Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1795. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.027
Cevap
166
Favori
1.050.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17931794179517961797
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bully beta test aşamasında, çok yakında yayınlanacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelsin artık cep telefonunda oynamak hiç keyifli olmuyor.

Bully den sonra başka kaliteli port oyunlar gelirmi?

• gokhanext kullanıcısına yanıt
    Listedeki oyunlar bunlar, şimdiye kadar ne kadar bağış toplanmış hepsinin yanında yazıyor.

https://github.com/vita-nuova/bounties/issues

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dayanamadım bir vita aldım yine bu meret arşivden çıkamayacak belli bu son olsun  @PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! 

Bu listedeki tüm oyuların gelme şansı var mı cidden gelirlerse zaten daha ne isterim bilmiyorum  @PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! 

Kutulu oyunları alabileceğim site kalmadı herhalde sahibinden üzerinden kovalıyorum güzel fırsatlar yakalarsanız buraya atarsanız sevinirim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

Listedeki oyunlar bunlar, şimdiye kadar ne kadar bağış toplanmış hepsinin yanında yazıyor.

https://github.com/vita-nuova/bounties/issues

Hocam listede Kotor var gerçekten gelme şansı var mı acaba ah birde üzerine Türkçe yama ile uyumlu olursa kaç saat gömerim bilmiyorum  @PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! 

Bağışa başlanmış oyunlar kesin gelecek mi yoksa iptal olma şansları var mı acaba  @PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! 

• quote:

Orijinalden alıntı: Bati-Wan_Kenobi

Hocam listede Kotor var gerçekten gelme şansı var mı acaba ah birde üzerine Türkçe yama ile uyumlu olursa kaç saat gömerim bilmiyorum  

Bağışa başlanmış oyunlar kesin gelecek mi yoksa iptal olma şansları var mı acaba  

Alıntıları Göster
    sırf bağışa başlandı diye mutlaka yapılacak diye kural yok, hatta olamama ihtimali daha büyük çünkü bu bağışlar açılalı çok zaman oldu.

Vita native resolution desteği açılalı yıllar oldu belki şimdi kontrol etmek istemiyorum tarihini 1700 dolar birikti kimse girmiyor topa

• bu oyunu ben hiç oynamadım hatırlamıyorum da ama oldukça ilgimi çekti, bir ara indirip oynarım kitaplığımda da yok sanırım.

Oynayan var mı içimizde?

edit tam düşündüğüm gibi şahane bir oyun Angry Birds'ün çok daha gelişmiş ve grafik açıdan detaylı bir versiyonu. Skirmish, time attack ve campaign modu olması da ekstrası. Geçtiğimiz günlerde Plants vs Zombies oyununa da aynı böyle denk geldim çok methiyesini duymuş ama hiç oynamamıştım bir başladım baktım saatler olmuş bırakamıyorum bu da ona benzer bir oyun aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 30 Mayıs 2021; 19:25:27 >
  • Ben oynamıştım bu oyunu hocam ama bayağı eskidendi herhalde ikinicisi çıkmıştı hatta ama sanırsam vitada yok ikinci oyunu .

• quote:

Orijinalden alıntı: Bati-Wan_Kenobi

Ben oynamıştım bu oyunu hocam ama bayağı eskidendi herhalde ikinicisi çıkmıştı hatta ama sanırsam vitada yok ikinci oyunu .

dur şimdi hevesimi kaçırma hemen, hangi oyunu sevsem ikincisinin olduğunu ve Vita'ya çıkmadığını duyunca asabım bozulup bırakıyorum Dragon Quest Builders gibi.

Kale inşa etme vs var Angry Birds veya Plants and Zombies'den daha detaylı baya ilerledim karakterler level 5 oldu.

