Şimdi Ara

PS4 PSN Kardeşliği Rehberi. (Primary-Secondary Hesap, DS4 Yöntemi) (288. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.750
Cevap
319
Favori
463.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba bir kaç yıldır bir arkadaşımla psn kardeşliği yapıyoruz. Onun hesabı benim cihazda, benim hesap da onun.

Geçenlerde bir arkadaşımın evinde kendi hesabımı açıp kütüphanemden fifa 20 indirdik oynadık. Psn kardeşlik yaptığım arkadaşımın cihazında sorun olana kadar oynama hevesiyle...

Hiçbir sorun çıkmadı. Şuan ben ve 2 arkadaşım benim kütüphanemden inmiş fifa 20 oynuyoruz. Nasıl oluyor? Psn kardeşlik 2 kişi ile olmuyor muydu? Böyle oluyorsa her oyunu benim hesaptan alıp 3 e böleriz fiyatları.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vustic kullanıcısına yanıt
    İki secondry oyuna aynı girerse diğerini atıyor. Kardeşlikteki diğer kişi oyuna girmemiş ki atılmamışsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • daniel_wellington D kullanıcısına yanıt
    Hayır üçümüz aynı anda açtık. Atmadı. Onu soruyorum işte.

• Arkadaşlar selâm

sezer1987 nick'li vatandaşa dikkat edin.

Xbox one için dijital olarak RDR 2 aldım P2 ve şu anda şifresi değiştirilmiş, bana bir ton acayip tuhaf anlamsız şeyler yazdı çizdi, sonunda engelledi
    Bu adam anladığım kadarıyla PS oyunu da alıp satıyor olabilir
    Bilginize, iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rick dangerous -- 22 Ekim 2019; 3:6:50 >
  • Pri hesap ekleyip kendi hesabımızdan oynadığımız oyuna eklenti aldığımızda mesala rdr2 ye altın almak, bu altın kendi hesabımızdaki rdr2 ye ekleniyor mu yoksa oyunun kendi hesabımızdan satın alınmış mı olması gerekiyor?

• Dostlar selam. Psn kardesligi yapilip kardeslik yapilan kisinin oyununu kendi kullanici kutuphaneme ekleyebilir miyim ? Ve ekledikten sonra kardeslik sonlansa o oyunu oynayabilir miyim acaba ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selamlar,

DAİMİ KARDEŞLİK yaptığımız arkadaşımla tek plus alıp fifa'da online olarak birbirimizle oyun oynayabilir miyiz ?

Teşekkürler.
  • Merhaba arkadaşla bilgisayarlari satıp PlayStation'a geçiş yapıyoruz. Kardeşlik yaptık ve sormak istediğim diyelim bir oyunun ultimate edition gibi bir sürümünü aldık. Gelen bonuslar 2 hesabada mi gelir yoksa sadece satın alınan hesaba mı?

• benim de bir sorum olacaktı. ben zaten ilk mesajda anlatılan daimi kardeşlik yöntemi ile yakın bir arkadaşımla kardeşlik yapmış durumdayız. onun hesabı bende primary benimki onda. ikimizin de üyelikleri tr psn.

şimdi ben forumda satılan bir oyunun pri hakkını almak istiyorum ama oyun us psn. ben bu oyunu kendi hesabımda oynayabilir miyim yoksa alacağım hesap da tr psn mi olmalı

• voqka35 kullanıcısına yanıt
    oynayabilirsiniz, tek hesapta plus olması yeterli.

• arslanrecep kullanıcısına yanıt
    senin hesabın sende secondary olduğu için kendi hesabındaki oyunları oynayabilmen için internete bağlı olman gerekir.

kendi hesabını kendi sisteminde primary yaparsan arkadaşın senin hesabını primary yapamaz. bir hesap sadece bir sistemde primary olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerlee_81

senin hesabın sende secondary olduğu için kendi hesabındaki oyunları oynayabilmen için internete bağlı olman gerekir.

kendi hesabını kendi sisteminde primary yaparsan arkadaşın senin hesabını primary yapamaz. bir hesap sadece bir sistemde primary olabilir
    Anladım hocam peki tekrar ben kendi hesabımı primary arkadaşımda kendi hesabını primary yapsa yine oynayabilir miyiz?
  • fenerlee_81 F kullanıcısına yanıt
    Alacagin hesabin US psn olmasi farketmez kendi TR hesabinda oynarsin.
    Yani ps4'unu birlesmis milletlere cevirebilirsin, sikinti cikmaz
  • Arkadaşlar selamlar, Fifa 20 oyununu kardeşlik ile alıp birbiriyle maç yapabilen var mı ? Aynı takımda olmamıza izin veriyor ama birbirimizle rakip olamıyoruz, net bilgisi olan var mı ?

DS4 yontemini denediniz mi ?

• arslanrecep kullanıcısına yanıt
    o zaman kardeşliği bozmuş olursunuz kendinizde olan oyunları oynayabilirsiniz. eğer yanlış anlamıyorsam dediğinizi

Anladım hocam teşekkürler .
    hocam tek hesapta plus var. Ortak takımda oynayabiliyoruz, dostluk maçı için sezon kurmamıza izin vermiyor ağ bağlantısı hatası veriyor daveti kabul ettikten sonra, fifa 20'de sen denedin mi peki ?

• legacy of kain kullanıcısına yanıt
    yok hocam bunu denemedik. Bunu hangimiz yapacak, oyunun satın alındığı hesapla mı oynayan yoksa diğeriyle mi ? Tam bilmiyorum bu yöntemi.

sec olan hesap yapsin,oyle deneyin.

• 
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.