Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (251. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: ali_ihsan21 , ali_ihsan21
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
39.025
Cevap
166
Favori
1.050.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fifa 12li paket bekliyorum ama 22 subatta olmayacak herhalde
  • Bu aleti Fifa oyunu icin yapilan tanitimlar sonrasi almaya karar verdim. Yine paraciklar gidecek Allah akil fikir versin hepimize Az para degil. Nerden baksan PS3den pahali olacak. Hafiza kartlarinin masallahi var. Birde orjinal Fifa alsak 1000 tl asacak masraf. Uncharted hediye olmasi cok guzel ama mecburen 22 subattan once siparis vermek gerek. Bir de Fifa 12 diye gecmiyor. Fifa Football ismi ile satilacak. 22 Subatta keske satisa sunulsa...
  • Fifa icin detayli tanitim sayfasi. Sutlar, paslar ve frikikler bu cihaza ozel yapilmis. Ne yalan soyleyeyim. Evimde 40 TV ve ps3 var. fakat belli sure sonra gozler buyuk ekran olmasi sebebiyle yoruluyor. Bel agrilari vs.. Vita ile online fifayi yatarken oynamak guzel olur.

http://www.ea.com/intl/football/fifa-football/psvita
  • EA SPORTS FIFA Football'un PS Vita'da rakiplerini nasıl taca gönderdiğini öğrenin.

Harikulade futbol oynamak için yepyeni bir yol keşfedin. PlayStation Vita'daki EA SPORTS FIFA Football her futbol severin yüzünü güldürecek bir stadyum dolusu özellikle geliyor, elbette avuçiçi futbolda da devrim yaratıyor.

Form geçici, klas kalıcıdır

PlayStation 3'te EA SPORTS FIFA 12 oynayanlar EA SPORTS FIFA Football'u denediklerinde iki oyun arasındaki benzerlikleri fark edecekler. Avuçlarınızın içindeki yeni nesil spor deneyimi olan bu futbol süper yıldızı hiçbir şeyden ödün vermeden muhteşem bir maç atmosferini nereye giderseniz gidin size sunuyor.

"Başından beri başarmaya çalıştığımız şey, PS3 sürümü kadar muhteşem bir FIFA yaratmaktı," diyor yapımcı Matt Prior. "PS Vita'daki EA SPORTS FIFA Football herhangi bir avuçiçi sisteme yaptığımız en komplike ve bütün bir FIFA oyunu."

Bu demektir ki elinizde sekiz farklı oyun modu ve 500'den fazla lisanslı kulüp var. Career mode, maçlarınızı özelleştirebilmeniz, çevrimiçi karşılıklı mücadele ve çok daha fazlası ile seçenekleriniz neredeyse sayısız.

Eğer gerçek bir maça çıkmadan önce o mükemmel futbol oyunu deneyimini arıyorsanız, EA SPORTS FIFA Football tam size göre. Sakın yanılmayın, bu PS Vita'daki EA SPORTS FIFA Football için sadece güzel bir açılış, bu oyunun sizinle paylaşacağı daha çok numarası var.

Etkileyici bir ilk kontrol

PS Vita'nın benzersiz özelliklerini kullanan EA SPORTS FIFA Football arkadaşlarınıza sahada ders niteliğinde bir oyun çıkarmanız için size daha fazla kontrol sunuyor. PS Vita sisteminin dokunmatik ekranına küçük dokunuşlar yaparak isterseniz defansı yarıp geçen ara toplar veya dev santrforunuza topu çıkararak adrese teslim paslar atabilirsiniz.

Kontrollerdeki gelişmeler sizi sadece bir pas üstadı yapmakla sınırlı değil elbette. Arka dokunmatik yüzeye dokunarak şut atabilir ve hücum gücünüzü yüksek bir isabet oranı ile artırabilirsiniz.

"Futbolda gol atmak başarıların en büyüğüdür, bu yüzden bu kontroller ile kendinizi daha fazla futbolun içinde bulacaksınız. Maçın üzerinde ne kadar çok kontrolünüz olursa oyun o kadar keyifli hale geliyor," diyor Prior. "Artık topa vurup istediğiniz yere gitsin diye dua ettiğiniz günler geride kaldı, artık büyük bir hassasiyetle topu istediğiniz yere gönderebilirsiniz."

