Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (252. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: darkside_
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.027
Cevap
166
Favori
1.050.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amerikadan gelme modellerden satıcılar büyük kar istemezse güzel fiyatlara alabiliriz. şu bat ayında vita almak acelecilikten başka bişey değil. Heleki önsiparişle alıp bu fiyatları vermek çok komik bu durumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R*ACE

Wifi ile ucretsiz oyun oynarsin

yardım ettiğin için saol ozaman wifi +3G almama gerek yok wifi yeter oyun oyunoynaya bilceksem bedava süpermiş ya bu alete giddikçe ısınıyorum

-bide şey bir şey duydum doğrumu acaba psp vita ps3 takıp ps3 oyunlarınıımı ne oynuyomuşsun diye duydum öyle ise bu alet gerçekten fark yaratacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenk-s

shadow_170

20mb sınırlı ne demek? sınırı kim belirliyor anlayamadım.

Bu 3g olayı ilk çıktığında duyurulmuştu bu sony tarafından indirme sınırı koyulmuş alete psn den felan oyun indiremeyiz yani 3g ile zaten online oyunda olmayacakmış 3g nin tek esprisi sokakta yolda dh ye girip yorum atmak face e bakmak felan başka bişey değil

quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

Amerikadan gelme modellerden satıcılar büyük kar istemezse güzel fiyatlara alabiliriz. şu bat ayında vita almak acelecilikten başka bişey değil. Heleki önsiparişle alıp bu fiyatları vermek çok komik bu durumda.

Bu dediğinde haklısın zaten vita çıktıktan bi hafta sonra internetten 500-600 tl arası fiyata satan çıkar bence öylesi daha mantıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadow_170 -- 28 Ocak 2012; 14:04:17 >
  • Vita'yi bu fiyattan satmalari ve yaninda uncharted gibi oyun vermeleri 3G: 950 WIFI: 800 bence spota darbe vurmak icindir. Dogubank gibi yerler ile ayni fiyat olacak. Arti yaninda bu fiyata bir de oyun vermeleri ve sony garantisi olmasi da cabasidir. Sony bayii olmayan yerler bakiyorum yaninda oyun vermiyor ve fiyat ayni.
  • ya demin araştırırken gördüm bu psp E1000 neyin nesi ya ama bence psp vita ya kafa tutamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxtotkaxx

ya demin araştırırken gördüm bu psp E1000 neyin nesi ya ama bence psp vita ya kafa tutamaz

Normal psp. bazı donanımlarıni eksiltip daha ucuza piyasa sürdüler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jedi Mind Tricks

quote:

ya demin araştırırken gördüm bu psp E1000 neyin nesi ya ama bence psp vita ya kafa tutamaz

bence vita çıkarken bunu çıkarmaları çok saçma hiç beyenmedim E1000 serisini
  • bence psp vitanın chip i kırılmazsa kötü olur çünkü oyunlar pahallı ben şeyden korkuyorum psp vita kırılır ama kırılınca internete falan girmezse bazı uygulamaları yapamzsak kötü olur zaten chipi kırılınca multiplayer oynanmaz diye düşünüyorum ben psp imde chipi kırdım bir sürü oyunum var 300tane falan öbür türlü sıkıcı olur
  • PSP VITA heryerde on satista fakat hafiza karti olmadan bu cihazda oyun oynanmaz. Nasil bir mantiktir anlamak mumkun degil??? Ya fiyatlarda ayarlama yapilacak ya da fahis fiyattan satilacak... Ayrica oyun almak istiyoruz hicbir cesit yok. Sadece Uncharted icin bu kadar pahali konsol alinmaz ki!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RedGunners -- 28 Ocak 2012; 17:17:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaraBöcü

PSP VITA heryerde on satista fakat hafiza karti olmadan bu cihazda oyun oynanmaz. Nasil bir mantiktir anlamak mumkun degil??? Ya fiyatlarda ayarlama yapilacak ya da fahis fiyattan satilacak... Ayrica oyun almak istiyoruz hicbir cesit yok. Sadece Uncharted icin bu kadar pahali konsol alinmaz ki!!!!

