Şimdi Ara

PUBG Mobile [ANA KONU] (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.556
Cevap
43
Favori
235.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ben bu şekilde kullanıyorum. en ufak bir kasma mevcut değil. 10600KF ve 1060 6 gb ile oynuyorum. (10600KF ht kapalı)

PUBG Mobile [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Covajj

16 sezon ve son güncellemeden sonra, 4 tuşuna bastığımda bomba penceresi yukarı açılıp kapanıyor ama ne 4 ne 5 6 hiç birine basınca bombayı eline almıyor. Her seferinde mouse ile seçmek zorunda kalıyorum. Herşeyi sıfırladım denedim ama olmadı. Bir çözümü varmı bu durumun, çok vakit kaybediyorum çünkü...

gamelooptan pubg mobile sil, gameloopu da sil. sonra yeniden gameloop ve p.mobile kur, düzeliyor.

• Arkadaşlar ios da düzgünleştirme açabilen varmı,grafiklerde düzgünleştirmeyi aktif yapıyoruz ama yine kendi kendini kapatıyor,yani açılmıyor,bu konu hakkında bilgisi olan varmı
  • GameSir F4 Falcon satıyorum arkadaşlar, sıfır ürün, kutulu.

PUBG Mobile [ANA KONU]
    PUBG Mobile [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özgürkan911 -- 20 Şubat 2021; 20:30:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Grafik ayarlarından düzgünleştirme yi ne zaman aktif yaparız, haberi olan varmı,pubg ekibi apple ye savaş mı açtı yoksa
  • İd : 5628918737
    emulatör oyun arkadaşı arıyorum takımı olmayanlar ekleyebilir takılırız

• Merhaba, emulator oynayan 25 yaş üzeri arkadaşları discord sunucumuza bekleriz dostlar.

https://discord.com/invite/QzzkKFk

PUBG Mobile [ANA KONU]
  • Merhaba arkadaşlar izlebilir
    https://www.youtube.com/watch?v=iuZCEFGqNHE&feature=youtu.be

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunda hile bitdimi, mithrain bile sürekli mobile oynuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Patren

Oyunda hile bitdimi, mithrain bile sürekli mobile oynuyor.

sponsor kardeşim onlar, keyfnden oynamıyor para için

• Oyun güzel ama hileciler mahvediyor oyunu. Ayrıca kitlesi çok seviyesiz.

• İPad pro dan oynuyorum ms52-60 arası ama oyunda lag var bunun sebebi sizce nedir ? Boyle bir durumla karşılaşan oldu mu?

• Beyler arkadaşım dün Gameloop emülatoru güncelledi.Arka planda "aow_exe.exe" dosyası CPU kullanımını %100'e çıkarıyor.Var mı bu problemi yaşayan ya da çözebilen ? Teşekkürler.

• Terapistci T kullanıcısına yanıt
    Aynen kardeşim bende iPad pro kullanıyorum,bizdede oluyor maalesef,ayriyeten vpn kullananlarda etkiliyor bizi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bilindik bir perakande markette çalışıyorum. Kasada dikkatsizliğime gelip PUBG Mobile Uc kodu barkodu okutup işlemi onayladım. 250 Tl'lik bir ödeme yapmak zorunda kaldım. Masrafların çok olduğu bu zamanda açık söylemek gerekirse en azından 200 TL'sini kurtarabilmek adına bu kodu 200 Tl'ye vermek istiyorum. Bu oyunu oynayan veya yakın zamanda yükleme yapacak olan var ise hem ben ona hem de o bana yardımcı olabilir. Şimdiden teşekkürler

karşılığı 2095 uc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kokoll -- 3 Nisan 2021; 13:5:42 >
  • Çocuğa tel vermstim pubg oynamasi icin yanlislikla sunucu degistirmis. Avrupa dan asya ya geçirmis sunucuyu. Bitürlü halledemedi. Nasil yapabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Koraytmnn

Çocuğa tel vermstim pubg oynamasi icin yanlislikla sunucu degistirmis. Avrupa dan asya ya geçirmis sunucuyu. Bitürlü halledemedi. Nasil yapabilirim.

60 gün süre geçmesi lazım sanırım. Eskiden öyleydi

• Ekrandaki tuşların çoğunu, elimin kolay ulaşacağı şekilde yerleştirdim klasik oyun için. Bunu arena bölümü için nasıl aynı şekilde taşıyabilirim? Bir kaç kez denedim ama yaptığım değişiklikler hep gitti.

• 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.