Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1589. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.027
Cevap
166
Favori
1.050.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15871588158915901591
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benden başka Zero Escape serisini oynayan var mı? Visual Noval türünü sevmem aslında fakat bunun içerisinde bulmaca çözme de olduğu için denemek istedim. Mükemmel bir senaryo... Steins Gate bunun yanında halt yemiş resmen. Özellikle Virtue's Last Rewardta çok fena plot twistler var.

Bu arada elimde 3.60 fat Henkaku yüklü vita var 3.60 slim vitası olupta takaslamak isteyen varsa haber versin. Çizik durumuna göre ekran temizliğine göre +/- nakit konuşabiliriz.
  • Arkadaşlar ps vita nın hoparlör sesi nasıldır. Psp göre iyimidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • badmobil kullanıcısına yanıt
    Psp ye göre İyidir stereo hoparlör var ama çok tizli bir ses var, ortalama bir cep telefonu kadar iyi sayılmaz, el konsoluna göre düşünürsek eh işte

• quote:

Orijinalden alıntı: kilinchaci

Psp ye göre İyidir stereo hoparlör var ama çok tizli bir ses var, ortalama bir cep telefonu kadar iyi sayılmaz, el konsoluna göre düşünürsek eh işte

Psp 3004 kullanıyorum ps vita alma düşüncem var. Bazı oyunlar yüzünden. Teşekkür ederim ilginiz için.
  • badmobil kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, psp varsa çok da gerekli değil, satıp alırım diyorsan olabilir.

• Keşke antik zamanlarda geçen bir AC olsaydı vita için 2D platform olanı biliyorum ama yerini tutmuyor 3D'nin.

5 tane Dynasty Warriors var 1,5 tane AC.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: badmobil

quote:

Psp 3004 kullanıyorum ps vita alma düşüncem var. Bazı oyunlar yüzünden. Teşekkür ederim ilginiz için.

Sırf ikinci analog desteği için bile geçilir. Monster Hunter oynuyorum camera yön tuşlarında oyunda bilirsin iki tuşla sağ analog camera oluyor, GPS bir oyuna geçiyorum camera yüz tuşlarında menüden anında sağ analog yüz tuşlarına atanıyor.

İddiaya girerim birçok kişi bu gibi özelliklerini bilmediğinden Vita satmıyor oysa psp oyunlarını oynamanın en keyifli yolu vita.

• quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

quote:

quote:

Sırf ikinci analog desteği için bile geçilir. Monster Hunter oynuyorum camera yön tuşlarında oyunda bilirsin iki tuşla sağ analog camera oluyor, GPS bir oyuna geçiyorum camera yüz tuşlarında menüden anında sağ analog yüz tuşlarına atanıyor.

İddiaya girerim birçok kişi bu gibi özelliklerini bilmediğinden Vita satmıyor oysa psp oyunlarını oynamanın en keyifli yolu vita.

İlginiz için teşekkür ederim hocam vitada psp oyunlari çalışıyor mu. İnternetten bakarken vita olan özel oyunlarda bazılarında kasma gördüm. Kasma durumu yaşatıyor mu. Bende psp de birçok oyun oynadım kasma yaşamadım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

quote:

quote:

İlginiz için teşekkür ederim hocam vitada psp oyunlari çalışıyor mu. İnternetten bakarken vita olan özel oyunlarda bazılarında kasma gördüm. Kasma durumu yaşatıyor mu. Bende psp de birçok oyun oynadım kasma yaşamadım.

Bende bir yıldır vita var psp kütüphanesi çok geniş biliyorsun hepsini bırak çoğunu denedim desen dahi yalan olur ama şu güne kadar hangisini denediysem hepsi sorunsuz çalıştı adrenalin emulatoru ile. Geçen birinden Ghost of Sparta çalışmıyor diye bir mesaj okudum hangi platform olduğunu hatırlamıyorum ama denemedim belki doğrudur belki yalan ama bırak orjinali kişisel yamalar harita, karakter ve farklı dil dosyaları yüklenmiş oyunlar dahi sorunsuz çalıştı istisnasız.

Benim en sevdiğim oyunlar Gladiator, Battlefrontlar, MHlar, Pilot Academy, Carnivores, Gangs of London bunların dışında da onlarca oyun yükledim ama hepsini yazmak imkansız hem ps tv, hem de vita'da bunlar garanti çalışıyor.