evt doğru çok fazla boş oyunlar var ama daha bir sürü güzel oyunlar çıkacak
  • quote:

quote:

quote:

Arkadasim biraz kafanizi calistirin psp ye cikmis hali hazirda binlerce oyun var, cogu oyunda platinium olup fiyati dustu 5-10$ a psp oyunlari mevcut. Adamlar simdide psp fiyatini indirdikerki yeni nesil psp cikacakken yapilabilecek en iyi seydi. Boylece geliri musait olmayanlar, ucuz olan kirpilmis psp ye yonelecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sk8ata

quote:

quote:

quote:

Arkadasim biraz kafanizi calistirin psp ye cikmis hali hazirda binlerce oyun var, cogu oyunda platinium olup fiyati dustu 5-10$ a psp oyunlari mevcut. Adamlar simdide psp fiyatini indirdikerki yeni nesil psp cikacakken yapilabilecek en iyi seydi. Boylece geliri musait olmayanlar, ucuz olan kirpilmis psp ye yonelecek.

ben sadece bana göre saçma dedim zaten indirdiklere fiyatlara da eski psp bulunuyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skaty.

Sagol dostum. Çin’den, 4gb hafıza kartı ile 750’e geldi. Bir arkadaşım getirdi çok sağolsun. Hafıza kartı 4gb almayın kesinlikle size tavsiyem, demolarla bile hemen doldu.

MNR’e online için yama konuşuluyor son günlerde, bence bu oyunda multi olaca, baskılar çok fena yapımcı üzerinde.

Ya işte, adamlar hafıza kartından baya kazanacaklar.

BSC'den
    quote:

''Ragnarok, Uncharted ve Resistance gibi potansiyeli yüksek oyunlarda online modunun bulunmaması gerçekten üzücü. ModNation Racers: Road Trip için de durum böyle. Bu durumu düzeltmek için İlerleyen günlerde yeni bir yama alacaksınız. Ayrıca bu güncellemeden yararlanmak da tamamen ücretsiz olacak. Biz oyun geliştiricileri için, sizden gelen taleplere ve isteklere cevap verebilmek çok güzel.''

Haydi bakalım, Resistance multisiz hiçbir şeye benzemez. MNR'ye gelecek olan patch de iddasına girerim 1vs1 içindir

Vita'nın multiplayer ile bir sıkıntısı var sanki, hiçbir oyunda şöyle sağlam bir multiplayer görmedik.

Amazon'dan 3G'li vita paketi yenilenmiş. 299 dolara 8gb kart, 1 bedava psn oyunu ve 250mb internet bedavaymış. Buraya gelmez sanıyorum.

edit: Skaty'den Türkçe vita incelemesi. (helal olsun dostum, gerçekten!)

edit: MNR için gerçekten de multi gelebilir. Aşağıdaki linkte yorumlara bakın, Erich Waas MNR'nin yapımcısı ve soruları cevaplamış. Multi oynanmaz diye eklememişler, şimdi de ekleyebileceklerini düşünüyorlar ve bu ücretsiz olurmuş(eğer eklenirse). Head to head dedikleri 1vs1 olmaz umarım. With party dediğine göre multiplayer olduğunu düşünüyorum. (party uygulamasından arkadaşlarımızı oyuna davet edebilecekmişiz, eğer multi gelirse. Adam haber verecekmiş, öyle diyor).

http://blog.us.playstation.com/2012/01/23/online-features-in-modnation-racers-road-trip-for-ps-vita/comment-page-2/#comments

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avatar78 -- 28 Ocak 2012; 18:12:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avatar78

quote:

Orijinalden alıntı: Skaty.

Sagol dostum. Çin’den, 4gb hafıza kartı ile 750’e geldi. Bir arkadaşım getirdi çok sağolsun. Hafıza kartı 4gb almayın kesinlikle size tavsiyem, demolarla bile hemen doldu.

MNR’e online için yama konuşuluyor son günlerde, bence bu oyunda multi olaca, baskılar çok fena yapımcı üzerinde.