• Yavaş yavaş Bully test videoları Rinn dışındaki insanlardan da gelmeye başladı ama oyun Vita'yı 5 saniyede çökertiyor şu anki haliyle :)

https://twitter.com/Cimmerian_Iter/status/1399106261543751687

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 31 Mayıs 2021; 1:11:27 >
  • Umarım en kısa zamanda düzeltilebilir. Ama sanirim daha vakti var gibi görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhanext

Umarım en kısa zamanda düzeltilebilir. Ama sanirim daha vakti var gibi görünüyor.

Kyuhen ödüllünü alabilmek için 7 Haziran'a kadar yetiştirmek zorunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 31 Mayıs 2021; 14:57:51 >
  • ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt

Bunu bilmiyordum .cok iyi oldu ozaman.

Simdi baktım burdan dediğin gibi.

https://kyuhen.customprotocol.com/en/details/

Hocam peki diğer port oyunların gelme olasılığı nedir?.Örneğin real racing 3 gelse çok iyi olur.Han gi şartlara göre belirleniyor port yapılması?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhanext -- 31 Mayıs 2021; 17:20:42 >
  • gokhanext kullanıcısına yanıt
    Sadece para tüm mesele Napolyon'un dediği gibi "para, para,para" çünkü insanların zaman harcaması demek sevdiklerinden ve hobilerinden feragat etmesi demek.

Birkaç bin dolar atılsa, hemen birileri başlar. Flow ve Rinn'e kimse bu meblağda para vermedi onlarinki tamamen hobi amaçlıydı. Adamlar halen güncelleme yapıyorlar portun ufak tefek hatalarını rötuşlamak için, dün GTA SA 1.8 oldu örneğin.

Umalım da Sony yeni bir el konsolu duyurmasın yoksa Vita'ya olan ilgi azalır, portlar yalan olur. Bully'nin videolarını izliyorum aynı The Warriors tarzı bir oyun o da Rockstar'ın zaten amma seveni varmış Bully'nin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 31 Mayıs 2021; 18:59:59 >
    Bence yeni vita alan birisine şuan ki oyunlar yıllarca yetebilir tabii rpg türünü sevmesi şartı ile.

Bağışlar çok az geldi bana nedense tabii böyle 50 k beklemiyordum ama yurtdışı sonuçta 200-300 kişi ufak bağış syapsa dahi 2-3 k birikir o zamanda başlarlar bence

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Sony yeni bir el konsolu işine girmez.vita da ağzı çok yandı.Gerci kendi yaktı ağzını bile bile.Devam etseydi çok başarılı olurdu da

.Geçen gün donanimhaberde vardı bir haber sony ikonik oyunlarini mobil akıllı telefonlara getirmeyi planlıyor diye.

https://www.donanimhaber.com/playstation-oyunlari-2022-mart-tan-once-mobil-cihazlara-gelecek--133949

Flow ve Rinn gibi kişilerin daha çok olması lazım dediğin gibi işin ucu paraya dayanıyor.

• Killzone'u bitirdim, gavur yapmış arkadaş ama bizim de içimiz güzel her ne kadar maddi yönden desteklemesek de oynuyoruz işte adamların ürünlerini

• herhalde gördüğüm en güzel PS kolu

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada!

• Hack and slash oyunu bu hafta sertifika için teslim ediliyor

https://twitter.com/TheDomaginarium/status/1399365369756848129?s=19

• En sonunda misery gibi delicesine hevesli bir geliştirici de kazan kaldırdı Vita'nın zayıflığından, Vita zayıf deyince insanlar şöyle güçlü böyle güçlü diyorlar ama bir şeyleri port ederken geliştiricilere saç baş yoldurtacak kadar ekstradan iş yükü çıkarıyor.

Ben yazılım, kod falan anlamam ama bu çocuk kaç defa aynı projeyi sadece 3-5 fps daha fazla alabilmek makul bir 25 fps'ye çekmek için uğraştı iyi biliyorum. Kyuhen'e oyun yetiştirmeye çalışıyor bu arada :D

https://twitter.com/m1s3ry_/status/1399155497987674112

• 
Sayfa: önceki 17931794179517961797
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.