Şimdi Ara

Pusuya Yatmış 4K'ların Ucuzlamasını Bekleyenler Grubu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
11.472
Cevap
230
Favori
773.367
Tıklama
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Televizyonlar >> TV Tavsiyeleri >> Pusuya Yatmış 4K'ların Ucuzlamasını Bekleyenler Grubu
Giriş
    200 Mesaj
    Arkadaşlar bana 42''-47'' boyutlarında 3D, dahili uydu alıcılı, dahili wifisi olan ve smart tv özelliğinde en ucuz uygun bir tv tavsiye eder misiniz? En fazla 1800 bütçe ayırdım. Mesajlarınızı bekliyorum.

Orijinalden alıntı: mceren026

Arkadaşlar bana 42''-47'' boyutlarında 3D, dahili uydu alıcılı, dahili wifisi olan ve smart tv özelliğinde en ucuz uygun bir tv tavsiye eder misiniz? En fazla 1800 bütçe ayırdım. Mesajlarınızı bekliyorum.
    quote:

aynı özelliklerde tv tavsiyesi banada lazım +1
    |
    |
    -Tv'nin tasarımı hoşuma gitti özellikle ayak tasarımı güzel.
    -Akıllı kumandanın kullanımı pratik çok çabuk alıştım mouse rahatlığı veriyor.
    - Normal kanalların çözünürlükden dolayı iyi olduğunu söyleyemem ama hd kanallarda görüntü kalitesi beni tatmin etti.
    - Smart özellikleri açısından youtube uygulaması ve tarayıcı hoşuma gitti, ama Lgstore'nin eksik olduğunu uygulama açısından geliştirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Elimde bulunan farklı formattaki filmleri denedim hepsini sorunsuz açtı. Webos işletim sistemi ile mkv dosyalarını takılmadan izledim. Altyazılarda sorun yok. Bence webos öyle süper hızlı filan da değil, olması gereken zaten bu. Eski halini düşünemiyorum bile.
    -Dahili uydu alıcısını elimde daha önceden next minix uydu alısı olduğu için hiç denemedim. Bu gayet hızlı kanal geçişi 1-1.5 saniye. Kendi uydu alıcısının bu kadar hızlı olduğunu sanmıyorum.
    Şimdilik bu kadar, genel olarak tv'nin beni tatmin ettiğini söyleyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7veren -- 13 Temmuz 2014; 16:29:29 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    662 Mesaj
    http://www.hepsisony.com/?urun-7169-sony-kdl-42w815b-3d-led-tv

http://www.hepsisony.com/?urun-7168-sony-kdl-42w805b-3d-led-tv

BU sony 42w815b ile 42w805b arasında ne gibi fark vardır fiyat farkı ikisinin arasında 100 TL gorünüyor.
    |
    |

42W815B Motionflow XR 300Hz Gri Renk

42W805B Motionflow XR 200Hz Siyah Renk

Yani aralarında ahım şahım bir fark yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shoryuken.M -- 14 Temmuz 2014; 0:40:37 >
    |
    |
    ogunahmet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sizce bu satıcıya güvenilir mi?

http://www.n11.com/samsung-ue-55h7000al-55-139-ekran-3d-smart-fullhd-led-televizyon-P24656307
    |
    |

Orijinalden alıntı: Shoryuken.M

quote:

anladım tesekkur ederim sanırım 815B yi tercih edicem gri renk bide 3d iyi olması sebebiyle
    |
    |

Samsung UE-48H6270 & Lg 47LB652V

evlilik nedeniyle led tv almayı düşünüyorum fakat bu 2 ürün arasında karar veremedim benim için önemli olan kanalların netliği sizce hangisini almalıyım?

yada önerebileceğiniz başka tv modelleri varmı bütçem 2000-2200 en fazla 117-119 ekran olmak kaydıyla

teşekkürler.
    |
    |

quote:

Ben de o özelliklerde tv arıyorum, şu 2 tv için bi kampanya bekliyorum.

Vestel 42pf8175
    lg 42lb620v

47 inçleri de belirttigim limite uygun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    3 Not
    quote:

Uzun bir bekleyişin ardından SONY 42W815B televizyonum bugün geldi ve kurulumunu yaptırdım. Artık tam anlamıyla pusudan çıkmış bulunuyorum.
    quote:

Uzun bir bekleyişin ardından SONY 42W815B televizyonum bugün geldi ve kurulumunu yaptırdım. Artık tam anlamıyla pusudan çıkmış bulunuyorum.

