Şimdi Ara

PS4 MU XBOX ONE MI ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
2.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kineck oyunları derken? Öyle oyunlar varda bizim mi haberimiz yok? Açık ara Ps4 üstün bir konsol. Exclusiveleriyle zaten çok çok üstündür. grafik ve çözünürluk farkına değinmeye bile gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2016 exclusive tabiki ps4

PS4 MU  XBOX ONE MI ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi There goes your life -- 8 Kasım 2015; 22:54:39 >
  • Kinect güzel de yalan oldu gibi. Playstation tarafında da Move var VR var mesela. Konsol alırken oyunlara bakmak lazım bir de arkadaşlarında ne var o da önemli.

• quote:

Orijinalden alıntı: There goes your life

2016 exclusive tabiki ps4

PS4 MU  XBOX ONE MI ?

/>

• quote:

Orijinalden alıntı: There goes your life

2016 exclusive tabiki ps4

PS4 MU  XBOX ONE MI ?

Seneye kim ole kim kala dostum. Sozle gemi yuruseydi ps4 derya kuzusu olurdu ;)

ps4 alacak arkadasa saygi duyarim. Ama Dedigim gibi uncharted4 cikana kadar ps4 a-l-i-n-m-a-z.

Suan xbox one her halukarda mantikli bir secim.

• * Halo ve gears of war serisinin eski ve hardcore bir fanı degilsen (zaten olmadıgını düsünüyorum olsan böyle bir konu acmazsın) Türkiye'de xbox one almanın hicbir artısı yok.

* Zaten oyunu bulunmaz bulunsa fahiş fiyattan alırsın, forumdan dijital kardeşlik yapıcam desen 2-3 haftada ancak kardeş bulursun o da belki..

* Dijital oyun satıcam\alıcam dersen heleki bunlar spor oyunları ve halo, forza disinda oyunlarsa işin çok zor ne alıcısı ne satıcısı var..

* Türkçe oyunmu xbox' ta öyle birsey yok, sony tarafinda ise bütün exclusive ler Türkçe.

* Xo gamepadi iyidir güzeldirde kimse gamepad icin konsol almaz. ds4 te gayet ergonomik ve basarılı hatta dahili hoparloru ve ısıgıyla bence daha iyi.

*Sonuc olarak Tr de xo ancak kırılırsa alınır, onun dısında sadece kendi exclusivelerinin fanlarına hitap ediyor..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Online oyunlara önceliğin varsa xbox one. Fakat ben ex oyunlarına vakit ayıracam dersen ps4

• Oncelikle konsola ozel cikmis veya cakacak oyunlari arastirin, buna gore karar verin. Sizi bir tarafa ceken bir oyun bulamaz ve hala kararsiz kalirsaniz ikisini de deneyip hangisi icinize siniyorsa onu alin. Buradaki yorumlara gore hareket etmeyin zira mantikli 3-5 yorumun disinda yapilan yorumlar hayati bir oyun konsolundan ibaret olan fanboylarin tarafli yorumlari. Xbox bolumune acsaniz da ayni muhabbet, pc mi toplayayim diye oraya yazsaniz o da ayni.
  • Ps4 candır tavsiye ederim

• Exclusive oyunların amacı; o konsolu aldırtmaktır. Hangi konsolun exclusive oyunlarını merak edip oynamak istiyorsan o konsolu al. Google'a PS4 exclusives veya Xbox One exclusives yazarak bakabilirsin...

Şahsen ben konsolu Uncharted 4 ve The Last of Us 2 oyunları için aldım. Bir de şunu diyim bu iki oyun gibi sağlam oyunu hiçbir konsolda veya platformda göremezsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StativeDread -- 9 Kasım 2015; 0:12:07 >
  • Ps4 ü tercih et kafan rahat olur en azından
  • Kesinlikle Wii U.
  • ps4 e niye sadece ex oyunlar gözüyle bakılıyor. mesela watch dogs'u ps4 te oynarken aldığınız zevki pc de oynarken alamazsınız. bazı oyunları konsolda oynamak daha rahat ve zevkli. örneğin ac serisi gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castiel

iyi günler ben yeni bir konsol almak istiyorum ancak bir iki şey xbox one ve ps4 arasında bırakıyor. grafik ve özellik olarak ps4 önde ancak kınect oyunları ve joistikte xbox bu açığı kapatıyor. ayrıca donanımlar arasındaki farkdikkat çekici özellikte değilmiş. lütfen yardım kafam karıştı

Xbox live gormemis köylü..

Nasil grafik ve ÖZELLİK olarak Ps 4 xbox'dan üstün???

• PS4'ün fan sesi, 1200 serisinde azaldı.
  • Pc'ciler gelmemis hayret

• quote:

Orijinalden alıntı: false shepherd

PS4'ün fan sesi, 1200 serisinde azaldı.

Biz o 13 aralik 2013 gecesi alanlar... hepimiz enayiyiz o halde?
    Hayır yani ilk cikan 2-3 cihaz hatalı olurda ama butun seriler bu, kadar dandiri dindon olmaz ki.
    Gecen gun yeni kulak ici kulaklik tanitan sony niye o kulakligi kutunun icune icine koymuyor da, 5 para etmez bozulan kulaklik veriyor?

Bakin hep yukarda anlattigim seyler bir kullanici deneyimi.
    Ps4 u aliyorsunuz... cok degil 4 ay sonra yer sikintisi cekiyorsun.

Ben kutuphane de surekli oyun indirmek zorunda degilim. Zaten bu nesilde kutulu oyun bitti. 250 tl ye oyun mu olur.

Kullanıcı deneyi mi onemli. O kadar para veriyorsunuz sonucta.

Ha su paris oyun konferansindan sonra ucan sony fanboylari...
    Hepimiz goruyoruz burada.
    " Lanet olsun kredi karti tanitamiyorum" .
    " Arkadaslar dun oyunu aldim ama fiber internetim le oyun indirirken Kb da indiriyor bir yardim edecek yok mu?"

" hic sorma ya dun o kadar nat type hatasi verdi ki arkadasin sesini ben duyuyorum ama o beni duyamiyor en sonunda modeme reset atmak zorunda kaldim Allahsiz Sony " .

iste bunlari soyleyenler Ps4 kullanicilari..
    Sen adam gibi yazilim sunmuyorsun ki . Halbuki yazilim iyi olsa bazi sorunlari es gecebilirsin.

• Hangi konsoldaki ex oyunlar sana hitap ediyorsa o konsolu al.
  • Online kalite bir konsola yönelecek kadar farklı değil. Bunu haricinde PS4 TR'de daha popüler ve takas imkanı, daha çok oyun grupları gibi sosyal ekstraları var.
  • Ben ps4 alırdım şayet araba yarışı oyunlarını seviyorsan xbox one almalısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atakanfzl -- 9 Kasım 2015; 10:52:06 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.