Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1797. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.025
Cevap
166
Favori
1.050.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17951796179717981799
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yasinbjk1903

Redditin hangi sayfası yazabilirmisin
    Üstteki mesajımı sildim çünkü 1k ile 2k aynı pili kullanıyor demiştim oysa azınlıkta olan fat renkli Japon seriler ile slim aynı pili kullanıyor çoğunluk fat farklı konnektör kullanıyormuş

https://www.reddit.com/r/vita/comments/e7i3ff/can_you_ps_vita_slim_battery_on_ps_vita_fat/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saol teşekkür ederim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Lego oyunlarının vita portu nasıl?
    Bazı oyunları cidden kötü portlamislar bazıları ise iyi galiba yüzükler efendisi serisi için yorumlar çok kötü indirip denemek gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bati-Wan_Kenobi

Lego oyunlarının vita portu nasıl?
    Bazı oyunları cidden kötü portlamislar bazıları ise iyi galiba yüzükler efendisi serisi için yorumlar çok kötü indirip denemek gerekiyor.

Marvel SuperHeroes Universe in Peril oynadım çok hoşuma gitti

Oyun bölüm bölüm kupa kasmak için için tüm heroların görevleri mevcut

Marvel Avengers ise açık dünya gibi bir kaç tane daha denedim portlarda sıkıntı yok sorun göremedim ben

• Bunca yıl sonra yeni öğrendim bazı Vita oyunlarının oyun kartuşuna oyun ilerlemesi kayıt ettiğini.

r/Vita başlığında bir konu açtım oyun ilerlemesini PSN+ olmadan PSN'e yükleyen oyunlar diye liste şimdilik böyle sizin bildikleriniz varsa söyleyin ekleyeyim buraya..

Retro City Rampage
    Shakedown Hawaii
    Borderlands 2
    Gundemoniums
    Deadbolt
    Darkest Dungeon
    Defender's Quest DX
    Mercenary Kings
    Super Destronauts DX
    Castlestorm

• Ps vita henkaku yüklüyken kupa kazanımı olmuyomu

• quote:

Orijinalden alıntı: yasinbjk1903

Ps vita henkaku yüklüyken kupa kazanımı olmuyomu
    kupa da kazanırsın sunucu ile senkronize de edersin online da oynarsın kısacası henüz ban olmadı yalnız online oyunlarda hile yapma yine de.

• yasinbjk1903 kullanıcısına yanıt
    Oluyor kupalara etkisi yok.

• Yeni aldığım vita kırık değil cfw yaptıktan sonra daha önce kutulu oyunlarımı oynamamıştım bir sorun olmuyor öyle değil mi ?

Sd2 vitaya normal vita oyunlarını orjinal olarak takılı kalan kartıma ise psp oyunlarını kuruyorum genellikle

• Ps vitada adrenalin 7 kurdum recovery modu açıyorum bi süre sonra hata veriyo sebebi nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasinbjk1903 -- 3 Haziran 2021; 18:57:33 >
  • Hallettim vitashelldeki pspemucfw i silince düzeldi

• yasinbjk1903 kullanıcısına yanıt

Vita kapalı iken şarja tak 100% dolar ama ekran açıkken takınca 87 den felan sonra duruyor anca kapalı sarj etmek lazım.

Birde ben sorayım uzun süredir merak ediyorum şöyleki: şarj az uyarısı %18de geliyor ve %9 kalınca kapanıyor ve %13 e kadar bir daha açılmıyor, herkestede böylemi acaba? Daha hiç şarjı 0a indiremedim??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 24ünde çıkıyor yeni shmup

https://twitter.com/PdPlatine/status/1401114115280572421?s=19

• kullanici32 K kullanıcısına yanıt

%20 altına düştüğünde şarj azaldı uyarısı vermeli, sadece sıfırlandığında kapanmalı ve ekran açık dahi olsa %100 şarj olabilmeli.

En azından bende öyle.

• ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt

Haydaa ben 2018in sonunda aldım 2. El o günden beri %9 altına hiç düşmedi demekki 9un altında koruma yapıyor diye düşünmüştüm. direk pil bitti diyip kapatıyor slim vita kullanıyorum bunun bir kalibresimi var acaba? Çünkü pil bayağı iyi gidiyor 4 5 saat felan gidiyor killzoneda.

• quote:

Orijinalden alıntı: kullanici32

Haydaa ben 2018in sonunda aldım 2. El o günden beri %9 altına hiç düşmedi demekki 9un altında koruma yapıyor diye düşünmüştüm. direk pil bitti diyip kapatıyor slim vita kullanıyorum bunun bir kalibresimi var acaba? Çünkü pil bayağı iyi gidiyor 4 5 saat felan gidiyor killzoneda.

Bazı yazılımlar mevcut ana hiç kullanmadım, pilin ne kadarının sağlıklı olduğunu gösteren bir uygulama vardı onu dene istersen sana 4 saat killzone oynatıyorsa dert etme derim.

• https://twitter.com/theflow0/status/1401173782291791872?s=21

Hadi gözümüz aydın.

• Hana-MicHi__ kullanıcısına yanıt
    Bundan sonra neyi Portlayacaklar acaba umarım en azından böyle 10 tane oyun gelir.

• ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
     @PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada!

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hana-MicHi__

Ben engelli olduğum için görremediğimi hatırlayınca sildim mesajımı.

Rinn ile Flow beraber çalışıyordu ama flow sadece ben yaptım demiş umarım araları açılmaz.

Neyse data dosyaları ile çalışan link olursa haberdar edin indirelim dostlar.

edit credit kısmında anmış Rinn'i ama başta I ported demiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 5 Haziran 2021; 17:5:14 >
  • 
Sayfa: önceki 17951796179717981799
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.