K

Yüzbaşı
05 Kasım 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 155 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Eminim daha önce konuyla ilgili başlık açılmıştır, telefon 14 aylık ama 2-3 yıl kadar kullanılmış görüntüsü var arka tarafta, gold renkli iPhone 6 olan arkadaşımda da aynı sorun var, kılıfsız kullandığım da oldu ama genelde kılıfla kullandım, telefonu alır almaz kılıf taktım, 2 ay sonunda kasada hafif noktalanmalar belirdi önemsemedim, gittikçe arttı apple mağazasına danıştım kozmetik sorun bunun için değişim yapılmaz dediler ben de söyledim aldıktan 2 ay sonra kılıftan çıkmadığı halde atıyor boyası gittikçe de artıyor. Kılıfla cihaz arasına giren tozların da aşındırdığını duydum, Az önce kılıftan çıkardığımda iyice arttığını gördüm çekebildiğim en belirgin fotoğrafı attım, sorum şu daha önce apple servise hiç telefon vermedim, teknik servise göndersem kasa değişimi olur mu, olursa ücreti ne civarda, bir de cihaz güncel değil, son sürüm upgrade yapıp mı gönderiyorlar, bunlar benim için önemli husus, eğer teknik servis bu imkanlarda olmazsa şahsi fikrim garantisi bitene kadar bu şekilde kalıp bitince de kasa değişimi yaptırmak.
merhabalar. daha önce hiç xbox ve ps serisi sahibi olmadım. fiyat performans olarak xbox 360 kafama yattı. oyunları da zengin zaten çok fazla oynayacak vaktim yok. makul bir fiyata ps3 de olabilir diye düşünüyorum. karar veremedim maddi imkanlar olsa tabi ki ps4 alırım ama xbox 360 bence hala güncel bir cihaz. her ikisini de kullanmış arkadaşlar fikirlerini söylerlerse daha iyi olur.
Merhabalar, telefona uygulama indirirken sorum yaşıyorum, bağlantıdan mı neden çözemedim. Başka WiFi ağlara da bağlandım bir türlü bir kaç uygulamayı indiremedim.hata veren Küçük boyutluları mobil ağdan indiriyorum. Diğerlerine de izin vermiyor .Sürekli bir işkence oluyor. Bağlantı kötü olsa diğer uygulamalar Nasıl iniyor onu da anlamıyorum Telefona doğru düzgün oyun bile yükleyemiyorum, pc ye takıp iTunes ten de indiremiyorum. Önceki telefonlarda olmuyordu, fakat bunda biraz can sıkıcı boyutta. Benim anlamadığım bağlantıdan sorun olsa 4gb yedeği dakikalar içinde indirdim. Yardımcı olursanız sevinirim.
Merhabalar bir arkadaşımda verizon m8 var 4g görmüyor bir kaç yöntem denedik yine olmadı Custom rom ya da band genişliği ile bir sorun mu var bağlanan Arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MacBook Air 2020 M1
Mobil cihaz
iPhone 6s
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Oyun Platformu
Xbox 360
Oyun Platformu
PlayStation 4
Oyun Platformu
xbox one x
Oyun Platformu
xbox series s
Takım
Fenerbahçe
PSN ID
hacikilinc
Xbox Live GamerTag
hacikilinc
Dünyadan Futbol
Real Madrid CF
Kulaklık - Amfi
Harman/Kardon CL
Kulaklık - Amfi
Harman/Kardon AE
Basketbol
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 662
İkinci El Bölümü Mesajları: 144
Konularının görüntülenme sayısı: 9.249 (Bu ay: 316)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 329 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.