R

Teğmen
07 Ocak 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 56 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Eşime yüz kere söylememe rağmen havlupanı suyla yıkıyor ve doğal olarak paslandı. Çatlaklar oluştu boyada. Boyamak mümkün mü? Boyamadan önce nasıl bir pas sökücü kullanmalıyım? Hangi tip boya kullanmalıyım?

Windows 7 Pro kullanıyorum ancak tarayıcılarda yaşadığım sertifika sorununu bir türlü çözemediğim için Ultimate kurmak istiyorum. Format atmadan üstüne kursam bir sıkıntı olur mu?

Temmuz'da KYK kredisi ödemesi başladı. Daha önce ertelemeye başvurdum ancak erteleme yapılmadı. Öyle olunca 1 ay ödedim. 2 ay ödemedim. Şimdi de eve tebligat geldi. Bunu ertelemenin bir yolu var mı? Yapılandırma var mı? Varsa şartları nelerdir?

Arkadaşlar TTNET kullanıyorum ve online işlemlerden bakınca fiber kullanıyorum ancak oturduğum mahalleyi Superonline ve Vodafone'da sorgulayınca Fiber yok diyor. Nasıl oluyor bu?

Arkadaşlar enişte iphone x getirdi. kayıt parasını yatırdık ama hattın getiren kişinin üstüne olması gerekiyormuş artık. biz de onun adına yeni hat aldık ama telefon yine de çalışmıyor. onun adına olan başka bir hatla eşleştirilmiş. onun adına olan benim kullanacağım hatla kullanmak istiyorum. bunu nasıl düzeltebiliriz?
Sadece sudaki kireç için arıtma sistemi var mı?
2017 model 20 bin km araç 2. sahibi satıyorsa bunda bir şey aramak gerekir mi? Çevremde bu tip insanlar fazla yok. Amaç nedir? Arabada bir sıkıntı var da elinden mi çıkarmaya çalışıyor acaba?
Bunların içinde bana en mantıklı gelen Fiesta oldu. 20-30 km arası 2016 modelini 80-85 bin arasına alabilirim diye düşünüyorum. Sizce mantıklı mı arkadaşlar? Başka mantıklı öneriniz var mı?

Edit:Corsa düşünmüyorum.
Bilgisayar bir program yüklemem lazım. Onun için secure boot disabled yapıyorum ama yapınca bootdevice not found diyor. Resimdeki ekran geliyor. Secure boot disabled, legvy boot enabled yapınca bilgisayar açılmıyor?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 209
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 890 (Bu ay: 49)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 104 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.