Şimdi Ara

PUBG Mobile [ANA KONU] (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.556
Cevap
43
Favori
235.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

sistem senin emulatör kullandıgını biliyor onun için seni emulatör kullanan kşilerle eşleştiriyor öyle diyor ama gerçekten eşleştiriyormu yoksa yemliyormu onda şüphelerim var

• emulatörler hepsi hata veriyor nasıl yapacagız çözümü varmı

• deniz006 kullanıcısına yanıt

sağolasın hocam.

• Ben pubg mobile emulatör oynamaya başladım. Bir arkadaşım da telefondan giriyor ikimiz aynı anda oynayamıyoruz varmı çözümü ? Uyarı gidiyor emulator ile eşleceksin diye tamam diyor fakat sürekli oyun arıyor

• Arkadaşlar gameloop ta oyunun sesi çok az geliyor. Mikrofon sesi iyi geliyor. Bu neden olabilir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • besiktas033 kullanıcısına yanıt
    Arkadaş listende ise girilebiliyor.

• the guardian14 kullanıcısına yanıt

Hacım şöyle ekranda ikimiz varız davet ediyorum geliyor orda sorun yok. Ama ben tek olduğum zaman 2-3 dk bekleyip giriyorum ikimiz olunca dün 10 dk bekledik 2-3 kere denedik hiç maça giremedik. Bütün haritalar açıktı

Gamelooptanmı denedi emulator. Ben çok girdim öyle. Acaba yeni güncellemeyle onu engellemiş olabilirlermi

Aynen gamelooptan giriyoruz. Bilmiyorum ki internetten baktım bulamadım

Ses laptoptan çok geliyormu. Bende hp omen var. Ama sesi çok az geliyor. Ses için ne yapabilirim. Yeni güncelleme ile oldu sanki

Brom benimki masaüstü seste sorun yok ama çok net geliyor.

• DUKENMEZ kullanıcısına yanıt
    Ben başka dolandırıcılara bakayım sagol

• Arkadaşlar telefon 90fps modunu destekliyor ama 90fps’ye alınca daha çok kasıyor oyun böyle bi problem yaşayan oldu mu daha önce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kurutulmus Domates kullanıcısına yanıt

Hayal aleminde yaşamaya devam et :)

• kaplanuc var uygun fiyat 48 saat içinde yükleniyor ucler

• Arkadaşlar mobil oyunu klavye masusla oynamak eskide yasaklanmıştı şimdi surumne acaba ...gamesir x1 aparat var oynayabiliyormuyum şu an

• merhabalar elinde pubg mobile hesabı olupta satmak ısteyen olursa pm yolu ile ulaşabilirmi acaba

• Bugüne kadar oyunu emülatör'de sorunsuz oynuyordum. Bugün PC'ye format attım her şeyi yükledim driverlar vs. Fakat PUBG Mobile de ateş mikrofon araba vs sorunsuz ses gelirken ayak sesleri hiç gelmeyecek kadar az geliyor. Sesi biraz açıyorum bu sefer silah sesleri araba sesleri çok rahatsız ediyorum daha önce başına gelen var mı? Emülatör sesini ayarladım oyun içinden ses ayarladım düzelmiyor hiçbir şekilde.

• Elimde pubg mobile ile New state hesabı var 1 adet olmak üzere ilgilenen varsa yazabilir

• Dostlar oyundan anlamıyorum elimde 1320 uc var uygun fiyata verecem ilgilenen olursa

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.