Ben bu tür şeylerde nedense hiç bekleyemiyorum.
    Ucuz olsun pahalı olsun farketmez.
    Karar verdikten sonra hemen almak istiyorum.

Söyle, Görebiliyor musun seherin ilk ışıklarında,
    Alacakaranlıkta gururla selamladığımız bayrağımızı?

• Teğmen
    222 Mesaj

Hocam aynen bende beklemeyi sevmiyorum. Ancak benimki biraz mecburiyetten oldu. Neyseki sonu hayırlı bitti.
    |
    |
    Amerigo Vespucci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

n11 ya da gg gibi sitelerden led tv gibi değerli bir ürün almaya cesaret edemedim.

Samsung 55H7000 + 999 TL değerinde bluetooth 320 W soundbar + 400 TL Hediye çeki = 3.999 TL

http://www.teknosa.com/urunler/119966643/samsung-ue55h7000-smart-fhd-3d-2xdvb-s-led-lcd-tv

Orijinalden alıntı: the wade

Sonunda TV'mi alarak pusudan çıkmış bulunuyorum

n11 ya da gg gibi sitelerden led tv gibi değerli bir ürün almaya cesaret edemedim.

Samsung 55H7000 + 999 TL değerinde bluetooth 320 W soundbar + 400 TL Hediye çeki = 3.999 TL

http://www.teknosa.com/urunler/119966643/samsung-ue55h7000-smart-fhd-3d-2xdvb-s-led-lcd-tv
    quote:

Orijinalden alıntı: the wade

Sonunda TV'mi alarak pusudan çıkmış bulunuyorum

Güle güle kullanın.

400 tl hediye çekini TV fiyatından düşüyorlar mı?

• Binbaşı
    1602 Mesaj

Hayır alışverişten sonraki gün gönderiyorlar kodu.
    |
    |
    tyll kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

mesela flas bellek ile yabancı film izlemek istesem bu altyazıyı istedigim ölçüde büyültüp küçültebilecegim özellikte tv varmı şuanda
    |
    |

Orijinalden alıntı: ibbetuhim

quote:

Orijinalden alıntı: demircibu

4500tl bütçesi olup son nesil 4k çözünürlüklü tv almak isteyenler düşünsünler bu modeli

http://www.teknosa.com/urunler/110015286/lg-49ub850v-4k-uhd-dvb-s2t2c-3d-smart-led-lcd-tv-2

bu ürün 6 ay içinde piyasadaki 4kların nerelere kadar düşüceğinin habercisi...
    yakın zamanda 55"lere 3000 küsür verenler bence çok pişman olacaklar. şu geçiş döneminde 4k yayın olmasada bu yeni teknolojideki tvler gittikçe düşecek bu yüzden fazla para vermemek lazım.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: yildize

quote:

Orijinalden alıntı: demircibu

4500tl bütçesi olup son nesil 4k çözünürlüklü tv almak isteyenler düşünsünler bu modeli

http://www.teknosa.com/urunler/110015286/lg-49ub850v-4k-uhd-dvb-s2t2c-3d-smart-led-lcd-tv-2

bu ürün 6 ay içinde piyasadaki 4kların nerelere kadar düşüceğinin habercisi...
    yakın zamanda 55"lere 3000 küsür verenler bence çok pişman olacaklar. şu geçiş döneminde 4k yayın olmasada bu yeni teknolojideki tvler gittikçe düşecek bu yüzden fazla para vermemek lazım.

mesajım bulunsun incelemeye alayım
    |
    |

• Yüzbaşı
    347 Mesaj
    G

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Ben de pusudan çıkmış bulunuyorum. LG 42LB670V modelini aldım.KArgo dahil 1.984tl ye mal oldu. Bedavacım.com sitesinden aldım. Bu ilk alışverişim bu siteden. Umarım bir sorun yaşamam. Ürün daha elime geçmedi. Gelirse kurulumdan sonra izlenimlerimi sizlerle paylaşacağım.
    |
    |
Bey Azura
SEO
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,687
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.