Şimdi Ara

Pusuya Yatmış 4K'ların Ucuzlamasını Bekleyenler Grubu (414. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.485
Cevap
211
Favori
792.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 412413414415416
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teknosada indirim olur bekle dedim.şimdi baktım ki hediye çeki de kaldırılmış.pusuya düştüm:((
  • eskişehir teknosalarda şu an da LG furyası var. tavsiyenin ötesinde bunu kaçırma demedi deme haddinde. yani satıcıya güvenmeyin.
    gidin bakın görüntüsü hoşunuza gidiyorsa tekniğin inciğine boncuğuna bu kadar girmeyin. şu an takipte olduğum 1 samsung bir de lg modeli var 3 ay içerisinde fiyatının düşmesini bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

4 Yılmı Gençliği vermişsiniz pusu başında

Yok be arkadaşım genel anlamda söyledim yoksa bır ınsan 4 yıl beklermı gecen yıl samsung es6140 almıştım 1800 tl ye benım demek ıstedıgım gecen yıl aynı ozellıktekı tv den bu yıl 100 tl daha pahalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu Coşkun Cevahir Teknosa'da mıydı? Kendisi Samsung çalışanı. Bana da 46h7000 satmayı başardı :)

Bir çok söylediği şey zırva olsa da gene de iyi bir satışçı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NightMare_

hocam bi samsung magazasına bakarsan fiyat indirimde ise bilgilendirirsen sevinirim.

valla en son haftasonu samsung magazısındaydım 2399 tl fiyatı vardı 6500 serisinin. 6470 de aynı fiyattı.
    bu hafta ben de kararımı verecegim inşallah güzel bir indirime denk geliriz.
  • Khorgan K kullanıcısına yanıt
    Aynen Cevahir Teknosa. Bir ara zırva olduğunu düşünsem de adam kendinden o kadr emin ki etkisi altına alıyor insanı neredeyse bana da aldırıyordu bir samsung kesinlikle iyi bir satışcı :0)
    O zaman ben yeniden 55lb670 için pusuya dalıyorum :0)
    bu arada sen menun musun 46h7000 den @Khorgan ?
  • Samsung 6470 serisi sanırım sadece teknosa için üretilmiş. Ondan dolayı satmaya çalışıyorlar. Bende 48h6500 de 2199 ₺ fiyatını görene kadar beklemedeyim;)

• 48H6470 samsung bayiilerinde 2399'a veriyorlar. Teknosada 2499. Ama internetten bazen otomatik 100 tl indirim kuponu çıkıyor.

Şöyle 2200'e bulabilsem direk alacağım.
  • Sharp 50LE650 127 Ekran 3D LED TV

ÜRÜNÜ NASIL SİZCE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhmt-46 -- 7 Ağustos 2014; 2:46:47 >
  • 6500 serisi bugün itibariyle 2599 seviyesinde hafta sonu dışında bu ürünü sakın almayın.
    samsungtaki satış elemanının demesine göre (ki çok saçma) 2hafta 1 satış fiyatları güncelleniyormuş ve her yerde tek fiyat varmış samsung fiyat garantisi veriyormuş.
    arkadaş nereye sorsam farklı teknosa samsung'un kendi yerinden daha ucuza satıyor. üstelik ses sistemi hediyesi var. onu geçtim samsung sırf elindeki 6270-6470 bitsin diye f450 soundbar ses sistemini bu iki model ile 399 tl'ye sayarken, çok sattığı 6500 serisi ile bu ürünü 800 küsür TL'ye veriyor.
    bu satış politikasıyla hem insanlar mağdur edilmiş oluyor, hem de tüketici tercih ederken ister istemez bazı nedenlerden dolayı kararları etkileniyor.
    samsung'un bu politikasını şiddetle kınıyorum !

• 46h7000 500 lira indi fiyat su an 2999 :)

• Khorgan K kullanıcısına yanıt
    Ayrıca teknosa.comda hediye çeki geri geldi ama bu sefer 5%... 150TL daha. etti mi sana 2849. Artık hayırlı olsun diyelimmi @Khorgan :0))
  • angelseth A kullanıcısına yanıt
    Diyebilirsin :))) aksama aliyorum

Yalniz bimeks %6 puan veriyo, 30 lira daha cazip ordan alicam

• Arkadaşlar merhaba;

Bende 8 aylık bir arayıştan sonra bugün itibari ile 55H7000 almış bulunmaktayım.Uzun kafa yormalardan sonra sammy de karar kıldım.

Dün 3,100 olan bir çok site bugün 3,700-3,800 çıkarmış ürünleri.İncehesap ta kalan son 5 üründen 1 tanesini 3,135 e aldım.

