Şimdi Ara

Ps Vita sd2Vita Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, hiç kırılmamış bir ps vitayı sd2vita ile kullanmak istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim bilmiyorum. Kırma işlemi için orjinal ps Vita kartı da mevcut. Cihazı kırdıktan sonra hemen sd2vita olayına mı girmeliyim yoksa, orjinal kart takılıyken kullanmak istediğim programları kurduktan sonra sistemi olduğu gibi kopyalayabilecek miyim sd karta?

Mesela adrenaline,retro arch gibi programlar kurmak istiyorum. Sd2vita olayını halletmeden orjinal kartın içine kurduğum programları, sd karta geçtiğimde tekrar kurmam gerekir mi?

Karmaşık anlatım için kusura bakmayın :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• sd2vita sistemini kurduktan sonra orjinal karttaki tüm dosyaları sd2vita karta kesip yapıştırırsanız ve sonra sd2vita kartı orjınal hafıza ve orjinal kartı da yedek hafıza olarak ayarlarsanız kaldığınız yerden aynen devam edersiniz.

Not: hafıza kartını komple boşaltmayın sadece cihaz her kapatıp açıldığında orjinal hafıza kartını görecek ve orda sd2vita için gerekli eklentiler ve henkaku için dosyalar olmak zorunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s_demirci_53 -- 5 Kasım 2018; 9:26:5 >
  • Çok teşekkür ederim hocam sana, ilk fırsatta deneyeceğim. Biraz acemisiyim de :)

• cetinodinson kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam, o rehberden herşeyimi hallettim eline sağlık.

• quote:

Orijinalden alıntı: s_demirci_53

sd2vita sistemini kurduktan sonra orjinal karttaki tüm dosyaları sd2vita karta kesip yapıştırırsanız ve sonra sd2vita kartı orjınal hafıza ve orjinal kartı da yedek hafıza olarak ayarlarsanız kaldığınız yerden aynen devam edersiniz.

Not: hafıza kartını komple boşaltmayın sadece cihaz her kapatıp açıldığında orjinal hafıza kartını görecek ve orda sd2vita için gerekli eklentiler ve henkaku için dosyalar olmak zorunda.

Hocam ben slim 3.65 hankeku kirilmis cihaz aldim ama vitashell dahil her seyi vita kartina yuklemiş ben bütün bunlari sd2vita karta nasil aktaricagim

• Teober34 T kullanıcısına yanıt

usb ile bağlanıp orjinal kartın içindeki her şeyi sd karta kopyalayacaksınız

• s_demirci_53 kullanıcısına yanıt
    Hocam o kadar kolay mı peki ayrıntılarıda bi zahmet anlatı versen bide her seyi sd2vita gecirince vita karti boş mu kalacak benim istegim taşımak kopyalama degil

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Teober34 T kullanıcısına yanıt

aslında o kadar kolay, sadeece sdkartı ayarlayın, zimage atın, sd2vita devreye girince orjinal kartta sadece kurulum dosyaları kalsın, ilerde sd2vita karta bir şey olursa tüm kurtarma işlemini orjinal karttan yapacaksınız,

Ps Vita sd2Vita Yardım

Slim 3.65 0 dan kurulum yapacam ama sıkıntı büyük

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.