Duran top organizasyonları da PS Vita sisteminin dokunmatik kontrollerinden yararlanıyor, artık serbest vuruşlarınızı barajın yanından dokunmatik ekranda parmaklarınızın bir hareketiyle çevirebilirsiniz.

Her zaman taraftarları memnun etti

Sadece bu özellikler bile sizi sahanın en iyi oyuncusu yapmaya yetse de, Electronic Arts futboldan dilediğiniz gibi keyif almanız için size mümkün olduğunca çok seçenek sunmak istiyor. "Oyuncuları tek bir kontrol yöntemine zorlamak istemedik," diyor Prior. "Eğer PlayStation 3'teki FIFA 12 gibi ikili analog çubuklara ve butonlara alışıksanız, bunları da kullanabilirsiniz. Şimdiye kadar yaptığımız kontrolleri en gelişmiş FIFA oyunu bu."

Zekice tasarımı ve mükemmel kontrolleri sizi Lionel Messi kadar muhteşem bir oyuncu haline getirirken EA SPORTS FIFA Football size nerede olursanız olun kupalar kazandıracak bir performans sunuyor.

"PS Vita'daki EA SPORTS FIFA Football PlayStation 3'teki FIFA deneyimini avuçlarınıza sunuyor," diye gülümseyerek açıklıyor Prior. "Şubat 2012'de çıktığında herkese oynamasını tavsiye ederim, oynamadan ne kadar muhteşem olduğunu anlayamazsınız."

Şubat 2012'deki çıkışına kadar EA SPORTS FIFA Football ile ilgili en son haberleri öğrenebilmek için eu.playstation.com adresini ve blog.eu.playstation.com adresini ziyaret etmeyi unutmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaraBöcü

Fifa icin detayli tanitim sayfasi. Sutlar, paslar ve frikikler bu cihaza ozel yapilmis. Ne yalan soyleyeyim. Evimde 40 TV ve ps3 var. fakat belli sure sonra gozler buyuk ekran olmasi sebebiyle yoruluyor. Bel agrilari vs.. Vita ile online fifayi yatarken oynamak guzel olur.

http://www.ea.com/intl/football/fifa-football/psvita

bahaneler bahaneler
    o gün piyasada olacağını tahmin ediyorum ama gelmezse bile PSN'den satışa çıkmış olacağını tahmin ediyorum.
    zaten oyunları PS3'de saklamayı düşünüyorum. CARD ve PSN'den satış arasında ciddi fiyat farkı olacağından SONY kendisi bahsetmişti (%40 civarı yanlış hatırlamıyorsam)

arkadaşlar 3G modeli için micro simcard fiyat tarifelerini paylaşsak?
    paylaşsak diyorum çünkü ben bulamadım bulmayada korkuyorum açıkçası.

edit:
    ---------------------------------
    TURKCELL

1GB İNTERNET PAKETİ_____29 TL
    4GB İNTERNET PAKETİ_____39 TL
    LİMİTSİZ* İNTERNET PAKETİ_____69 TL
    ​ * Limitsiz pakette, Adil Kullanım Politikası doğrultusunda 15GB aşıldığında, 3G hızı 128 kbps olacak, paket aşım ücreti uygulanmayacaktır. ​

hay ben sizin limitsiz anlayışınıza...
    ---------------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenk-s -- 27 Ocak 2012; 17:39:35 >
  • Arkadaslar Vitayi 3G li almak isterim (uncharted hediyesi icin) fakat bu 3g ozelligi cihaz menusunden kapatilabiliyor mu? yani aylik masraf cikartir mi?
  • Kahraman Elektronik getirmişte, o fiyat nedir öyle yahu? Bir de spot satıyorlar. Gider Sony Center'lardan 3g'li versiyonunu alırım, üstüne hafıza kartı, aynı fiyata gelir. Hiç değilse 2 sene garantili almış oluruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAVİSAKAL 2

Kahraman Elektronik getirmişte, o fiyat nedir öyle yahu? Bir de spot satıyorlar. Gider Sony Center'lardan 3g'li versiyonunu alırım, üstüne hafıza kartı, aynı fiyata gelir. Hiç değilse 2 sene garantili almış oluruz.