Bekleyen arkadaşlara şimdiden kolay gelsin...
  • http://forum.donanimhaber.com/m_95553132/f_//tm.htm#95553132
    LG 55LA965V 55" 138 CM, 3D ULTRA HD LED SMART TV, 1000 HZ, DAHILI UYDU tv satiliktir ilgilenenlere duyurulur..
  • Vestel 47pf9090 modeli ile pusudan cıkmış bulunuyorum arkadaşlar .Kalan arkadaşlar gönlünüzden geçeni almanız dileğimle :)
  • 46h7000 ile kısa süreli pusu bekleyişimden çıkmış bulunuyorum, darısı başınıza :))

• quote:

Orijinalden alıntı: semantik41

quote:

Orijinalden alıntı: angelseth

2 aylık araştırma ve geliştirme turları sonrasında 1 aylık da pusu bekleyişinin ardından LG 55LB670V almaya karar verip teknosaya gittim. Aklımda tek bir soru işareti bile yoktu. Kendimden ve seçimimden emindim.
    Ta ki COŞKUN'a kadar. Kendisi çok ilgili ve aynı zamanda giresunlu bir teknosa çalışanı.
    "Yardımcı olabilir miyim ?" sorusuna verdiğim
    "Evet" cevabı ile 1,5 saatlik LG & SAMSUNG sunumu başlamış oldu. Şimdi bu sunumdan çıkanları, soruları cevapları sizlerle paylaşıp bu konuda bilgisi olanlardan içine düşdüğüm bu karanlık ve puslu vadiden beni çıkartmalarını rica ediyorum

öncelikle onun önerdiği kesinlikle samsung UE55H7000 ya da UE55H6470.

1. LG DIRECT LED diğerleri EDGE dedim: Aslında hiçbirinin direct led olmadığı, yarı led yarı lcd, ortalar floresan kenarları ledli Edge LED olduklarını söylediğinde hiçbirşey bilmediğim hissine kapıldım. O saatten sonra o anlattı ben sadece susup dinledim
    Hatta samsungunda önceden ürünlere LED yazdığı fakat açılan bir dava üzerine artık ürün isimlerinde LED LCD kullandığını söyledi. (ki daha önce dikkat etmemiştim cidden öyleymiş: SAMSUNG UE46H7000 SMART FHD 3D 2xDVB-S LED LCD. )

2. 3Dsi dedm: LB670 lerde sıkıntı olduğu ve 3D izlenimlerinde titreşim meydana geldiğini ve ille de LG alacaksam bile LB730 almam gerektiğini söyledi. Ama Samsungun 3D de LG den bir adım önde olduğu. 3d görüntüde SAMSUNGUN 1080P görüntü vermesine karşılık LGlerde 540p de kaldığını söyledi. ayrıca LG 3D televizyonların teşhirlerinde dikkat et arkaya yatık konulur televizyonlar düz durmazlar bu da izleyeceğin açıda sıkıntı olmaması için ufak bir hiledir dedi.

3. WebOS dedim: Daha çok yeni olmasından kaynaklı eksikleri var dedi. Tarayıcı hızlı olsada Flash desteğinde sıkıntı olduktan sonra bir anlamı olmadığı
    Özellikle netten izlenecek videolarda sıkıntı yarattığı LG serverdan yapılan güncellemelerde eklentilerde eksik olduğu henüz beklentileri karşılayamadığını söyledi.
    bunun aksine samsunglarda böyle bir durum yok dedi.

4. 1tblık hdd okumlarında ve media player olayında da LGnin sıkıntıları olduğunu müşterilerin geri dönüşlerinden duyduğunu söyledi.

5. Ayrıca samsungun tenokask ve samsung smart club ile film izleme gibi artılarının olduğunu söyledi. Coşkunun bir samsung ajanı olabileceğini düşündüğüm anlar tam olarak bu cümleden sonraydı

Kısaca son cümlesinde sen yine istersen LG al deyip samsungun her zaman lg den bir adım önde olduğu özetini yaptı ve beni zamanda taaaaa 3ay öncesine yolladı. Belki bu zaman diliminde araştırırken bütün bu söylediklerini DHde forumlarda bir yerlerde okudum birilerinden. Fakat böyle ardı ardına söylenince İşte yine aynı yerdeyim. Hangi marka hangi model

Bu saydıklarımın doğruluğu ya da yanlışlığı konusunda bilgisi olan arkadaşlardan yardımlarını rica ediyorum.

Her ürünün her markanın birbirine göre artısı eksisi var. %100 içine sinerek almam mümkün değil. Abim Samsung fanıydı ve Samsung alacaktı. Benim araştırmalarım ve Teknosa'da incelerimize göre en son LG aldı. Ve çok da memnun :)

Benim de kafamı kurclayan en önemli nokta 3D.
    Samsung 3D aktif gözlükle mükemmel , LG ise pasif gözlükle çok gerilerde. Ama gel gör ki aktif gözlük en fazla 5 dakikadan sonra rahatsız etmeye başlıyor, başağrısı yapıyor. Pasifte böyle bir sorun yok. İzleyemedikten sonra 3D ne kadar iyi olursa olsun boş.
    Samsung hem aktif hem de pasif gözlüklede izlenebilse ve pasif gözlük takınca LG kalitesinde 3D gösterse süper olacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• usb flash tan fim açtıgımda alt yazıları istedigim ölçüde büyültüp küçültecek televizyon çıktımı

çünkü digerleri çok küçük gösteriyor yazıları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkan1979 -- 8 Ağustos 2014; 9:33:32 >
  • konuyu yeni gördüm, araştırma çok yapamamıştım bende vatanda 55h7000 yanında UE32H4000AWXTK ile hediyesi ile aldım (3999tl) ,henüz tvler kargo aşamasında...

55h7000 doğru tercih mi ,kullanıcı arkadaşların yorumlarını merak ediyorum ? özellikleri ve yanında 32' led tv promosyonuyla baya cazip geldi bana...
  • 
Sayfa: önceki 412413414415416
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.