Yarbay
19 Kasım 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
24 üye
Görüntülenme
Toplam: 94 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Oyunda tek ilerlemek çok zor yardımcı olabilecek varmı arkadaşlar psn valley4891 oyundayım
Arkadaşlar av recevier ve kule tipi hoparlör almak istiyorum mediamarkt ın İstanbul’daki hangi mağazalarında bulabilirim
Esans alıp kendim yapıyorum şu ana kadar sattığım parfümlerden hiç olumsuz yorum almadım kendimde kullanıyorum kalıcılık olarak parfüme göre değişiyor günboyu kalıyor ertesi gün sıkmadığım bile oluyor :)
Arkadaşlar dünkü psn bakımından sonra lisans doğrulama yapmıyor hata kodu alıyorum sürekli oyundan atıyor ana hesap deaktif psn e giriş çıkış ne varsa hepsini denedim düzelmedi aynı sorunu yaşayan varmı aranızda

Arkadaşlar geçen spotçudan 2.el ps3 aldım 3004A modeli içinde 10 oyun yüklü alırken online oynayacağımı kırık cihaz olmamasını istedim psn e bağlandım giriş yaptım online oynadım sorunsuz düne kadar psn den çıkış yapmış hata kodu 8002A537 yazıyordu zar zor bağlandım tekrar arada otomatik çıkış yapıyor içindeki oyunlardan kaynaklı olabilirmi bu sorun yada ne yapmamı önerirsiniz format atmak çözüm olurmu sizce yardımlarınızı bekliyorum :)
Arkadaşlar 2 adet 12v 30a smps adaptörünü paralel bağladığımda adaptörden çıt çıt diye kesintisiz bi ses geliyor daha önce de aynı işlemi yapmıştım ama bu sorunla karşılaşmamıştım evde oto amfisi için kullanıyorum sorun neden kaynaklı olabilir bu şekilde kullansam amfi için sorun teşkil edermi yardımlarınızı bekliyorum
Selam arkadaşlar rainbow six whatsap grubumuz var sabit 3 kisiyiz duzenli olarak her aksam 8 den sonra mic kulaklık ile sohbet esliginde oynuyoruz kendine güvenen seviyeli muhabbet edecek arkadaşları bekliyoruz
Arkadaşlar ps vita için hafıza kartı almaya gidiyorum Kadıköye uygun fiyata satan mağaza varmı bildiğiniz veya tavsiye edeceğiniz
Arkadaşlar ana menüde bulunan yenilikler kısmında ve profil son etkinlikler kısmında son yaptığım kupa oyun vs bildirimleri gözükmüyor 2 3 gündür bu şekilde ilk defa böyle bişey denk geldi internette herhangi bir bilgi bulamadım neden kaynaklandığı hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi
Hakkında
Forum İmzası:
Psn ıd valley4891
Forum İkinci El İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.783
İkinci El Bölümü Mesajları: 14
Konularının görüntülenme sayısı: 5.220 (Bu ay: 365)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 452 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.