Şimdi Ara

PS3 aldım,yardım ve tavsiyelerinize ihtiyacım var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar,belçika dayım şuanda.salı günü nasipse izmir'e geliceğim.160 gb lik ps3 aldım slim.oyun olarak ta pes 11,fifa 11,nba 2k11 aldım.umarım gümrükte sorun çıkarmazlar.ayrıca ps1-ps2 kullanmışlığım var =) şimdi sorularım şunlardır:
    1-önerebiliceğiniz oyunlar nelerdir?
    2-oyun alırken dikkat etmem gerekenler nelerdir ?
    3-psn tam olarak Türkiye'de açıldımı? ve illa psn card almak gereklimi ?
    4-online oyun oynarken x box taki gibi para ödemek gerekiyor mu ?
    5-mikrofon almalımıyım ?
    6-ve nice önerileriniz ?

şimdiden cevaplar için çok çok teşekkür ederim arkadaşlar.birde aranıza hoşgeldim sanırım =))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordrdley -- 7 Kasım 2010; 19:52:30 >

• Selam can dostum güzel insan bildiklerimi yazayım sana xD
    1-Önerebileceğim oyunlar Red Dead Redemption, Batman Arkham...Killzone 3 ve Resistance 3(çıktıklarında alırsın artık xD)ayrıca cod serisi falan filan xD
    2-oyun alırken dikkat etmen gereken tek şey kazıklanmamak xD Aral'a parayı bayılma spotçulardan al xD
    3-Ne edecen psni xD salla o işleri gereksiz xD al ingiltereden bi tane (ben öyle yaptım salladım adresleri xD) gir takıl xD
    4-PSN beleştir girmeyen kerizdir xD
    5-Microfon gerekli sayılabilir eğer online modlara girip coşuyosan xD
    6- öneri olarak oyunların online modlarına gir hayatını yaşa xD

• 3-psn i online takılmak için psn gerekmiyormu ? açıldımı ki tr psn ?
    5-illa ps3 için mi mikrofon almalıyım evde olanlardan da olurmu ? =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordrdley -- 7 Kasım 2010; 20:19:42 >
  • pns gerekiyor bildiğim kadarıyla açıldı tr psn , evdeki kulaklıklar hakkında bir bilgim yok maalesef
  • peki olmpya çok çok teşekkür ederim.başka önerilerde bulunucak arkadaşlar yazarsanız sevinirim çok teşekkürler =)
  • Öncelikle hayırlısı olsun.

Oyun olarak : Castlevenia,Assasins creed,Medal of honor,Cod serisi,F1 2010 .
  • çok teşekkür ederim

cod serisi ps serisinde pc gibi oynanır mıki ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordrdley -- 7 Kasım 2010; 20:45:16 >
  • Pc serisi gibi.

Analogla nişan alındığı için zorluk çekiceksin.

Bende hala çekiyorum :)
  • Bu arada bende izmirde oturuyorum.

Her türlü konuda bildiğim kadarıyla yardımcı olurum.
  • Arkadasım öncelikle hosgeldin önerebilecegim oyunlar uncharted 2 god of war 3,gran turismo 5(1 ay sonra cikacak) tr psn var multi oynamak için de paraya gerek yok ayrıca aral dan takılma
  • çok teşekkürler arkadaşlar =) patronizm tamam iletişimde kalıcam seninle.

bathus gran turismo 5 i alıcam zaten listemde.heavy rain de var.

ozaman anologla nişan alınırsa zewk almam.alır pc ye ordan takılırım =)
  • araldan takılan kim,140 lira oyun mu olur :O kazıklanmaya niyetim yok =) gitti gidiyorda fifa 11 60-70 lira :O burdan bile(belçika) 60 euro ya aldm pişmanım =(
  • Hayırlı olsun arkadaşım. Hoş geldin öncelikle.

Bikaç sorunu cevaplayayım.

