Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (248. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.027
Cevap
166
Favori
1.050.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Skaty, sitende Vita için PSN'in açıldığını okumuştum ancak UK hesabımla giriş yaptığımda hala açılmamış gözüküyor. UK dışında bir ülkemi olması gerekir acaba?
  • Ürün--------------------------------------------------------Miktar-----------Fiyat (TL)----------Tutar (TL)
    Playstation Vita + Uncharted Golden Abbys-------------------1 Adet-----------812,71-------------812,71
    Ara Toplam :-----------------------------------------------------------------812,71 TL
    İskonto % 0:
    İskontolu Toplam :------------------------------------------------------------812,71 TL
    KDV Toplam :------------------------------------------------------------------------------------146,29 TL
    Kargo Ücreti :------------------------------------------------------------------------------------,00 TL
    KDV Dahil Genel Toplam :-------------------------------------------------------------------------959,00 TL
    Taksit Detay :---------------------1. Ay 319,67 TL 2. Ay 319,67 TL 3. Ay 319,67 TL

sonradan pişman olmamak için 3G modelini aldım.

hepsisonyden aldım ürünü. temsilciyle konuştum özeti şöyle.

*başka kampanya olmayacak (bunu üzerinde avantajlı olan)
    *bu kampanyaya birde kart eklemeye çalışıyorlar. sony ile görüşüyoruz diyorlar. (anladığım kadarıyla anlaşma olmak üzere ama kartlar çıkış tarihine yetişecekmi ondan endişe ediyorlar) beni tebrik edebilirsiniz kaçlık kart olduğunu sormayı nuttum ama 2 den fazla olacağını tahmin etmiyorum.
    *servis sağlayıcı daha belli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenk-s -- 24 Ocak 2012; 11:25:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dunyao

quote:

Orijinalden alıntı: SouthPark_Konsol delisi

Arkadaşlar Hong Kong PSN hesabı aldım.. VITA demoları indirdim uncharted ve little deviants birde iki tane bedava uygulama var dı vita için flickr ve twitter uygulaması vardı vita için. Şuan ps3 ümde duruyor vita alınca hemen aktaracağım VITA ya

Ps3ten demolar vitaya nasil aktarilir?

vita'yı kabloyla ps3'e bağlamak gerekiyor.
    sonra aktarmak istediğin medyanın üzerine gelip özelliklerinden gönder diyorsun.
  • 799'a Vita + MNR mantıklı görünüyor olabilir ama daha bu işin asıl istediğin oyunları almak ve hafıza kartı yüzü de var. Bunlarla fiyat iyice kalınlaşacak, hani biraz daha zorlasan o paraya gider piyasanın en güçlü tabletini alırsın. Ben bekleme taraftarıyım öncelikle, Avrupa çıkışını da yaptığı vakit sadece Wi-Fi versiyonunun garantisiz fiyatı ne kadar olacak Doğubank gibi yerlerde, onu merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenk-s

Ürün--------------------------------------------------------Miktar-----------Fiyat (TL)----------Tutar (TL)
    Playstation Vita + Uncharted Golden Abbys-------------------1 Adet-----------812,71-------------812,71
    Ara Toplam :-----------------------------------------------------------------812,71 TL
    İskonto % 0:
    İskontolu Toplam :------------------------------------------------------------812,71 TL
    KDV Toplam :------------------------------------------------------------------------------------146,29 TL
    Kargo Ücreti :------------------------------------------------------------------------------------,00 TL
    KDV Dahil Genel Toplam :-------------------------------------------------------------------------959,00 TL
    Taksit Detay :---------------------1. Ay 319,67 TL 2. Ay 319,67 TL 3. Ay 319,67 TL

*bu kampanyaya birde kart eklemeye çalışıyorlar. sony ile görüşüyoruz diyorlar. (anladığım kadarıyla anlaşma olmak üzere ama kartlar çıkış tarihine yetişecekmi ondan endişe ediyorlar) beni tebrik edebilirsiniz kaçlık kart olduğunu sormayı nuttum ama 2 den fazla olacağını tahmin etmiyorum.

Bir nevi value pack olabilir.. yanında aksesuar seti verse tam value pack olacak. Umarım TR yede value pack gelir... Ama bence olur hafıza kartı 4 gb olur çünkü vıta da 2 gb lik kartlar yok :D
  • quote:

quote:

Ürün--------------------------------------------------------Miktar-----------Fiyat (TL)----------Tutar (TL)
    İskonto % 0:

