Şimdi Ara

PS4 PSN Kardeşliği Rehberi. (Primary-Secondary Hesap, DS4 Yöntemi) (290. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.751
Cevap
319
Favori
463.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Her iki hesap da ana hesap yani primary ise boyle olmasi gayet normal
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    yani asıl sorumu şöyle sorayım

benim makinemde uk ve tr hesapları var bölge acısından ikiside aynı bölge onda sıkıntım yok

oyunları uk den oynuyorum , satın alma işlemlerini tr den yapıyorum

FINAL FANTASY XV ROYAL PACK satın alırsam (Yeni zindanın oyunun müthiş sonuna giden kapıyı açıyor
    ・Birinci Şahıs Görüşü ile EOS'u Prens Noctis'in gözünden görüyorsun
    ・Yeni donanım, yeni düşmanlar ve daha fazlası
    ・İlave Kupalar

İndirilebilir İçerik:
    ・Tüm mevcut season pass içeriği, şunlar da dahil: EPISODE GLADIOLUS, EPISODE PROMPTO, FFXV MULTIPLAYER COMRADES ve EPISODE IGNIS)

tr hesabından satın alırsam uk hesabıma gırdıgımde yararlanabilirmiyim

farklı bir oyunda deneyen varsa ne tür bi sonuç verdi ?
  • Gamer007_ kullanıcısına yanıt
    Eğer UK ve TR PSN’deki Final Fantasy XV oyunları aynı CUSA koduna sahipse tabi ki yararlanırsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam.
    3 senedir bir arkadaş ile daimi kardeşlik yapiyordum. Hiç sıkıntı yaşamadan kullandik. Simdi başka bir arkadaş ile daimi kardeşlik yaptım. Hesap sifre değişikligi yaptim ve yeni arkadaşim ile hesapları birbirimizin makinasında ana hesap yaptik.
    Sabah arkadaşım oyun oynarken ben açtım makinayi ve arkadaşin makinasi oyundan atti ve başka yerde hesap açıldı falan diye uyari verdi. Yanlış birşey yapmiyoruz karşılıklı hesaplari ana hesap yaptik ve kendi hesaplarimizda oyun oynayacaz. Ama neden atti???

• İlk kez ps4 aldım da forumdaki konuları okumama rağmen bazı konuları tam anlamadım. 5 yaşındaki bir çocuğa anlatır gibi yazarsanız çok iyi olur.

1-Ana hesabımdan secondary hesap ile paylaşacağım oyunları seçebiliyor muyum steamdeki gibi, yoksa hesabımdaki bütün oyunlara erişimi oluyor mu paylaştığım kişinin?
    2- Forumda secondary hesapları satanlarda hiç zaman ibaresi görmedim. Secondary hesabımı satarken süre limiti konulabiliyor mu mesela al spider man 1 hafta boyunca senin diye?
    3-Secondary hesabımı paylaştığım kişi psn şifremi falan değiştirebilir mi, yani hesabın elden çıkma ihtimali var mı?

• Merhaba, belki daha önce soruldu ama ben bulamadım. Arkadaşımla kardeşlik ile pes 2020 alsak birbirimize karşı online maç yapabilir miyiz? İlaveten ayrı zamanlarda oynadığımızda birbirimizin oyun sonuçları etkilenir mi? Şu an ikimizin hesabı da plus bu arada

• Merhaba, kisa bir soru da ben sorayim. 2 komşuyuz. Tek plus hesabi ile birbirimiz ile fifa20 oynayabiliyor muyuz?

Ayni plus hesabina satin aldigimiz god of war oyununu ayni anda ikimiz de oynayabiliyormuyuz ( online degil)

Biri ozetlerse sevinirim

• Benim yan hesabımda plus var ve bazı ana hesaplardaki oyunlari oynayabiliyorum, ama bu oyunlar o hesaplarda satın alındıysa oynanıyor, ana hesaplarimdaki plus oyunlari oynayamiyorum, nasıl yapacağım?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • agahefendi10 A kullanıcısına yanıt
    Merhaba, tek tek yazıyorum;

1- Hesap bilgilerini verdiğinizde o hesabın kütüphanesindeki tüm oyunlara erişilir, sadece şunları paylaşayım diye seçemezsiniz.