Ya işte, adamlar hafıza kartından baya kazanacaklar.

BSC'den
    quote:

''Ragnarok, Uncharted ve Resistance gibi potansiyeli yüksek oyunlarda online modunun bulunmaması gerçekten üzücü. ModNation Racers: Road Trip için de durum böyle. Bu durumu düzeltmek için İlerleyen günlerde yeni bir yama alacaksınız. Ayrıca bu güncellemeden yararlanmak da tamamen ücretsiz olacak. Biz oyun geliştiricileri için, sizden gelen taleplere ve isteklere cevap verebilmek çok güzel.''

Haydi bakalım, Resistance multisiz hiçbir şeye benzemez. MNR'ye gelecek olan patch de iddasına girerim 1vs1 içindir

Vita'nın multiplayer ile bir sıkıntısı var sanki, hiçbir oyunda şöyle sağlam bir multiplayer görmedik.

Amazon'dan 3G'li vita paketi yenilenmiş. 299 dolara 8gb kart, 1 bedava psn oyunu ve 250mb internet bedavaymış. Buraya gelmez sanıyorum.

edit: Skaty'den Türkçe vita incelemesi. (helal olsun dostum, gerçekten!)

edit: MNR için gerçekten de multi gelebilir. Aşağıdaki linkte yorumlara bakın, Erich Waas MNR'nin yapımcısı ve soruları cevaplamış. Multi oynanmaz diye eklememişler, şimdi de ekleyebileceklerini düşünüyorlar ve bu ücretsiz olurmuş(eğer eklenirse). Head to head dedikleri 1vs1 olmaz umarım. With party dediğine göre multiplayer olduğunu düşünüyorum. (party uygulamasından arkadaşlarımızı oyuna davet edebilecekmişiz, eğer multi gelirse. Adam haber verecekmiş, öyle diyor).

http://blog.us.playstation.com/2012/01/23/online-features-in-modnation-racers-road-trip-for-ps-vita/comment-page-2/#comments

Eğer iyi bir multi gelirse alınabilecek bir oyun Modnation Racers. İnşallah Uncharted'a da multi gelir.
  • Mecbur multi destegi gelecek aksi halde bu cihaz bu fiyatlarla cok satmaz... Fifa'nin online olmasi bu aleti almama sebep olacak...
  • Bir düşünsenize Uc için multi klanı açmışız her gece oynuyoruz vuhuuuu
  • Her nedense bu vitanin ps3 ayarinda kalite veriyor olmasi ve avuc icinde olmasi acaip heyecan veriyor bana. Neden cikmiyor daha erken yavvv. 22 subat oncesi bir kiyak yapamazlar mi? Zaten cok da pahali
  • Listeye benide yazın çok büyük ihtimalle alıcam herkeze iyi geceler
  • Şu alete sd kart takılmaması gerçekten sony nin ip.eliğinden başka bişey değil. İlla uçuk uçuk fiyatlara kart aldıracak. Dahili hafızasıda yok. Makina 900 se siz 100-150 lirada kart için koyun üstüne. Ben bunun ses çıkışının kaliteli olduğunu düşünüyorum. Fazla oyun alamayacağım dolayısıyla en azından music player olarak kullanmak isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

Şu alete sd kart takılmaması gerçekten sony nin ip.eliğinden başka bişey değil. İlla uçuk uçuk fiyatlara kart aldıracak. Dahili hafızasıda yok. Makina 900 se siz 100-150 lirada kart için koyun üstüne. Ben bunun ses çıkışının kaliteli olduğunu düşünüyorum. Fazla oyun alamayacağım dolayısıyla en azından music player olarak kullanmak isterim.

Sd kart yerine özel kart yapmalarının sebebi alet kolay kırılmasın diye yapmışlardır diye düşünüyodum hep ama pek öyle bi amaçları yok gibi baksanıza şimdiden psp emulatörü aracılığı ile aleti kırdılar nerdeyse psp ile hiçbi farkı yokmuş en ufak bi değişiklik bile yapmamılar cidden çok ilginç.
  • 
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.