Bir nevi value pack olabilir.. yanında aksesuar seti verse tam value pack olacak. Umarım TR yede value pack gelir... Ama bence olur hafıza kartı 4 gb olur çünkü vıta da 2 gb lik kartlar yok :D

haklısın yanlış yazmışım 2GB olarak.
    Her şeyimiz gibi kampanyamızda garip oluyor :) yolda şekilleniyor kampanyalar.
    biraz acele ettim gibi gelsede yapacak bişey yok hep böyleydi bundan sonrada böyle olacak. (ps3,ps3,psp,pspgo hepsi aynı acele ve heyecanla alındı)
  • ben hong konG psne üye oldum yalnız, tavsiyem japona olun, ona da oldum, oradaki demo hong kongdan daha fazla, dün indirdim hepsini ben de hazırım
  • quote:

ben hong konG psne üye oldum yalnız, tavsiyem japona olun, ona da oldum, oradaki demo hong kongdan daha fazla, dün indirdim hepsini ben de hazırım

hangi demolar var yazabilirmisin?
  • HK'ya Little Deviants gelmiş demo. Arka dokunmatik kullanımı çok başarılı olmuş.
  • hepsisony neden wi-fi li model ile uncharted ı paket halinde vermiyo ki? oyun olarak uncharted ı tercih etmek için illa 3g li ve daha pahalı paketi mi seçmemiz lazım
  • quote:

quote:

ben hong konG psne üye oldum yalnız, tavsiyem japona olun, ona da oldum, oradaki demo hong kongdan daha fazla, dün indirdim hepsini ben de hazırım

wipeout, gravity daze, shinobi ve bir kaç oyun daha vardı, herşey japonca olduğu için anlamak pek de anlaşılmıyor bazı oyunların ne olduğu, hatırladıklarım bunlar...escape plan yoktu mesela..tenis oyunu vardı..
  • quote:

quote:

Kardeşim HK da Uncharted,little deviants,graty rush , bir tane oyun vardı hatırlamıyoruım. Dunyao kardeşim japon psn ye üye olacaktım ama anlayamıyorum ne biçim yazı şekli var bu japonların :D :D JPN PSN üyelik nasıl alıcam...
  • quote:

Kardeşim HK da Uncharted,little deviants,graty rush , bir tane oyun vardı hatırlamıyoruım. Dunyao kardeşim japon psn ye üye olacaktım ama anlayamıyorum ne biçim yazı şekli var bu japonların :D :D JPN PSN üyelik nasıl alıcam...

http://forum.donanimhaber.com/m_13855059/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenk-s -- 24 Ocak 2012; 14:46:28 >
  • Sonysepetim'de Ps Vitayı Ön Siparişe Açmış;

Sony Playstation Vita Wi-fi Taşınabilir Oyun Konsolu + Mod Nation Racers : Roadtrip Oyun Hediyeli - 799 TL
    http://www.sonysepetim.com/?urun-1588-Sony-Playstation-Vita-Wi-fi-Tasinabilir-Oyun-Konsolu---Mod-Nation-Racers-:-Roadtrip-Oyun-Hediyeli.html

Sony Playstation Vita 3G Taşınabilir Oyun Konsolu + Uncharted Golden Abbys Oyun Hediyeli - 959 TL
    http://www.sonysepetim.com/?urun-1442-Sony-Playstation-Vita-3G-Tasinabilir-Oyun-Konsolu---Uncharted-Golden-Abbys-Oyun-Hediyeli.html
  • Arkadaşlar japon psn e üye oluyorum şimdi biraz zamanımı alcak gibi ama az çok japonca biliyorum umarım yeterli olur size olan oyunları yazmaya çalışırım.

Edit:Girdim çokda bilinmeyen bişey yok açıkçası ninja gaiden ve monkey ball felan gördüm de şöyle bişey takıldı kafama bütün psp oyunlarını yükleyebilcekmiyiz onu anlamadım çünkü onun için ayrı bişey koymamışlar hiç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadow_170 -- 24 Ocak 2012; 18:33:19 >
  • arkadaşlar ,ben vita almayı düşünüyorum.Menüler ingilizcemi ,japonca dayatması yok değil mi,seçmeli ?? Bie de zamanında dayanamayıp ps3 ü ilk japonyaya çıktı diye ordan almıştım, X ve O tuşunun fonksiyonları tam tersiydi,şimdi de öyle mi.Yani Asya makine alırsam kabul etme tuşu O mu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

arkadaşlar ,ben vita almayı düşünüyorum.Menüler ingilizcemi ,japonca dayatması yok değil mi,seçmeli ?? Bie de zamanında dayanamayıp ps3 ü ilk japonyaya çıktı diye ordan almıştım, X ve O tuşunun fonksiyonları tam tersiydi,şimdi de öyle mi.Yani Asya makine alırsam kabul etme tuşu O mu.

Vita’nın ingilizce dil seçeneği var. Menüleri ise dokunarak yönettiğimiz için tuşlar işlevsiz, dolayısıyla O X sorunu yok.
  • oyun içinde x o tersliği var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

oyun içinde x o tersliği var mı ?

Ben oyunların Japon demolarını indirdiğim içim genelde O idi tuşlar. O X tuşları oyuna göre değişiklik gösteriyor, PSN avrupa açıldığı zaman oradaki demolarda X olacaktır onay tuşu.

Bu bahsettiğim oyunun menüsü için geçerli, oynanış açısından hepsi aynıdır sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skaty. -- 24 Ocak 2012; 19:31:29 >
  • quote:

quote:

quote:

Cenk yardimci olmus sanirim, ben kafadan tahminle yaptim bakmadan :)
  • 
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.