Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* (861. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.251
Cevap
63
Favori
372.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 859860861862863
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Özel Temsilci olayı bitti mi 2017 de. (Kesin cevap lütfen)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son derece çekişmeli maç, toplam 13 gol, ilk yarı 5-5.
  • quote:

Orijinalden alıntı: western222

Özel Temsilci olayı bitti mi 2017 de. (Kesin cevap lütfen)

Bitti 2018 2 haftaya çıkıyor. Uzun bile sürdü bu sene

• Arkadaşlar fddn535 diye bi hata alıyorum surekli testing connection dedikten sonra bağlanamayıp bu hatayı veriyor. Platform ps4

• Eveeet geldik bir Pes serisinin daha sonuna. Pes 2018'e geçiş yaptık artık demosuyla birlikte. Bu da Pes 2017 için hazırladığım son video olarak dursun burda

• Tus gecikmesiyle lagla 862 sayfa gecmis gitmis iyi sabir varmis sizde valla. Takimi kur kur temsilci kombinle siyah top kostur falan filan sonra tus gecikmesi :) 2018'de betadaki gibi muthis bir online olur umarim da butun sene yaldir yaldir oynariz diyerek bu konuyu gomelim tarihe

• Hala pes 17 oynayan varsa arkadaslar bu ara accaip lag yasiyorum benim baglantidami sikinti var biri cevap yazarsa sevinirim .

• quote:

Orijinalden alıntı: pesexpert

Hala pes 17 oynayan varsa arkadaslar bu ara accaip lag yasiyorum benim baglantidami sikinti var biri cevap yazarsa sevinirim .

bağlantı sev 5 te aratıyorum türk rakip geliyo oyüzden lag problemi yasamıyorum uzun süredir. rakip bulma çok uzun sürüyo bazen 4e 3e düşürüyorum onda da pek lag olmuyo
  • Dante kullanıcısına yanıt
    ölmüş burası artık 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

quote:

Hala pes 17 oynayan varsa arkadaslar bu ara accaip lag yasiyorum benim baglantidami sikinti var biri cevap yazarsa sevinirim .

bağlantı sev 5 te aratıyorum türk rakip geliyo oyüzden lag problemi yasamıyorum uzun süredir. rakip bulma çok uzun sürüyo bazen 4e 3e düşürüyorum onda da pek lag olmuyo

Bağlantı seviyesi 5 en kötü seviye dostum en kalitelisi 1 dir , ben öyle biliyorum Bu ara pek oynayan olmadığından geç düşüyor rakipler

• quote:

Orijinalden alıntı: Yves Didier Drogba

quote:

quote:

Bağlantı seviyesi 5 en kötü seviye dostum en kalitelisi 1 dir , ben öyle biliyorum Bu ara pek oynayan olmadığından geç düşüyor rakipler

yanlışın var 5 en iyisi zaten 5 yaprasan rakip bulma uzun sürer ve türk rakip gelir ordan da anlayabilirsin. 1 yaparsan çabuk bulur ve her milletten rakip gelir.lag ve tuş gecikmesi yaşama ihtimal tavan yapar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yves Didier Drogba

quote:

quote:

yanlışın var 5 en iyisi zaten 5 yaprasan rakip bulma uzun sürer ve türk rakip gelir ordan da anlayabilirsin. 1 yaparsan çabuk bulur ve her milletten rakip gelir.lag ve tuş gecikmesi yaşama ihtimal tavan yapar

Dostum ben oyun çıktığından beri oynuyorum , bu forumda öyle söyleniyordu 1 yaptığımızda zor gelir ama bağlantı çok sağlam olurdu . son zamanlarda 3 yapıyorum kafam rahat oluyor yabancı çok zor geliyor

• Yves Didier Drogba kullanıcısına yanıt
    Sen pcde oynuyodun galiba ps4 de 5 en iyi ben de 1 senedir oynuyorum yotubedan da bak çoğu kişi 5 de aratıyo ve vatandaşı ile eşleşiyor ne kadar yakın kişi ile oynarsan sorun azalıyo çünkü

• quote:

Sen pcde oynuyodun galiba ps4 de 5 en iyi ben de 1 senedir oynuyorum yotubedan da bak çoğu kişi 5 de aratıyo ve vatandaşı ile eşleşiyor ne kadar yakın kişi ile oynarsan sorun azalıyo çünkü

Aynen PC de oynuyorum farklı olabilir
  • Serverler kapandı mı arkadaşlar. Konami 2018 alınsın diye böyle daraltma falan mı yapıyor

• pes 2018 ilk izlenimlerim olarak2017 ninde gerisinde kalacak gibi duruyor , zaten çok iddialı girmediler bu yıla , fıfa karşısında çok zor durumda konamı , zaten az olan kullanıcı sayısı giderek azalıyor , fıfaya kaymalar oluyor

ben bile fifayı deniyorum ya, yıllarca orda burda babamın şirketi gibi savundum konamıyı , internette bütün platformlarda yazdık ettik, bu güzelim oyundan bıktırdılar sonunda bravo konamı ..usain bolt nedir abicim ??? ön sipariş sayfasında gördüm gecen gün , çıldırdım ya!! asapa powell elvan abeylegesse onları da koyun , fıfa kariyer modunda alex hunter gibi efsane olacak bi modun peşinde sen neler yapıyosun yazık cidden yazıklar olsun" takımlar lisanssız yhaa " diyenlere yıllarca anlattık , oyun fifadan çok daha iyi çok daha futbola benziyo takılmayın dedık , takım ismini değiştirip oynadık , besiktas harıcı takım yıne yok , bıktım artık ya sacma sapan takım logolarından! kitap olur yazmaya devam etsen , fıfayı sevebılmek için herseyı yapıyorum şu an Allah belanızı vermesın aptal adamlar

• hakanyigit41 kullanıcısına yanıt
    2018 17den çok daha iyi olmuş fidadan geçeceklerini söyleyen bi sürü kişi gördüm sadece bjk var demişsin gs ve fb ve milli takım da var 17den daha çok satacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 10 Eylül 2017; 17:29:38 >
  • Arkaşdalar merhaba benim sorum biraz farklı olacak ama;

şimdi pes2017'e 2017-2018 yeni transferleri için güncelleme gelir mi yoksa yama olarak kendimiz yaparız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: torossidis

Arkaşdalar merhaba benim sorum biraz farklı olacak ama;

şimdi pes2017'e 2017-2018 yeni transferleri için güncelleme gelir mi yoksa yama olarak kendimiz yaparız?

2017ye bişey gelmez bu saatten sonra
  • MERHABA, PES 17 MY CLUB TA BİLGİSAYARA KARŞI MÜSABAKA KUPALARINDAN 26-50G CHALLENGE A KATILMAK İSTİYORUM, ŞARTLAR UYGUN DEĞİL DİYOR. 'DİĞER ŞARTLAR: 26-50G' YAZIYOR. BU ŞARTLAR NE ANLAMA GELİYOR ŞARTLARI NASIL SAĞLARIZ ?
    AYNI SORUN ONLINE MÜSABAKA KUPASINDA DA VAR....
  • 
Sayfa: önceki 859860861862863
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.