Hatta eklentiler bile çalışıyor yani psp oyunu oynarken psp müzik klasöründeki şarkıları dinleyebiliyorsun.

Yalnız şunu da belirtmeden geçmeyin psp oyunlarının çözünürlüğü psp'ye optimize edilmiştir, vita daha geniş olduğundan dağılma oluyor, örneğin psp go'nun ekranı daha ufak olduğundan grafikler çok daha keskin ama bazı filtreler ile oldukça düzeltiliyor vita'daki durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 27 Aralık 2017; 21:25:06 >
  • Bugun resident evil revelations 2 ve borderlands 2 yi denedim. Uzulerek soyluyorum ki aldigima pisman oldum. Resident evil da grafikler ps1 den hallice, ki bu konuyla derdim yok vita da alistim boyle seylere hatta the amazing spiderman i keyifle oynadim. Ancak fps in dovus sahnelerinde (tahminim)15 i ve altini gormesi oyunu oynanmaz hale sokuyor. Pek keyif alamadim isin acikcasi. Borderlands 2 ye gelirsek, oyun normalde cok guzel ancak fps problemli cikisini yapmisti. Daha sonra yama geldi vs halloldu deniliyordu ancak su hali bile rahatsiz etti beni. En azindan grafikler resident evil daki gibi camur degil. Ama ben grafiklerin ve cevre detayinin dusup fps in en azindan sabit 30 olmasini tercih ederdim. Dogrusu 3.60 olan arkadaslarin overclock imkani olmasini kiskaniyorum su an. Emin olun fps ler normal duzeyde olsa bu iki oyun da cok ayri bir keyif verebilir.

• Merhaba

Vita yı kırabilirsek pc, android ve eski emulator oyunlarını oynamının bir yolu var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatality-one

Merhaba

Vita yı kırabilirsek pc, android ve eski emulator oyunlarını oynamının bir yolu var mı?

Evet

• satuk_bugra kullanıcısına yanıt
    amphetamin olması lazım overclock yapılıyor ama şarj da ona göre hızlı tükeniyor, el konsolunda triple A oyunlardan fazla bir şey bekleme, mesela gow1&2 ps2 de vardı, yenilenip edip ps3 ve vitaya geldi, ama vitada ps2 den daha düşük grafik ve fps var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Enes Eyibil

quote:

Merhaba

Evet

nasıl oluyor bu hocam. özellikle android oyunları olur mu?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Enes Eyibil

quote:

Merhaba

Evet

nasıl oluyor bu hocam. özellikle android oyunları olur mu?

Android emulatorü yok Vita için olmasına da imkansız gözüyle bakılıyor, aynı ps2 gibi sistemin kaldırması hayal.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürederim

• YS VIII The Lacrimosa Of Dana'ı önerebilirim yeni oyun arayışında olanlar için.Zelda tarzında bir oyun.Malum sitelerde ingilizce patch'i ve 3.60 için dumped hali var maitools ile yükleyebilirsiniz.Ben bu türden oyunları pek seven biri değilim ama beğendim en son PSP'de bu tarzda Final Fantasy Crisis Core oynamıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Carl Elfman

YS VIII The Lacrimosa Of Dana'ı önerebilirim yeni oyun arayışında olanlar için.Zelda tarzında bir oyun.Malum sitelerde ingilizce patch'i ve 3.60 için dumped hali var maitools ile yükleyebilirsiniz.Ben bu türden oyunları pek seven biri değilim ama beğendim en son PSP'de bu tarzda Final Fantasy Crisis Core oynamıştım.

3.67 sürüm için çok pahalı bnde takip ediyordum ys celceta da güzel ama indirimden nasibini almamışlar digimon u bile 23 tl ye aldım ys dana indirimli hali 90tl

• Oyunun görsellerine bakıyordum da bu nasıl papağan yahu mutasyona uğramış yarısı başka cins ötesi başka

• ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Papagana takılmayın. Ogz'de 10/9 almış ps vita incelemsinde. Ps4 icinse tek eksisi grafiklerin yeteri kadar iyi olmaması denmiş. Geri kalan herseyi 10 puan.

Yapımcı firma oyunu 7 yıldır geliştiriyormuş.

• 
Sayfa: önceki 15871588158915901591
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.