Şimdi Ara

PS4 500 GB VE 1 TB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
5.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşar PS4 konusunda hiç bi bilgim yok . PS4 alınca kutulu oyun alıcam . Kutulu oyun alınca PS4 GB'ı önemli oluyor mu ? Yani oyunu indirmeyince kutudan GB yiyor mu ?

• Kutulu oyunlar da dijital alınanlar gibi yer kaplıyor. 1 TB alın.
  • Hocam 1tb da alsan bir sure sonra yetecegini dusunmuyorum biraz fazla oyun alin biriysen. Sonuc olarak daha sonra zaten 2tb olarak degistirmen gerekecek. Arada cok fiyat farki varsa bence degmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 500 GB kesinlikle yetmiyor. 1 TB bile yetmez zamanla. 2 TB HDD alabilirsen yanında onuda al kökten çözüm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 TB al. Cidden yetmiyor. Ben 2 TB taktım doldu. Daha sonra tekrar yeni 4 TB taktım. yaklaşık 1,5 TB yer kaldı
  • 500gb ps4 pişmanlıktır kesin ve net...

• quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

500gb ps4 pişmanlıktır kesin ve net...

Merhaba hocam. Yorumlar sayesinde 500 gb - 1 tb ikilemini çözdük. Peki eski kasa vs yeni kasa durumu nedir? Boyut farkından başka bir özelliği var mı? Yeni kasa olup olmadığını nasıl anlarız? (Satış sitelerinde benzeri ifadeler göremiyorum.) Son olarak PS3 kullandığımız dualshock 3'leri ps4'de kullanamaz mıyız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Will Graham

quote:

Merhaba hocam. Yorumlar sayesinde 500 gb - 1 tb ikilemini çözdük. Peki eski kasa vs yeni kasa durumu nedir? Boyut farkından başka bir özelliği var mı? Yeni kasa olup olmadığını nasıl anlarız? (Satış sitelerinde benzeri ifadeler göremiyorum.) Son olarak PS3 kullandığımız dualshock 3'leri ps4'de kullanamaz mıyız?

Merhaba yeni kasanın boyut farkı yok sadece üst kısım tamamen mat malzemeden olusuyor. Ondan önceki versiyonlarda yarısı piano black renginde. Yeni kasa 1 tb model kodu cuh 1216 oluyor zaten bu iki özellik ile yeni kasa olup olmadıgı anlasıliyor. Yeni kasalarda fan sesinde ve güc tüketiminde belirgin azalmalar var bunun dısında fark yok hocam. ps3 ds3 leri desteklenmiyor simdilik.

• quote:

quote:

quote:

Merhaba yeni kasanın boyut farkı yok sadece üst kısım tamamen mat malzemeden olusuyor. Ondan önceki versiyonlarda yarısı piano black renginde. Yeni kasa 1 tb model kodu cuh 1216 oluyor zaten bu iki özellik ile yeni kasa olup olmadıgı anlasıliyor. Yeni kasalarda fan sesinde ve güc tüketiminde belirgin azalmalar var bunun dısında fark yok hocam. ps3 ds3 leri desteklenmiyor simdilik.

Teşekkürler hocam.

• 1 TB disk şart bence çünkü benim ps4de 1TB ve depolama alanı hızla azalıyor...
  • 500 GB olsa yine iyi. Kullanılabılır alan 400 GB
  • Peki arkadaşlar Sony Eurasia Garantili mi almalıyım yoksa normal garanti işimi görür mü ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarKNonSs

Peki arkadaşlar Sony Eurasia Garantili mi almalıyım yoksa normal garanti işimi görür mü ?

Hiç şüphesiz sony garantili.
  • 500 gb alırsanız AAA 7-8 oyun yükleyebilirsiniz boyutu 40 gb olan.Eğer çok oyun oynayan biri değilseniz 500 alın.Ama diyosanız beni bu kadarı kesmez,1 TB alın
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Teşekkürler hocam.

Rica ederim hocam biz alirken tabi ortada 1tb lik model falan yoktu, suan icin 1tb tercih edilmeli mutlaka.

• Ps4 kullanacaksnyz simdiden tavsiye oynamadygynyz oyunlary hardiskte tutmayyn bosuna yer kaplamasyn cunku digital kutulu herturlu yer kaplyyor oyunlar
  • 500GB aldım pişman oldum. Harici Disk aldım içindekini söküp PS4'e taktım. Şuan 2TB oldu 1,26gb küsür boş yer kaldı oyunlarla birlikte.

500GB yetmiyor. En az 1TB olması lazım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.