Şimdi Ara

PS5 Ukrayna Turu - İptal Olmuştur. (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
376
Cevap
8
Favori
41.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
161 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam oprincnik biraz rahatsız bir arkadaş 😀 hiç takmayın ben BAN ı bastım geçtim o şahsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • helal olsun gençler, silkmek ya da silkilmemek işte bütün mesele bu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yav gene planımızı ifşa ediyonuz çaktırmadan gidip alıp geleceğiz işte konuyu gizleyin

• Ya arkadaş bunlar nasıl hesaplar, Türk gençliğini bu hale getirenler nasıl utanmıyor?

Bakın alacağımından değil hee, PS e 1 kuruş dahi vermem ama sevenleri var kardeşim, insanlar alıp oynamak istiyor!

Milli gelire katkıda bulunun diyecek olan saflara lafım ise yurtdışına gidiş ve dönüş bileti dahil, hatta buna konaklama ücreti de dahil olmak kaydıyla daha fazlasını ülkemizde sadece PS5 e veriyor bu gençler.

Neyin milli geliri bu? Böyle milli gelir mi olur? Milli gelir dediğin şey, yurtiçinde en alasını üretirsin ve satışa sunarsın. Buna her şey dahil, tarım vs.

Amaaa yabancı ülkede üretilen üründe, üretenden çok kazanç elde etmeye çalışırsan ki buna VERGİ deniyor. Hatta ülkemizde ÖTV deniyor, seni ayıklarlar, ne ayaksınız la!?

Yeter bi silkinin kendinize gelin, malakça oy kullanmayın. Yediler bittik zaten, batıyoruz arkadaş batıyoruz.

• Bence gitmeden önce nerden alacaksınız, arayın ayırtın. Gerekirse kapora yollayın ama güvenilir ticari marketten almanız lazım. Ben gow edition sürümünü bekleyeceğim :)

• gecen bilet alim dedim test karantina falan birşeyler yazıyordu vazgeçtim şu an ordaki kızlarla birlikte olmakta sıkıntı instagramdan birkaç kişiyle görüştüm türklerden araplardan hoşlanmıyoruz dedi normal dedim )

• ps4 çıktığında 1200 liraya alanlar zarar etmedi

ps5 cıktığında 8 binliraya alanlarda zarar etmedimi dicez 2023 de vayy halimize 15 binde doğru gidermi gitmez bence bilgisayar daha mantıklı olur 15 bin bandında

• Havalimanında gümrük yemiyomusunz getirirken.

• Eger oyle gumrukte sorun olmuyorsa gumrukte ben de kendime pc parçaları almaya gidebilirim esimle hem gezi hem de elektronik aliriz ama tabi bunun icin yillik izin lszim 😃

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sevimli Kakadu -- 19 Ekim 2020; 8:19:50 >
  • Uçak biletleri ocakta ama plan Kasım'da ?

• Güzel etkinlik.

• Arkadaşlar bu tarz konular çok türedi. Gördükçe yazmaya çalışıyorum hepsine, siz de dikkat edin eğer gidip almakta ciddiyseniz ;

• Toplu halde gümrükten geçmeye çalışmayın. Sıra içerisinde dağılın, dikkat çekerseniz memur ayıkır.
    • Mümkünse dönüş saatinizi farklı saatlerde alın hem memurun vardiyası biter hem de daha az sayıda olursunuz. Hatta Ankara - İzmir aktarmalı dönüşlerle sayıyı minimize edersiniz.
    • Jelatinli kutuda getirmemeniz sorun yaşamamanız için iyi olacaktır. Ayrıca kontrol de etmiş olursunuz, henüz oradayken bozuk vesaire çıkması durumunda gidip değişim de yaparsınız. Hem de gümrükte zaten kullanılmış gözükeceği için gümrük vergisi vesaire sorularına takılmazsınız.
    • Komisyon ile getirmeye kalkmayın %80-90 gümrük vergisi ile karşılaşırsınız.
  • -EDD- kullanıcısına yanıt
    Kutu ile getiremiyorsak işimiz yaş ya

• eski paypal çalışanlarının yeni bir blockchain tabanlı ödeme sistemi oluşturma girişimi. kendi para birimleri olan q'yu kullanıyorlar ve sistem hazır olduktan sonra kullanmaya başlanması için şimdi kaydolan kişilere ücretsiz q dağıtıyorlar. daha fazla kişi katıldıkça miktar düşüyor yani ne kadar erken katılırsanız o kadar iyi. kaydolmak ücretsiz sadece adınız ve e-posta adresiniz yeterli. yedi yıl önce bitcoin almayı kaçıran bizler için belki bir piyango olabilir. şuan erken süreçte sadece davetiye ile katılabiliyorsunuz. kaydolduktan sonra mesaj atınız doğrulama yaptığımda 1347 q kazanıyorsunuz. yani bir airdrop. yakın gelecek için hedefleri 1 q 1 dolar.

davetiye linki :https://initiativeq.com/invite/9OUvcWz8n

mobil appini de initiative q olarak appstore veya google playden indirin ayrıca 1347 q kazanacaksınız

Edit: son 1 hakkım kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi escanor_ -- 19 Ekim 2020; 9:19:47 >

• Hayırlı yolculuklar

• Kendi ülkende alım gücü olmadığından başka ülkelere mutaç olmak🤷‍♂️

• Klasik türk insanı, korona, ps5 falan hikaye herkes skor derdinde :D

• Vay be konuyu ve yorumları okurken tebessüm etsem de millet bunların yüzünden ne hallere düştü yazı ki ne yazık...

• Ilk ciktiginda stok bulamamaniz cok muhtemel. Ayrica doğulu arkadaşlar Lviv'e gitmesin pasaport kontrolden eve ayni hizla dönüş olasiligi çok yüksek suan da.

Bu arada covid sigortasi icin yardimci olurum 1 aylik 80-90TL civari biseydi yanlis hatirlamiyorsam. Bende yuksek ihtimal orada olurum o tarihlerde ama PS5 alabileceğimizi sanmam stoga cok gelmiyor ilk 2-3 ay. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarambaKarambita* -- 19 Ekim 2020; 10:1:57 >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.