-Türkiye psn hesabı alabilirsin ve evet Türkiye ps store açıldı.
    -PSN kart almak zorunda değilsin. Türkiyedeyken kullandığın bir kredi kartıyla store'dan alışveriş yapabilirsin.
    -Kulaklık olarak cep telefonlarıyla kullandığımız herhagi bir bluetooth kulaklık kullanabilirsin. Ama sesi kaliteli olsun vs. dersen sony'nin resmi playstation headset'ini öneririm. Daha önce kullanmıştım ve çok memnun kaldım. Yok ben çok profesyonel takılıcam, oyunlarda ses kasıcam dersen "S"harkoon X-Tatic Digital" kulaklığı önerebilirim. Gerçek 5+1 ses verir, çok kalitelidir, fiyatı da biraz tuzludur (Ben 2. elini 300'e) almıştım.
    -Oyun alırken 2. bölge (yani pal) olmasına özen göster. Bu sayede, oyununa bir ek paket satın alacağın zaman sıkıntı yaşamazsın. Kullandığın psn (Türkiye psn) ve oynadığın oyun aynı bölge olmalı yani.

Şimdilik bu kadar. Tekrar hayırlı olsun.

• ghostbalaclava

dostum cevapların için teşekkür ederim.belçika pal sanırım.2.bölge oluyor.sorun olmaz değilmi ?
  • Konsolun hayırlı olsun arkadaşım..

Balaclava ve diğer arkadaşlar söylenmesi gerekenleri söylemiş zaten..bize fazla birşey kalmamış.

Oyun olarak Uncharted 1 ve 2'yi önerebilirim.PS3 konsoluna sahip herkes bu iki oyunu mutlaka oynamalı.Gran Turismo 5,God of war 3,Resistance 3 (çıktığı zaman) vs. vs.

Benim oyunlarım genelde PAL oluyor,PAL bölgesi olmayan oyunlara PSN'den ekstra içerik (DLC) indirdikten sonra sorun yaşayan arkadaşlarım oldu.PSN'den kredi kartı kullanarak alışveriş yapabilirsin,evet ama PSN hesabına girdiğin bilgilerin tamamının doğru olması gerekiyor.Aksi halde PSN senin kredi kartını kabul etmiyor.

Ben maximuscards adlı siteden PSN kodu satın alıyorum ve aldığım kod bana anında email olarak gönderiliyor...iki saat uğraşmamış oluyorum.Gönderilen kodu redeem yapıyorum ve işlem bitiyor.

İnternetten oyun alacak olursan ebay.co.uk,Shop.to,play-asia.com vs. gibi siteleri önerebilirim.

İyi oyunlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VirgilSollozzo -- 8 Kasım 2010; 1:57:50 >

• 1-önerebiliceğiniz oyunlar nelerdir?
    Red Dead Redemption, Uncharted 2, Killzone 2, Little Big Planet, Modnation Racers, God Of War 3, Castlevania Lords of Shadows, Resident Evil 5 Tabi Bu Daha Çok Sevdiğin Türe Bağlı Spor ve Futbol Oyunlarını Seviyosan Nhl 11 de al emin ol beklemediğin kadar zevk alırsın :D
    2-oyun alırken dikkat etmem gerekenler nelerdir ?
    shopto,zavvi vb. siteleri kullan veya spotçulardan al ancak türkçe çıkcak sony oyunlarını (gt5,start the party, killzone 3) mutlaka sony center dan almalısın
    3-psn tam olarak Türkiye'de açıldımı? ve illa psn card almak gereklimi ?
    evet , psn card hakkında pek bilgim yok
    4-online oyun oynarken x box taki gibi para ödemek gerekiyor mu ?
    hayır ancak playstation plus die paralı bi içerik var
    5-mikrofon almalımıyım ?
    headset fps oyunlarında çok eğlenceli olur
    6-ve nice önerileriniz ?
    sakın araldan oyun alma

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.