2- Zaman ibaresi koyarsanız o satış değil kiralama oluyor, o konuda da kiralık ikan vermek yasak

3- Evet böyle bir risk var, o yüzden tercihen yakın tanıdıklarınızla veya tanımıyorsanız en azından eski ve referanslı üyelerle kardeşlik yapmanız önerilir.

• kartalizzma K kullanıcısına yanıt
    Karşılıklı online maç yapabilirsiniz, kendi hesaplarınızla oynadığınız sürece sonuçlarınız da etkilenmez

• sakurek kullanıcısına yanıt
    Evet oynarsınız, biriniz plus hesabını ana hesap yapıp kendi hesabından oynar, diğeri de plus hesabı ile oynarsa tek plus hesabı yeterli olur.

Aynı şekilde god of warı da tek hesaptan kardeşlikle oynayabilirsiniz

• s_demirci_53 kullanıcısına yanıt
    Plus oyunları sadece alındıkları (yani kütüphanesine ücretsiz eklendikleri) hesapların plus üyelikleri devam ettirilerek oynanabilir, o hesabın plus üyeliği bitmişse kilitlenirler.

• KOMANDO ASTEĞMEN kullanıcısına yanıt
    Başka cihazdan hesaba girildi uyarısını sadece ikiniz aynı anda kendi cihazlarınızdan aynı hesaba girmeye çalıştığınızda verir, bana son kardeşlik yaptığınız arkadaş olayı tam kavrayamamış gibi geldi

Teşekkür ederim
    Teşekkür ederim.

• Ya beyler ana konuyu okudum ama bu saatte kafa patates oldu. Şimdi benim sualim şu:

Arkadaşımdan 1-2 haftalık emanet aldığım ps4’ten god of war 3 remastered oynamak istiyorum.

Mağazada 58 tl şuan. Ben bunu alıyım bu fiyattan sonra hesabı mı satayım (hesapta uncharted 1-2-3 var) ya da 2. El kutulu mu alayım ya da zerre bilmediğim kardeşlik vb yöntem ile mi edineyim? Hangisi daha konforlu ve ucuz olur?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar.Arkadaşlar bilen varsa yazarsa çok sevinirim.durum şu;ben assasins odyssey usa hesabı pri alıp oynamıştım yarısına kadar ,sonra sıkılıp sattım ama oyunu ve save i silmemiştim. şimdi dün tekrar devam etmek için yine aynı oyunu aldım pri hak ama tr hesap ben indirmeme gerek kalmaz derken oyun kilitli gözüküyor yani oyunu tekrar indirmek zorunda kaldım.şimdi ben bunu indirince kendi hesabımdan saveden devam edip oynayabilirmiyim?baştan başlamak istemiyorum şimdiden teşekkürler.
  • Malesef devam edemezsin, mevcut save dosyanı kullanabilmek için tr değil us hesap alman lazım

teşekkür ederim hocam o zaman elimde ki ni satayım us hesap bulunca alırım.
  • Arkadaşlar iyi akşamlar . Uzun süre ps4 oynadım ama psn kardeşliği konusunda hiçbir bilgiye sahip değilim . Benim ps4 için satın aldığım dijital oyunların tamamı bir hesapta idi . Ben ps4 ümü hesapla birlikte kardeşime verdim . Kendisi de üzerine bazı oyunlar aldı ve o hesabın üzerine ekledi şu anda da kullanıyor . Benim size sorum şu olacak . Ben şimdi yeni bir ps4 alsam o hesabın içindeki oyunları ben ve kardeşim beraber kullanabilir miyiz ?
  • 
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.