Şimdi Ara

PS5 Ukrayna Turu - İptal Olmuştur. (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
376
Cevap
8
Favori
41.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
161 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nerden aldın bilgiyi hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ardamax kullanıcısına yanıt
    Bulten gelmisti arkadasa teknoloji dergisinde editor. O soyledi.bence digitalde 7300 e cikar belki 6900 olur hatta

• KarambaKarambita* kullanıcısına yanıt

Hocam ilk gün sabah erkenden mağaza önünde beklemeye başlanırsa bir sorun ortaya çıkmaz bence.Ukrayna'da o kadar izdiham olacağını zannetmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lan adamsın sen ya helal valla her ayrıntıyı yazmış ya la :==)) coook mantıklı Bi alışveriş olur :) sabahları kahveyle başlayında gücünüz yerinizde olsun :)

• Ülkeye girişte reisin askerleri bu işten hoşnut olmaz .girişte dik ve kötü bakışlara veya tacizlere maruz kalabilirsiniz .. 

Zaten bu olayada taş koyarlar yakında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat8361 -- 19 Ekim 2020; 13:28:54 >
  • Siz çıldırmışsınız! Maske kullanımı yok, mesafe gözetilmiyor Ukrayna'da!
    https://en.interfax.com.ua/news/general/696028.html

Number of COVID-19 infections in Ukraine exceeds 300,000, more than 4,700 fall ill last weekend

Ulusal Güvenlik ve Savunma Konseyi'nin (NSDC) koronavirüs salgını izleme web sitesinde yer alan bilgilere göre, Pazartesi sabahı Ukrayna'da toplam 4.766 yeni koronavirüs vakası kaydedildi, 1.112 hasta iyileşti ve daha önce hastalanan 66 kişi öldü sistemi.
    Ukrayna'da önceki gün 231 koronavirüs vakası kaydedildi. Ukrayna, 17 Ekim'de 6.410 ile rekor sayıda yeni koronavirüs vakası gördü ve 16 Ekim'de 5.992 yeni vaka kaydedildi.
    Ülkede pandeminin başlamasından bu yana enfeksiyon sayısı Pazartesi sabahı itibarıyla 303.638'e ulaştı, 5.673 kişi hayatını kaybetti ve 126,
    489 iyileşti. Ukrayna'da şu anda toplam 171.476 kişide koronavirüs var, bu da bir önceki güne göre 3.588 fazla.
    En çok koronavirüs vakası son 24 saatte Kharkiv bölgesinde (595), Kiev'de (385), Odesa bölgesinde (350) ve Zhytomyr bölgesinde (308) kaydedildi.

A total of 4,766 new coronavirus cases were registered in Ukraine as of Monday morning, 1,112 patients have recovered and 66 people who fell ill earlier died, according to information on the website of the National Security and Defense Council (NSDC)'s coronavirus epidemic monitoring system.
    A total of 5,231 coronavirus cases were registered in Ukraine the day before. Ukraine saw a record number of new coronavirus cases, 6,410, on October 17, and 5,992 new cases were registered on October 16.The number of infections since the start of the pandemic in the country has reached 303,638 as of Monday morning, 5,673 people have died and 126,489 have recovered.
    A total of 171,476 people now have coronavirus in Ukraine, which is 3,588 more than the day before.
    The most coronavirus cases were registered over the past 24 hours in Kharkiv region (595), Kyiv (385), Odesa region (350) and Zhytomyr region (308).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkmdesign -- 19 Ekim 2020; 13:42:44 >

• mkmdesign kullanıcısına yanıt

9 ekimde oradaydim 3 gun kalip geldim, evet disarda maske kullanmiyorlar, marketlerde ve kapali alanlarda kullanim var, gidenler takar maskesini, dikkat eder. Cok buyutulecek mesele deil bence. Bizim buradaki rakamlara bakmayin ve 15 ile carpin. Bizdede az deil sadece az deklare ediliyor.

• zor dostum zor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helal olsun, bayılıyorum böyle konulara.

• quote:

Orijinalden alıntı: usnn

Yanlış bilmiyorsam yanınızda 2 adet getirebiliyorsunuz geldiğinizde burada satın hiç para harcamamış gibi olursunuz Yalnız bir sıkıntı var bunu gitmeden ayarlamanız gerekecek yeterli stok olmayabilir oraya gidip mal gibi kalabilirsiniz

Limit yokta taşimasi zor olur hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Ucuzcufiko

Limit yokta taşimasi zor olur hocam

Alıntıları Göster

nasıl limit yok hocam :D biim bildiğimiz resmi yollarda limit var

• mkmdesign kullanıcısına yanıt
    Ne maskesi hacım kırbaçla ödeme var

• quote:

Orijinalden alıntı: headhunter

Komisyon önemli değil de getirmesi nasıl olur 2 konsol bütün valizi kaplar açıkcası 2 günlük olur ve gümrükte sorun çıkmazsa olabilir. Katılımcı olursa güzel bir tur olur.

Alıntıları Göster
    Herşey iyi hoş ama şu 2 olasılık beni çok düşündürüyor;

1- Türkiye de bile ilk parti teşhir ürünü malı fahiş fiyatlara veriyorlar ya da hiç stok kalmıyor, oraya gidip ciddi söylüyorum boş dönme ihtimali çok yüksek, hangi birimize yetcek?

2- Hastalık olayları beni düşündürüyor, biraz ortalık durulmalı sanki..

İkinci parti malı almaya gidersek, yani yılbaşı sonrası, kimse boş dönmesin, şansa bırakılcak iş değil, gidiş tarihini gözden geçirmemizi öneriyorum

• Ben 27 kasimda ukraynaya gidiyorum zaten.Bir tane ps5 bir de kol alsam trye nasil sokarim?Covidden dolayi el bagajina koyamam.Bagajda calinirsa nolcak?Trye giriste gumruge isletmem lazim mi?

• Beyler Türkiye ye girerken buna vergi koymayacaklarmi o konuda kafam karıştı arastirdinzmi?

• Konu ukrayna’da ps5 mi yoksa ukrayna’da 5ps mi

• Nisan ayında Ulraynaya gidiş dönüş bilet 495 TL. O zamana havalarda güzel olur ben de o zaman gitmeyi düşünüyorum.

• Efsane konu :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar çok dert yapmayın. Kutusundan çıkarın makineyi sırt çantanıza koyun, el çantanıza koyun kırılma riskini gözardı ederseniz bavulunuza koyun. Hiç bir şey olmaz. Geçen sene karacumada ps4 aldım Hollanda’ya gönderdim. Şubatta gidip aldım. Sırt çantamda getirdim. Hatta Sabiha çıkışında xrayden bile geçti çantam. Rahat olun.

• Konsolu Ukraynadan alıyoruz, oyunlarıda Mozambikten mi alacağız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastwarriors -- 19 Ekim 2020; 19:19:27 >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.