Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1796. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.025
Cevap
166
Favori
1.050.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17941795179617971798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

En sonunda misery gibi delicesine hevesli bir geliştirici de kazan kaldırdı Vita'nın zayıflığından, Vita zayıf deyince insanlar şöyle güçlü böyle güçlü diyorlar ama bir şeyleri port ederken geliştiricilere saç baş yoldurtacak kadar ekstradan iş yükü çıkarıyor.

Ben yazılım, kod falan anlamam ama bu çocuk kaç defa aynı projeyi sadece 3-5 fps daha fazla alabilmek makul bir 25 fps'ye çekmek için uğraştı iyi biliyorum. Kyuhen'e oyun yetiştirmeye çalışıyor bu arada :D

https://twitter.com/m1s3ry_/status/1399155497987674112

2011 cihazı artık iyice yaşlandı .

Bari son android portlarını alsın sonra emekli olabilir. Benim için hala gideri var listemde bitmeyi bekleyen çok oyun var 2023 civarı gibi belki emekli olabilir benden  @PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! 

• quote:

Orijinalden alıntı: Bati-Wan_Kenobi

2011 cihazı artık iyice yaşlandı .

Bari son android portlarını alsın sonra emekli olabilir. Benim için hala gideri var listemde bitmeyi bekleyen çok oyun var 2023 civarı gibi belki emekli olabilir benden  

Alıntıları Göster
    portlara müteşekkiriz, GTA oyunları en az Sony'nin bize verdiği hatta bir çoğundan daha iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Birde şu listenin yarısı port edilirse bile yeter bazıları cok Grafik vs istemiyor mesela ducktales vardı gördüğüm kadarıyla ama tek kişinin yapabilecegi is değil birileri daha yardım etmeli

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İyi ki Castlestorm'u oynamaya devam etmeden oyunun DLC'lerini de içeren complete edition versiyonunu gördüm benim oynadığım euro versiyonda dlc pkgj'ye yüklenmemiş, 3-4 saat kaybettim ama zevkli oyun tekrar oynamak sıkmadı.

• 18 Haziran çıkış tarihi

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada!

Bu sene bundan başka 5-10 oyun daha gelir herhalde son anda lisans alan seneye tamamen biter herhalde.

• Bati-Wan_Kenobi kullanıcısına yanıt
    Ağustos'un ilk haftasından sonra store'a oyun ekleme bitiyor diye biliyorum ama fiziksel durumu nedir o karışık, elinde kartuş olan oyun yapabilir galiba.

Zırp pırt fikir değiştiriyorlar ne olacağı belli olmuyor.

Sony salmış durumda zaten vitayi artık geliştirici konsolu oldu güzelim konsol yazık.

Slim vitamin şarj aleti kayboldu normal şarj aletleri ile şarj oluyordu dimi bu meret

olur ama input 0.2 A output 1500 mA'dan çok yüksek olursa pil ömrünü azaltır, psp adaptörleri ile aynı değerleri

Benim eski vita dan kalan var sanıyordum yokmuş aldığım kişide paso tel şarjı ile şarj etmiş sorun olmaz herhalde neredeyse hepsi aynı volt.

Retro City oynuyorum oyun harika müzikleri ve atmosferi ile kutulusu dahi çıkmış bulmak gerek

Shakedoen hawaiyi de öneririm eğer retro City i beğendiyseniz

• Bigboss1903 B kullanıcısına yanıt
    Ona da göz attım ticaret yapmak falan var azda olsa galiba bu oyundan sonra göz atacağım ona da

• Selam ps vita slim aldım yeni şarja taktım %91de doldu gibi gesterip yeşil ışık yanıyor henkakulu cihaz nasıl çözeriz bu bi sorunmu yoksa kırık cihaz olduğu içinmi böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasinbjk1903 -- 2 Haziran 2021; 17:55:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinbjk1903

Selam ps vita slim aldım yeni şarja taktım %91de doldu gibi gesterip yeşil ışık yanıyor henkakulu cihaz nasıl çözeriz bu bi sorunmu yoksa kırık cihaz olduğu içinmi böyle
    Pilli kalibre eden yazılımlar mevcut internette arat bulursun ama kafaya takma bir kaç kez doldur boşalt bir iki haftaya düzelecektir.

Bir ihtimal pil artık eskimeye başlamış da olabilir.

• Pil değişebiliyomu ps vitalarda

• yasinbjk1903 kullanıcısına yanıt
    PSP'deki gibi kapağı aç çıkar değil vidalı ve kablolu anakarta ama 5 dakikalık iş videosunu izleyerek yaparsan

• İnternete baktım sadece ps vita 1000 bataryaları var

• Uyumlu olurmuki

• https://m.tr.aliexpress.com/item/4000149440694.html

• Redditin hangi sayfası yazabilirmisin

• 
Sayfa: önceki 17941795179617971798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.