Şimdi Ara

PSP-Wii-PS1-xbox Emülatör önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu konsollar için pc ve android için emülatör önerebilir misiniz? Wii için var mı bilmiyorum.

• wii için var ama diğerlerini bilmiyorum wii için olannın adı dolphin miydi neydi
  • Wii için Dolphin 3.0 diye aratın. Oyunları malum sitelerden indirin. Yalnız Mario oyunları dışında klavye-fare ikilisi ile oynayabileceğiniz oyun sayısı kısıtlı. Wii kontrolcü desteği ne durumda bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

Arkadaşlar bu konsollar için pc ve android için emülatör önerebilir misiniz? Wii için var mı bilmiyorum.

ps1 emulator diye aratman yeterli, hem pc hem androidde emualtorleri var. ama android'deki bios file istiyor.. onun için all emulator bios files gibi bir aplikasyon indirmen lazım

xbox, ps2 ayarında olduğu için emulatoru olsa bile ne kadar stabil çalışır emin değilim

Wii için dolphin emulator var ama wii 'nin olayı motion controller oluğu için oyunların gerçek zevkini almak istiyorsan cihazın kendisini almanı öneririm. yok ben oyunları deneyeyim biraz takılayım diyorsan emulator işini görür
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.