yanlışlığı konusunda bilgisi olan arkadaşlardan yardımlarını rica ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: angelseth

2 aylık araştırma ve geliştirme turları sonrasında 1 aylık da pusu bekleyişinin ardından LG 55LB670V almaya karar verip teknosaya gittim. Aklımda tek bir soru işareti bile yoktu. Kendimden ve seçimimden emindim.
    Ta ki COŞKUN'a kadar. Kendisi çok ilgili ve aynı zamanda giresunlu bir teknosa çalışanı.
    "Evet" cevabı ile 1,5 saatlik LG & SAMSUNG sunumu başlamış oldu. Şimdi bu sunumdan çıkanları, soruları cevapları sizlerle paylaşıp bu konuda bilgisi olanlardan içine düşdüğüm bu karanlık ve puslu vadiden beni çıkartmalarını rica ediyorum

1. LG DIRECT LED diğerleri EDGE dedim: Aslında hiçbirinin direct led olmadığı, yarı led yarı lcd, ortalar floresan kenarları ledli Edge LED olduklarını söylediğinde hiçbirşey bilmediğim hissine kapıldım. O saatten sonra o anlattı ben sadece susup dinledim
    Hatta samsungunda önceden ürünlere LED yazdığı fakat açılan bir dava üzerine artık ürün isimlerinde LED LCD kullandığını söyledi. (ki daha önce dikkat etmemiştim cidden öyleymiş: SAMSUNG UE46H7000 SMART FHD 3D 2xDVB-S LED LCD. )

2. 3Dsi dedm: LB670 lerde sıkıntı olduğu ve 3D izlenimlerinde titreşim meydana geldiğini ve ille de LG alacaksam bile LB730 almam gerektiğini söyledi. Ama Samsungun 3D de LG den bir adım önde olduğu. 3d görüntüde SAMSUNGUN 1080P görüntü vermesine karşılık LGlerde 540p de kaldığını söyledi. ayrıca LG 3D televizyonların teşhirlerinde dikkat et arkaya yatık konulur televizyonlar düz durmazlar bu da izleyeceğin açıda sıkıntı olmaması için ufak bir hiledir dedi.

3. WebOS dedim: Daha çok yeni olmasından kaynaklı eksikleri var dedi. Tarayıcı hızlı olsada Flash desteğinde sıkıntı olduktan sonra bir anlamı olmadığı
    Özellikle netten izlenecek videolarda sıkıntı yarattığı LG serverdan yapılan güncellemelerde eklentilerde eksik olduğu henüz beklentileri karşılayamadığını söyledi.

4. 1tblık hdd okumlarında ve media player olayında da LGnin sıkıntıları olduğunu müşterilerin geri dönüşlerinden duyduğunu söyledi.

5. Ayrıca samsungun tenokask ve samsung smart club ile film izleme gibi artılarının olduğunu söyledi. Coşkunun bir samsung ajanı olabileceğini düşündüğüm anlar tam olarak bu cümleden sonraydı

Kısaca son cümlesinde sen yine istersen LG al deyip samsungun her zaman lg den bir adım önde olduğu özetini yaptı ve beni zamanda taaaaa 3ay öncesine yolladı. Belki bu zaman diliminde araştırırken bütün bu söylediklerini DHde forumlarda bir yerlerde okudum birilerinden. Fakat böyle ardı ardına söylenince İşte yine aynı yerdeyim. Hangi marka hangi model

Bu saydıklarımın doğruluğu ya da yanlışlığı konusunda bilgisi olan arkadaşlardan yardımlarını rica ediyorum.

Her ürünün her markanın birbirine göre artısı eksisi var. %100 içine sinerek almam mümkün değil. Abim Samsung fanıydı ve Samsung alacaktı. Benim araştırmalarım ve Teknosa'da incelerimize göre en son LG aldı. Ve çok da memnun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: angelseth

2 aylık araştırma ve geliştirme turları sonrasında 1 aylık da pusu bekleyişinin ardından LG 55LB670V almaya karar verip teknosaya gittim. Aklımda tek bir soru işareti bile yoktu. Kendimden ve seçimimden emindim.

Teknosa elinde olan modeli öneriyor genelde,o ay hangi tv de prim varsa satıcı onu önerir.

2 ay sonra git belki LG satana ödül vardır,LG al der...

• :D kararını vereceksın en guzelı sormadan alacaksın
    ben 47lb670 ıcın ındırım beklıyorum :D
  • 
Sayfa: önceki 411412413414415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.