Şimdi Ara

PUBG Mobile [ANA KONU] (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.556
Cevap
43
Favori
235.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Eyvallah kardeş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Facebook taki yayıncılar pubg mobile 'i pc den nasıl oynuyorlar aceba bilen var mı?

• xardias kullanıcısına yanıt

Emülatör ile oynuyorlar. Sizde bakabilirsiniz.

• SIFIR HATASIZ CONFİG 1.5 YENİ GÜNCELLEME İÇİN KARDEŞİM İNŞALLAH YARDIMCI OLUR

Mustafa Arılıkyoutube
    PUBG MOBİLE 1.5 SEKMEME CONFİG ÇİMLİ HARİTA VE SÜRÜM HATASIZ GÜNCEL 64 BİT PUBG Mobile sekmeme hilesi haricinde kullanabileceğiniz Config dosyalarını önerebiliriz. Gerçek oyun ayarlarının düzenlenmesiyle edinilen bu ayarları her oyuncu kullanmak ister. 1.5 güncellemesiyle kullanabileceğiniz güncel dosyaları da 2021 yılı boyunca sunmaya özen göstereceğiz. PUBG Mobile oyununa gelen 1.5 güncellemesinin ardından oyuncular sekmeme config dosyalarını nasıl indirebileceklerini araştırıyorlar. 2021 yılında popüler olan bu dosyaların amaçlarını sizlere daha önce de açıklamıştık. Oyun içerisinde düşmanlarınıza silahla ateş ederken silahın her merminin ardından tepmesi ve seri atışlarda bu tepmelerin artması hedefi vurmanızı zorlaştırıyor. İşte bu gibi durumlarda sekmeme config ayarları da silahınızı ateşlediğinizde olabildiğince az tepme oranını yakalamanızı sağlamaktadır. Bu sayede düşmanlarınızı rahatlıkla vurabiliyorsunuz. Kanalıma Abone olmak için: https://www.youtube.com/channel/UCeQHDjwpbzJKrqbCOlVmyvg?sub_confirmation=1 Selamlar ben Mustafa Arılık ! Youtube henüz yeni başladım. Kanalımda oyun, oyun tanıtım, eğitim, eğlence, vlog, ve sizlere bazı konularda yardımcı olabilmek amacıyla ''nasıl yapılır'' videoları paylaşıyorum. Ayrıca iyi bir ''Pubg Mobile'' oyuncusuyum. Videoları montaj yaparken çok eğleniyorum ve birçok komik anlar yaşıyorum. Hergün yeni video paylaşıyorum. Eğer sizde bana katılmak isterseniz kanalıma abone olabilirsiniz.
    https://www.youtube.com/watch?v=l3f-Qb-N84k
  • Teelfonunuzla full şarjda kac saat oynayabiliyosunuz? Benimki s10 lite 4500 batarya var. Yaklaşik 2.5 dk da %1şarj gidiyor. Yani yaklaşık 4 saatte bitiyor. Sizde nasıl bu durum?

• PUBG MOBİL'DE UCUZA UC SATAN VAR MI?

VARSA YAZSINLAR BELKİ ALABİLİRİM

• YAHU MADEM HER YER HİLE KAYNIYOR KARDEŞİM O ZAMAN HİLELERİ FİXLEYİN MANTIK YANİ

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Ağır Silah Modu ne zaman geri gelecek?

• Oynayan varsa ekleyebilir Plat 3 üm günde 2-3 maç atıyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Pingler MS ler neden düşmüş arkadaşlar bilen varmı

• PUBG MOBİLE 1.6 SEKMEME CONFİG SONUNDA YAPILDI..

Mustafa Arılıkyoutube
    PUBG MOBİLE 1.6 SEKMEME CONFİG (HATASIZ) Sizler için günlerdir uyumadan hazırladım umarım beğenirsiniz.. Yeni güncel configler için kanalıma abone olmayı ve bildirimleri açmayı unutma. Kanalıma Abone olmak için: https://www.youtube.com/channel/UCeQHDjwpbzJKrqbCOlVmyvg?sub_confirmation=1 Pubg mobile 1.6 Config indirmek için tıkla : https://dosya.co/074yykj48f30/PUBG_MOB%C4%B0LE_1.6_EM%C3%9CLAT%C3%96R_CONF%C4%B0G_SEKMEME.rar.html Selamlar ben Mustafa Arılık ! Youtube henüz yeni başladım. Kanalımda oyun, oyun tanıtım, eğitim, eğlence, vlog, ve sizlere bazı konularda yardımcı olabilmek amacıyla ''nasıl yapılır'' videoları paylaşıyorum. Ayrıca iyi bir ''Pubg Mobile'' oyuncusuyum. Videoları montaj yaparken çok eğleniyorum ve birçok komik anlar yaşıyorum. Hergün yeni video paylaşıyorum. Eğer sizde bana katılmak isterseniz kanalıma abone olabilirsiniz.
    https://www.youtube.com/watch?v=NEusRNPDXbc
  • Emülatör ile oynayanlarla telefondan oynayanlar aynı oyunda karşılaşıyor mu?

• Selamlar, yaklaşık 4 RP sezonunda biriktirdiğim motosikletler falan duruyor. Karşılıklı kullanmak isteyenler buradan ve ya oyundan yazabilir.

nick: GirayAKKUS

• acura07 kullanıcısına yanıt

Mobil versiyonu pc den oynamak için en sağlıklı güvenilir gameloop üzerinden mi?

• thelordof kullanıcısına yanıt

Evet. Ben birakmak zorunda kaldım. Keyfi banlara magruz kaldım. 1.sezondan beri kullandığım hesabi banladilar.

• acura07 kullanıcısına yanıt

Oyun içinde karşı platformları seçme gibi bir ayarda olsaymış keşke.

• Arkadaşlar tablet için 4 tuşlu tetik tavsiyesi verebilecek varmı.

• Playstoredan pubg mobile indiremiyorum hata veriyor en sonunda normal siteden indirdim indiremeyen varsa burdan indirsin: pubg mobile indir

• pubg new state kodu lazım olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.