Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (250. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.024
Cevap
166
Favori
1.050.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gerçekten de MNR'nin online mod'a sahip olmaması çok büyük bir eksiklik, akıllarında ne vardı ki? Oyunu kesinlikle almayı düşünüyordum ama şimdi kararım değişti. Aynı şekilde iddasına girerim Resistance'ye de multi gelmeyecek. Uncharted'a gelmemesi de çok büyük bir hata idi.

Bu devirde oyuna multi koymamak nasıl bir zihniyettir?
  • Ya uncharted tamam online gerektirmiyo pek açıkçası ben co-op şeklinde online olacağına hiç olmaması taraftarıyım mesela unit 13 öyle olcakmış hiç gerek yok bence ama mnr de cidden sağlam bi online olması gerekiyo kimse öyle bi oyunu single oynamaz öyle oyunların zevki başkalarıyla oynayınca çıkar tek değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: avatar78

quote:

Orijinalden alıntı: Skaty.

Arkadaşlar elimden geldiği kadar incelemeye çalıştım, buyrun :)
    http://www.psvitaturkiye.com/ps-vita/

Köydeydim, neler dönmş burada
    Hayırlı olsun hoca, nereden aldın, kaça aldın?

Sagol dostum. Çin’den, 4gb hafıza kartı ile 750’e geldi. Bir arkadaşım getirdi çok sağolsun. Hafıza kartı 4gb almayın kesinlikle size tavsiyem, demolarla bile hemen doldu.

MNR’e online için yama konuşuluyor son günlerde, bence bu oyunda multi olaca, baskılar çok fena yapımcı üzerinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: avatar78

quote:

Orijinalden alıntı: dogan200

ps vita nın remote play ı ile ps3 deki uncharted 1 2 ve 3 oynanırmı

Oynanır,

Ama remote play'e bir güncelleme gerek. Wifi ile kasıyormuş. Şu video'yu izlemeni öneririm.
    http://uk.ign.com/videos/2012/01/18/playstation-conversation-playstation-vita-remote-play

video açılmıyo
  • Sf x Tekken'e TTT2 'ye ve Mortal Kombat'a gelirse sıkıntı olmaz benim için. Güzel bir de araba yarışı gelirse iyi olur. Yalnız pspdeki gran turismo vasattı kariyer modu bile yoktu. İnşallah güzel bir Nfs ya da Gran Turismo gelir.
  • Yurtdışındaki ön-siparişlerde oyun, kulaklık, hafıza kartı, tişört, cüzdan gibi seçenekler bulunuyorken bizde neden sadece oyun var ? Bizim neyimiz eksik diye düşünmez mi insan.
  • quote:

Yurtdışındaki ön-siparişlerde oyun, kulaklık, hafıza kartı, tişört, cüzdan gibi seçenekler bulunuyorken bizde neden sadece oyun var ? Bizim neyimiz eksik diye düşünmez mi insan.

Bizde zaten şans olsa Vita'yı bu fiyatlardan almak zorunda kalmazdık...
  • Valla bence avrupayla aynı tarihte türkiyede olduğuna şükredin ön tişört felan gereksiz bu fiyatıda hala çok diyosunuzda avrupada 250€ sonuçta bizden hiç farklıya gelmiyo nerdeyse.
  • Sony Türkiye için hiçbir operatörle anlaşmayacakmış. Türkiye'de satılacak olan Vita'lar Sim Free olup bütün sim kartlarını destekleyecekmiş. Tıpkı Sony tabletlerde olduğu gibi. Şimdi herkes kaynak ne diyecek ama bizzat telefonla aradım. Kaynak sağlam arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ersin ÇAKI -- 26 Ocak 2012; 20:47:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StriderHiryu

Sf x Tekken'e TTT2 'ye ve Mortal Kombat'a gelirse sıkıntı olmaz benim için. Güzel bir de araba yarışı gelirse iyi olur. Yalnız pspdeki gran turismo vasattı kariyer modu bile yoktu. İnşallah güzel bir Nfs ya da Gran Turismo gelir.

Lisans bölümü yine iyiydi be okadarda yakma . Grafikler baya iyiydi hele. TT2 gelmez vitaya. TvsSF gelicekmiş.Aynen Sf vs tekken ve mk9'da online olacak diğerlerini salla ama gelecek cod ve ac'de de olur inş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paypay88

quote:

Sf x Tekken'e TTT2 'ye ve Mortal Kombat'a gelirse sıkıntı olmaz benim için. Güzel bir de araba yarışı gelirse iyi olur. Yalnız pspdeki gran turismo vasattı kariyer modu bile yoktu. İnşallah güzel bir Nfs ya da Gran Turismo gelir.

Lisans bölümü yine iyiydi be okadarda yakma . Grafikler baya iyiydi hele. TT2 gelmez vitaya. TvsSF gelicekmiş.Aynen Sf vs tekken ve mk9'da online olacak diğerlerini salla ama gelecek cod ve ac'de de olur inş.

1-Emin misin?
    2-Bir kutu tasarımı ile oyundan bir görüntü de verildi?
  • Bu aleti sadece çıplak olarak satmıyorlar mı?Çıplak olarak alsam yeter.Bir de fifa o tarihlerde çıkarsa, direk onu alırım..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Paypay88

quote:

1-Emin misin?
    2-Bir kutu tasarımı ile oyundan bir görüntü de verildi?

Vay Görmemiştim . Doğruymuş
     @PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada!

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada!
  • birkaç videoda vita'da red dead redemption ve battlefield 3 oynandığını gördüm,bu nasıl iştir?bilgilendirirseniz sevinirim
  • Bugün kahraman elektronikte sordum. 1100 Tl dendi. Açıkcası biraz çok geldi Yaa...
    Yok arkadaş. Ben bu cihazı adam gibi multi oyun çıkmadıkça almam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yekepe

birkaç videoda vita'da red dead redemption ve battlefield 3 oynandığını gördüm,bu nasıl iştir?bilgilendirirseniz sevinirim

Remote play özelliği sayesinde Ps3'ünüz varsa bağlantı kurup oyun oynayabilirsiniz.
  • quote:

Yurtdışındaki ön-siparişlerde oyun, kulaklık, hafıza kartı, tişört, cüzdan gibi seçenekler bulunuyorken bizde neden sadece oyun var ? Bizim neyimiz eksik diye düşünmez mi insan.

sanırım bağzı şeyler eklenecek daha. önceki mesajımda yazmıştım. hepsisony den aldığım bilgi o yönde. kart eklemek için görüşüyoruz anlaşmak üzereyiz denmişti bana. tahminim sadece kart değil birkaç ilave daha olacak.
  • http://www.facebook.com/pages/ps-vita/220206854702439
    d&r dan 3g li vitayı önspariş vernlere uncharted oyunu
    d&r dan sadece wifi li vitayı önspariş vernlere de modnation racers oyunu hediye (3g li vita 960 WİFİ li vita 800 tl)
  • Her yerde fiyat aynı arkadaşlar..

PlayStation Vita WiFi Console + Mod Nation Racers Roadtrip Oyunu
    http://www.markasony.com/?urun-1025-PlayStation-Vita-WiFi-Console---Mod-Nation-Racers-Roadtrip-Oyunu-Hediye.html

PlayStation Vita 3G Console + Uncharted Golden Abbys Oyunu
    http://www.markasony.com/?urun-2129-PlayStation-Vita-3G-Console---Uncharted-Golden-Abbys-Oyunu-Hediye.html
  • 
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.