Haklısın dostum yalnızhttp://asia.playstation.com/hk/en/news/pressDetail/249570 baksan resmi HK fiyatı PSVITA VALUE PACK wifil nin 2.880 Honk Kong doları kargo ya 60 dolar desen 100 dolar da gümrük olsa

Gümrüm 100 dolar desek 177 TL Eder
    Kargo gemi parası 60 dolar desek HK dan TR ye gelecek çünki: 106 TL eder.
    PSVITA UNcharted WIFI Value Pack 2.880 HK doları: 660 TL eder
    satıcı karı 200 TL desen
    + -------------------------------------------------------------------------------
    1143 TL eder adam 43 TL ye ucuza satabiliyor yada karı düşük.. Ama yinede biraz pahalı... Ama sınırlı sayıda geldi. Adam zarar etmek istemez tabi her satıcı zarar etmek istemediği için yeni cihazı biraz yüksek fiyata satar...
  • Bende almayı düşünyorum fakat bir şey kafamı kurcaladı.Ben şimdi bunu alınca internetine falan girmek için ayrı paramı ödiyecem? yane +para ödemeden online oynayamazmıyım ya hiç içind internet limiti yokmu?
  • Wifi ile ucretsiz oyun oynarsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SouthPark_Konsol delisi

quote:

Orijinalden alıntı: MAVİSAKAL 2

Kahraman Elektronik getirmişte, o fiyat nedir öyle yahu? Bir de spot satıyorlar. Gider Sony Center'lardan 3g'li versiyonunu alırım, üstüne hafıza kartı, aynı fiyata gelir. Hiç değilse 2 sene garantili almış oluruz.

Haklısın dostum yalnızhttp://asia.playstation.com/hk/en/news/pressDetail/249570 baksan resmi HK fiyatı PSVITA VALUE PACK wifil nin 2.880 Honk Kong doları kargo ya 60 dolar desen 100 dolar da gümrük olsa

Gümrüm 100 dolar desek 177 TL Eder
    Kargo gemi parası 60 dolar desek HK dan TR ye gelecek çünki: 106 TL eder.
    PSVITA UNcharted WIFI Value Pack 2.880 HK doları: 660 TL eder
    satıcı karı 200 TL desen
    + -------------------------------------------------------------------------------
    1143 TL eder adam 43 TL ye ucuza satabiliyor yada karı düşük.. Ama yinede biraz pahalı... Ama sınırlı sayıda geldi. Adam zarar etmek istemez tabi her satıcı zarar etmek istemediği için yeni cihazı biraz yüksek fiyata satar...

Dostum bu şekilde vergili filan getirecek olsalar adamlar resmi distribütörlük alır öyle satarlar, aynı fiyata 2 yıl da garanti verirler. Ama bunlar çantada, cepte getiriyor ve vergiyi cartu bahane edip yüksek fiyatlara satıyorlar.
  • Hımm sağol skaty bilmiyordum
  • AvrupaTR diye bir sitede, 3G modeli Uncharted hediyeli havale ile 910tl’den ön-sipariş açılmış. Sanırım ikinci en uygun adres bu şuan.
    http://www.avrupatr.com/PS-Vita-3G-Tasinabilir-Oyun-Konsolu,PR-726.html

Wifi model ise MNR ile havale ile 759tl
    http://www.avrupatr.com/PS-Vita-Wi-Fi-Tasinabilir-Oyun-Konsolu,PR-695.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skaty. -- 27 Ocak 2012; 23:26:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skaty.

AvrupaTR diye bir sitede, 3G modeli Uncharted hediyeli havale ile 910tl’den ön-sipariş açılmış. Sanırım ikinci en uygun adres bu şuan.

Skaty, senin vitanin paketinin icinden ar kartlari cikti mi?
  • Haberi okuyun yine yediğimiz kazığa bakın

Hafıza kartının yanı sıra içinde bir de PSN oyunu barındıracak olan paket 3G ve WiFi modeli için geçerli olacak. Ayrıca paket şu anda ön siparişe hazır durumda. PS Vita 3G/WiFi Paketi, Amazon ve GameStop'dan ön sipariş edilebilir durumda ve fiyatı 299.99$ olarak belirlendi. Paketin içinde 8GB'lık bir hafıza kartı ve AT&T Data Connect Session Pass ve 1 adet Playstation Network oyunu da olacak.

