Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1793. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: By___Muzzy
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
39.024
Cevap
166
Favori
1.050.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
62. Sırada  bugün en iyi #16
Sayfa: önceki 17911792179317941795
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar konsolu yeni aldığım için birkaç aklıma takılan sorular var yardımcı olurmusunuz.

Sd2karti çıkarıp normal vita gamecard takip oyun oynarsam konsolu cfw sine bir sıkıntı olurmu?

Sd2 kattaki hafıza kartını daha yüksek GB ile değiştirsem farklı bir işlem yapmam gerekiyormu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhanext

Arkadaslar konsolu yeni aldığım için birkaç aklıma takılan sorular var yardımcı olurmusunuz.

Sd2karti çıkarıp normal vita gamecard takip oyun oynarsam konsolu cfw sine bir sıkıntı olurmu?

Sd2 kattaki hafıza kartını daha yüksek GB ile değiştirsem farklı bir işlem yapmam gerekiyormu?

Genelde kartı çıkarınca bazı dosyalara zarar veriyor

Kapasiteyi arttırmak içinde videodakileri uygulamanız lazım

• Vita yok :/

• Bunu da yaptılar sonunda ama DS5'in DualSense özelliği çalışmayacak olduktan sonra kim böyle pahalı bir kolu Vita ile kullanmak için alır ki?

• Arkadaşlar herkese iyi bayramlar öncelikle. Bende ürünü dün satın aldım. 900 verdim ciziksiz sıfır ne ise o şekilde geldi. Kutulu faturalı. Lakin bende şöyle bir aklıma takılan birsey oldu. Ekran parlaklığı yeterince iyi bulmadım. Sanki biraz soluk gibi renkler filan. Güneş de filan zaten hiç görünmüyor neredeyse. Kapalı alanda ise idare eder. Acaba ekran da mı problem var. Bazı oyunlar da da ekran parlaklığı belirli düzeyden yukarı çıkmıyor. 1006 serisi fat kasa oled. Batarya süresi ortala 5 ila 6 saat arası gidiyor. Ama bu ekran kafama takıldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: shankssan

Arkadaşlar herkese iyi bayramlar öncelikle. Bende ürünü dün satın aldım. 900 verdim ciziksiz sıfır ne ise o şekilde geldi. Kutulu faturalı. Lakin bende şöyle bir aklıma takılan birsey oldu. Ekran parlaklığı yeterince iyi bulmadım. Sanki biraz soluk gibi renkler filan. Güneş de filan zaten hiç görünmüyor neredeyse. Kapalı alanda ise idare eder. Acaba ekran da mı problem var. Bazı oyunlar da da ekran parlaklığı belirli düzeyden yukarı çıkmıyor. 1006 serisi fat kasa oled. Batarya süresi ortala 5 ila 6 saat arası gidiyor. Ama bu ekran kafama takıldı.

O cihaz 2011 model OLED teknolojisi taşıyor o dönemki OLED'in en büyük dezavantajı gün ışığı altında görünürlüğünün çok düşük olmasıdır, cihazda sıkıntı var mı yok mu aynı model ile yan yana koymadan bilinemez ama bahsettiğiniz durum herkesin yakındığı bir şey.

Bir kaç tane fat model sahibi arkadaşım sırf dışarıda oynayabilmek için slim LCD'li model aldı.

Şu port haberini de buraya koyayım bir mesaj daha atma derdi olması.

• OLED ekran ve fat kasa nin tasarımını bende çok seviyorum ele çok iyi oturuyor .Ama ekran gün ışığında neredeyse görülmeyecek derece.iste her ekran tipinin artısi eksisi oluyor.

Port oyun haberleri gün geçtikçe artıyor ve kaliteli portlar gelmeye devam ediyor.

Bu kadar kaliteli port oyunlar beklemiyordum. Oynayınca gerçekten çok kaliteli konsola uyarlama oyunlar yapıldığını anladım. Cok keyif alarak oynuyorum.

Bully bekliyorum yakın zamanda inşallah gelir ve yazın oynariz .

Aslında fps olarak ps2 deki black oyunu gelse hiç fena olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhanext -- 13 Mayıs 2021; 18:41:26 >
  • Yeni port bir shooter

• Super Destronaut DX 2'nin bize gelmeyecek olmasını hala içimi acıtıyor.

Yapımcı fima ile bir muhabbete girdim ki twitter'da evlere şenlik engellemeleri an meselesi. Vita'ya çıkarmayacaksınız en azından kaynak kodları sızdırın biz portlayalım diyorum  @PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! 

• PS Vita native bounty'si 2K dolar olmuş hala yanaşan yok yapmaya.

• Kyuhen yarışmasının teslim tarihi 10 gün uzatılıyor.

• CREAKS ( machinarium yapımcısı)

Gorogoa

Candle: power of flame

The room

The house of da vinci

Darq

Rime

Son zamanlarda switch de oynadığım puzzle adventure platform tarzı oyunlar. Bana göre hepsi mükemmel ve zorlayıcı. Belki rime ve darq oyunlarını Vita kaldıramaz ama diğer hepsini çok rahat kaldıracağını tahmin ediyorum. Zibilyon tane rpg-jrpg vs vs oyunların yanında keşke bu tarz oyunlarda vitaya getirseler.

• Bizi bir şekilde kafalamıyorsa yarın dönünce bunu oynarım

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada!
  • ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt

Gears tactis Desperados ve shadow tactics blades of the shogun dan sonra strateji (biraz da gizlilik) oyunlarına olan önyargım kırıldı ama hala şu jrgplere giremedim

Onu da FF7 Remake ve Yakuza like a dragon oynayarak kırmaya çalışacam

FF7Remake ps plus ile verdiler switch satarsam ps4 almayı düşünüyorum

• Retroarch ta sega game gear emilatörü yükleye bastıktan sonra bu hatayı alır oldum. Uzantıdaki dosyayı silsem bile tekrar aynı hatayı veriyor. Tek çare komple retroarch ı mı kaldırmak, yardımcı olabilir miisniz 🤦🏻‍♂️

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada!
  • saltukc kullanıcısına yanıt

oyun save yedeklerini al, aynı sürümü tekrar kurmayı dene olmadı eski sürüme dön.

Son sürümlerde bazı çekirdekler sorun çıkarıyor.

• Vita joy con ile çalışıyor tam da Xbox gamepad ile çalışmaya başladığı gün.

https://twitter.com/BigBlackOniiSan/status/1394184601963225088?s=19

Edit oyunlarda henüz çalışmıyormuş ama birkaç ufak ds34vita eklentisinde değişiklik yapılarak çalışır hale getirilebilirmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 17 Mayıs 2021; 23:42:41 >
  • haftasonu geliyor

• Pazartesiden beri bunu tamamlamayla uğraşıyorum iki tane eksik farkındayım ama onlar akıl işi değil.

Hiç vurulmadan 200k puan alma ve ikincisi aynısını 200 saniyede yapma, beni aşar

Yalnız çok güzel oyun tadı damağımda kaldı Süper Destronauts'un.

Sabahın 4:30'u saatlerdir oynuyorum 36 nolu challenge da yaptım ama pert olmuş durumdayım

Yarın da sonuncu challenge deneyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 21 Mayıs 2021; 4:41:2 >
  • ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Hocam öyle saçma sapan kupalarla hiç uğraşmam valla
    Bazıları acayip zor ve saçma oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 17911792179317941795
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.