Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* (862. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.251
Cevap
63
Favori
372.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 859860861862863
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dehayakar

MERHABA, PES 17 MY CLUB TA BİLGİSAYARA KARŞI MÜSABAKA KUPALARINDAN 26-50G CHALLENGE A KATILMAK İSTİYORUM, ŞARTLAR UYGUN DEĞİL DİYOR. 'DİĞER ŞARTLAR: 26-50G' YAZIYOR. BU ŞARTLAR NE ANLAMA GELİYOR ŞARTLARI NASIL SAĞLARIZ ?
    AYNI SORUN ONLINE MÜSABAKA KUPASINDA DA VAR....

26ile 50 maç arası online maç yapmış olanlara yani yeni baslayanlara özel 50maçtan fazla yapanlar giremez kapanmadımı ONLINE MÜSABAKA KUPASI pes208 çıkana kadar değilmiydi
  • Evet bugün baktım kapanmış. Erkenden konaminin desteği kesmesi hiç güzel bir şey değil ama...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha ne zamana kadar myclub ta on-line maç yapabiliriz acaba?

• Bana cevap verenlerin mesajını bulamıyorum forumda telefondan giriyorum beyler var mı bilgisi olup yardım etmek isteyen

• Nasıl arkadaşlar sizce
  • Selam aleyküm , Merhabalar
    Ps4 pes 2017 transfer güncellemesini yapamıyorum bilmiyorum araştırıyorum bi türlü yapamadım rica etsem bana yardımcı olurmusunz arkadaslar?
  • Arkadaşlar, myclub değilde, normal bir şekilde klüp seçerek arkadaşım ile online maç yapabilirmiyiz ?
    ps4 pes 2017...
    plus üyeliğimiz var.. bağlantı hızımız kaç olmalı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baruter2 -- 18 Ekim 2017; 15:36:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: imambgr

Selam aleyküm , Merhabalar
    Ps4 pes 2017 transfer güncellemesini yapamıyorum bilmiyorum araştırıyorum bi türlü yapamadım rica etsem bana yardımcı olurmusunz arkadaslar?

Transfer güncellemesi derken

• Pes 2017 . Sıfırdan başladım herşeye. Ama takımlar lisanssız. Option file yükledim USB belleğe, ama ne kadroları, ne logoları ne de formaları yüklemiyor. Yardım eder misiniz?
    PS3 için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burti44 -- 8 Kasım 2017; 0:54:45 >
  • SHAKTARDAN TAISONU ALMAK İSTİYORUM OYNAYAN VARMI NASILS İZCE 40 GP KASICAM ONUN İCİN DEĞERMİ ...
  • mercansamet M kullanıcısına yanıt
    ben de vardı normal toplardan geldi ,begenmedim yolladım ,o mevkide ihtiyacım yoktu çünkü

• ARKADASLAR BANA KENDİ KALECİMİZ DEGAJ DİKTİĞİNDE KAFA ALICAK BİR FORVET VE KARSI TAKIM KALECİSİ DİKTİĞİNDE DEGAJI KAFA ALAİBLCEK BO ORTA SAHA İSİMLERİ VERİRMSİN SARI TOPLAR OLURSA SEVİNİRM KAFA ALMALARDA COK İYİYİMDİR AMA MYCLUB KADROMDA YOK KAFA ALAMIYORUM BABAYOKOYLA VE RASFORDLA GOMİSLE İNANILMAZ HULK DA VAR YOK ALAMIYORLAR
  • allah rızası için yardim edin arkadaşlar ne yaptimsa sorunu çözemedim pes 17 oynarken oluyor sadece transfer güncelleme yama vb hiç bişey yapamıyorum ebeveyin ayarlarina da giriyorum olmuyor napcam yardim edin

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub*

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turgutyz -- 6 Aralık 2017; 19:30:49 >
  • evet
  • pesciler kardeşler abiler birisi yardim etsin. bunun çözümü yok mu resime bakarmisiniz

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub*

• Online dostluk maci ne zamana kadar aktif kalacak arkadaşlar ona göre alıcam oyunu

• online destegi ne zaman bitecek pes 2017nin ?

• https://www.youtube.com/watch?v=SsCWubCj2qU&t=6s MERHABA ARKADASLAR YOUTUBE DA PESSEVER İSİMLİ BİR KANAL ACTIK . EĞER DESTEK OLURSANIZ BEGENİ ATAR VE ABONE OLURSANIZ İNANIN COK SEVİNİRİM .. TOP CEVİRMELER DRAFT ONLİNE KUPALAR ANALİG MYCLUP ORTAKLAŞA BÜTÜN MACLAR OLCAK .AYNI ZAMNDA KONSOLDAN OYUN NASIL ATILIR KONSOLUN BÜTÜN ÖZELİKLİERİNİ ACIKLAYACAK VİDEOLARIMIZ DA KANAL DA OLUCAK . SİZLERDEN RİCAM DESTEĞİNİZ . SEVGİLİ AİLEM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mercansamet -- 29 Ocak 2018; 14:41:9 >
  • Yanlış olmuş yav 2018 diye nasıl 2017ye geldiysem artık.

Silebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arifvarli -- 2 Şubat 2018; 0:16:29 >
  • Beyler 1 haftadır online çok kötü bende. sürekli lag lı oluyor oyunlar. arada server dan kopuyor falan. sizde durum nedir. bu arada ps4 bağlantı testinde 21 mb civarında görüyorum hızı. netle alakalı değil gibi ama bilemedim yinede.
  • 
Sayfa: önceki 859860861862863
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.