534 tl yapıyor 3g li model ekstra olarak 45 dolardan sattığı hafıza kartını dahil etmişler. kartın maliyetini düşünce. 450 tl gibi bir rakama geliyor. Güzel ülkemde aynı makine 950 tl lerden satılmaya çalışılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Gate -- 28 Ocak 2012; 2:17:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dunyao

quote:

Orijinalden alıntı: Skaty.

AvrupaTR diye bir sitede, 3G modeli Uncharted hediyeli havale ile 910tl’den ön-sipariş açılmış. Sanırım ikinci en uygun adres bu şuan.

Skaty, senin vitanin paketinin icinden ar kartlari cikti mi?

Hayır dostum, ben Çin’den almıştım, o bölgede AR kartları dahil değil. Avrupa’dakilerde olacak deniyor, bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

Haberi okuyun yine yediğimiz kazığa bakın

Hafıza kartının yanı sıra içinde bir de PSN oyunu barındıracak olan paket 3G ve WiFi modeli için geçerli olacak. Ayrıca paket şu anda ön siparişe hazır durumda. PS Vita 3G/WiFi Paketi, Amazon ve GameStop'dan ön sipariş edilebilir durumda ve fiyatı 299.99$ olarak belirlendi. Paketin içinde 8GB'lık bir hafıza kartı ve AT&T Data Connect Session Pass ve 1 adet Playstation Network oyunu da olacak.

534 tl yapıyor 3g li model ekstra olarak 45 dolardan sattığı hafıza kartını dahil etmişler. kartın maliyetini düşünce. 450 tl gibi bir rakama geliyor. Güzel ülkemde aynı makine 950 tl lerden satılmaya çalışılıyor.

dostum türkiyede bu paket henüz gelmedi zaten ama avrupadada bu 700 tl gibi bi fiyat ediyo hala şu fiyat hesaplama işini amerikaya göre yapıp türkiyede kazık yiyoruz diyosunuz doğru türkiyede pahalı ama amerikaya göre hesaplamayın şunu 2 katı fiyat çıkar tabi öyle yaparsanız.
    Bu 8gb lık paket cidden çok iyiymiş ama bizde böyle bişey gelmiycek sanırım hatta avrupadada olmaz muhtemelen.
    Diğer bir konu ise birisi 3g kapatabiliyomuyuz diye sormuş 3g modelini düşünenler bence 1gb lık internet paketi bile alsa bitiremezler çünkü 20mb sınırı olan bi internet kullancaksınız yani 20mb üzeri bişey indiremeyeceksiniz ben telefonumda 1gb lık internet paketi kullanmıştım çok sık internete giriyodum fakat internete girmeyle bitmiyo anca bişeyler indirmeniz gerekiyo buda vitada 20mb ı geçemeyeceği için rahat olabilirsiniz
  • shadow_170

20mb sınırlı ne demek? sınırı kim belirliyor anlayamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadow_170

quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

Haberi okuyun yine yediğimiz kazığa bakın

dostum türkiyede bu paket henüz gelmedi zaten ama avrupadada bu 700 tl gibi bi fiyat ediyo hala şu fiyat hesaplama işini amerikaya göre yapıp türkiyede kazık yiyoruz diyosunuz doğru türkiyede pahalı ama amerikaya göre hesaplamayın şunu 2 katı fiyat çıkar tabi öyle yaparsanız.
    Bu 8gb lık paket cidden çok iyiymiş ama bizde böyle bişey gelmiycek sanırım hatta avrupadada olmaz muhtemelen.
    Diğer bir konu ise birisi 3g kapatabiliyomuyuz diye sormuş 3g modelini düşünenler bence 1gb lık internet paketi bile alsa bitiremezler çünkü 20mb sınırı olan bi internet kullancaksınız yani 20mb üzeri bişey indiremeyeceksiniz ben telefonumda 1gb lık internet paketi kullanmıştım çok sık internete giriyodum fakat internete girmeyle bitmiyo anca bişeyler indirmeniz gerekiyo buda vitada 20mb ı geçemeyeceği için rahat olabilirsiniz

Avrupa kıtasında böyle bir uygulama yok.AVRUPA'daki adamda böyle fiyattan alıyor yaniTürkiyeye Euro üzerinden geliyor dolar değil
  • Bence vita da 3G bağlantısı cok gereksiz wi-fi modeli yeterli bana kalırsa yazin isvicre den almayi dusunuyorum
  • 
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.