Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* (863. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.250
Cevap
63
Favori
372.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 859860861862863
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Oyunu sadece arkadaşlarla evde ara sıra oynuyorum. Oyunu aldığımdan beri güncelleme yap diyorum bişeyler indiriyor her seferinde. Ancak kadrolar vs. aynı arkadaşlar. Extra bir işlem yapmak gerekiyormu güncellemeyi indirdikten sonra. Psg madrid vs. bunların kadrolar hep eski 2017 kadroları. Yardımcı olacak varsa sevinirim.
  • myclub tan kaymalardan bağlantı koparmalardan bıkan arkadaşları ligimize bekleriz

PES 2018

-Lige özel profesyonel yapılmış WEBSİTESİ (skor, kupa, maç sonuçları için) 

-Maç ve kupa kazanarak bütçenizi artırabilirsiniz 

-Ligde olan diğer takımlardan transfer yapabilirsiniz

-Ligimizde her oyuncu sadece 1 takımda bulunur. İsterseniz transfer edersiniz anlaşarak. 

-U21 yatırımı yapabilirsiniz. Genç oyuncu alarak, overall artışında yada pes 2019 çıktığında hala sizin takımınızda olur. 

-Bu yılki kadroyu diğer seneye taşıma imkanı. 

-Ligimizde kayma, bağlantı koparma kesinlikle yasaktır. Herkes Kablo bağlantı kullanır ve Wifi kapatılır

-Ligimiz herkese açıktır. Genelde +30 yaş üstü, seviyeli bir ligtir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba arkadaşlar, pes19 anakonu henüz aktif mi göremedim, varsa bir link atıverin takibe alayım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • selam arkadaşlar pes 2017 sunucuları kapandı mı acaba 17.05.2018 tarihinde sona erdi yazıyor giriş yapmaya çalıştığımda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

Merhaba arkadaşlar, pes19 anakonu henüz aktif mi göremedim, varsa bir link atıverin takibe alayım
    https://forum.donanimhaber.com/pes-2019-playstation-ana-konu--132583674

• pes 2017 satın alsam hala aktif mı oyun sunucuları ? bilen biri yazsa iyi olur boşuna para vermiyim
  • clubber80 kullanıcısına yanıt
    Kapalı bosuna alma

• quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

Kapalı bosuna alma
    yanlış alıntı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-92A2F8722 -- 7 Aralık 2018; 0:36:43 >
  • Gelmiş geçmiş en iyi pes oyunudur. şimdiler kuru animasyon yada momentum. Bu oyundaki rekabeti özledim. Farklı olasılıklar var devamlı.

• 
Sayfa: önceki 859860861862863
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.