Şimdi Ara

PS Vita emulatoru?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aradım taradım ama mobil için bulamadım.

Mobil için zaten olmaz demenin de luzumu yok. 3DS gibi vita benzeri konsolun citra emulatoru var mobilde. Vita'nın olmaması için sebep yok.

Varsa boyle bir emu link alirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Andorin in intikami....psvita guclu bir cihazdi her ne kadar cihazi mundar ettilerse de...daha erken...belki ileride....ha yapilir betalari da olabilir ama o kadar yavastir ki soyle bir bakip birakirsiniz zaten.

https://vita3k.org/

Denemeler olsa da 3ds te ki gibi milletin umitlerini kullanip ceplerini inceleyen kisilerin hikayeleridir simdilik.

https://www.patreon.com/Vita3K

Bu arkadaslar nette cok olan...bizi destekleyin yapacaz az kaldi vitayi calistirdik hizlanacaaaaz tarzi tosuncuk denemeleri yapan kisiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 4 Ağustos 2019; 21:1:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• laqertyy kullanıcısına yanıt
    Ne dağ kadar farkı? Ulan cihaz taa 2011'de çıktı. PS2 ile PS3 arası grafiği olan bir cihaz.

Donanım olarak eziyor gibi görünse de 3DS ile fark az grafik olarak. Şu anki telefonlar canavar. En leş telefon bile kaldırır Vita oyunlarını.

Arkadaş da bundan bahsetmiş zaten bu tür yorum gelmesin diye. Neyse.

Soruya gelirsek şu anlık yok. Ama olması lazım. PSP, DS, 3DS varken Vita'nın hala olmaması abes. Çıkar yakında.

• pspsexer kullanıcısına yanıt
    Şu anki canavar cihazlar çooook rahat kaldırır oyunları da Vita da PS3 gibi optimize özürlü cihazsa sıkıntı olabilir.

• PC de bile düzgün çalışan bir emulatörü olsa ona da razıyım ben.
  • Konsollarin kolay ya da zor emule edilmesini saglayan sey arayuzleri ve programlanma dilleridir...bu zor bile olsa oyunlar iyiyse yine satarsiniz ama kutuphane iyi degilse cihaz iyiyse satis agi buyukse bile batarsiniz..zamaninda dev gibi olan nes oyun konsolu su anda tirnak ucu bir boarda uc bes adi parca ile bile uretilebiliyor..kirilma surelerinden programlama ve emule edilme kolayligi ve zorlugunu gorebilirsiniz.zaten vita nin anlasilabilir bir durumu olsaydi erken kirilir ve satislari artar psp nin rakibi olurdu..kirilmasi satislari arttiriyor mu bir konsolun evet..oyunlarin satislarini azaltsa da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 11 Ağustos 2019; 0:10:36 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.