Şimdi Ara

PS PLUS (115 Oyun) - (PS3 - Vita) [ANA KONU] (734. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.683
Cevap
157
Favori
717.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 732733734735736
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Njord-

peki hocam, anladığım kadarıyla sadece 8 ve 22 sinde değişiyor. plus sayfasında oyunlara girdiğimde bitiş süresini görebileceğim bir yer var mı ?

8 ve 22 si Ocak ayı indirimlerinin süresi.Plus oyunlarının süresi farklı aydan aya değişiyor ve yıllık değişen oyunlarda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Potato_GLaDOS -- 4 Ocak 2014; 9:41:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cahit_99

quote:

Orijinalden alıntı: miwaly

quote:

Orijinalden alıntı: cahit_99

quote:

Orijinalden alıntı: miwaly

İçinde vita oyunları olan bir plus hesabı arıyorum.
    İlgilenenler pm yoluyla hangi oyunların olduğunu ve istedikleri fiyatı yazarsa konuşuruz.

elimde vita hesabı var hesabı komple veriyorum dusunursen

hesapta hangi oyunlar var onları yazıp fiyatta yazabilirsen düşünebilirim.

Dukkana girip bakabilirsin oyunlara

Benim aradığım sadece plus oyunları olan bir hesap, yine de teşekkürler.

• DmC'de 13. bölüm görsellik-tasarım olarak efsane olmuş resmen, ds3 şarj olsa da başına dönsem
  • önceden oyun bulamazdık pahalıydı alamazdık veya alırdık oyanadık takaslardık..Artık oyun bol ... şuan plus dan gelen oynamadığım zaman olmadığı için oynayamadığım , ocak ve yıl sonu indiriminden aldığım oyunlar falan offf dolu dolu .. yazsam parmaklarım ağrır o derece .. nedir bu böyle ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: clabnick

önceden oyun bulamazdık pahalıydı alamazdık veya alırdık oyanadık takaslardık..Artık oyun bol ... şuan plus dan gelen oynamadığım zaman olmadığı için oynayamadığım , ocak ve yıl sonu indiriminden aldığım oyunlar falan offf dolu dolu .. yazsam parmaklarım ağrır o derece .. nedir bu böyle ya

Birçok oyunu oynamayacaksın. Zaman yetmeyecek. Artık Plus dışında oyun oynamamayı düşünüyorum. Steam gibi olur sonra. Oynamadığımız onlarca oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

quote:

Orijinalden alıntı: clabnick

önceden oyun bulamazdık pahalıydı alamazdık veya alırdık oyanadık takaslardık..Artık oyun bol ... şuan plus dan gelen oynamadığım zaman olmadığı için oynayamadığım , ocak ve yıl sonu indiriminden aldığım oyunlar falan offf dolu dolu .. yazsam parmaklarım ağrır o derece .. nedir bu böyle ya

Birçok oyunu oynamayacaksın. Zaman yetmeyecek. Artık Plus dışında oyun oynamamayı düşünüyorum. Steam gibi olur sonra. Oynamadığımız onlarca oyun.

Bana oldu işte boş zamanım zaten az hangi birini oynıyım bilemiyorum

• Beyler dmc ve borderlands 2 nezaman ps plus listesinden kalkcak ona gore ps plus alicam
  • Rivals alan bir arkadaşa ortak olmak istiyorum
  • Phant0mAssassin kullanıcısına yanıt
    Henüz belli değil. Yeni ayın oyunları ortaya çıkınca onlar da belli olr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • plsusa indirim gelmeyecek herhalde. normal olarak uzatalım bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: W.Axl Rose

DmC'de 13. bölüm görsellik-tasarım olarak efsane olmuş resmen, ds3 şarj olsa da başına dönsem

Oyunun seslerinde müziğinde saniselik bir kesilme oluyor bende. Bu oyunun kendisinde olan birşey mi;yoksa bir arıza mi var anlayamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvistO

Borderlands 2 oyanayan varm beni ekleyebilir AvistoTR

ben 6 aydır ara ara oynuyorum 20 lvl oldum. yardımcı olabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kabune

quote:

Orijinalden alıntı: W.Axl Rose

DmC'de 13. bölüm görsellik-tasarım olarak efsane olmuş resmen, ds3 şarj olsa da başına dönsem

Oyunun seslerinde müziğinde saniselik bir kesilme oluyor bende. Bu oyunun kendisinde olan birşey mi;yoksa bir arıza mi var anlayamadım.

Bana da öyle geldi. Çok nadir saliselik kesilmeler gözlemledim. Dün akşam 11. bölümü bir türlü bitirememiştim, bölümün finalini yapıyordum game over diyordu, bi kaç kez tekrarladım o sahneyi, nedense kabul etti ve 12. bölüme geçtim.

• borderlands 2 yi pc de enine boyuna bitirdim hiç 2. ye başlayamam vallaha :)
  • Beyler en başta yazıyo okudum ama emin olamadım , ben 2.el bi ps3 alıcam adamda 30 tane plustan oyun var , süresinin dolmasına 2 ay kalmış. Ben kendi psn hesabımdan plus alsam oyunlar devam eder dimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boldy.Marry

Beyler en başta yazıyo okudum ama emin olamadım , ben 2.el bi ps3 alıcam adamda 30 tane plustan oyun var , süresinin dolmasına 2 ay kalmış. Ben kendi psn hesabımdan plus alsam oyunlar devam eder dimi ?

Üyeliğinin bitmesine 2 ay kalmış hesaptan tekrar Plus'a üye olman lazım, kendi hesabından üye olursan daha önce verdiği oyunları oynayamazsın.
  • US PSN üzerinden Saints Row 4 almıştım, oyunu UK hesabımdan oynuyorum. Ek paketleri yine US PSN'den aldığımda bu paketleri UK hesabım üzerinden oynama şansım oluyormuydu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giannizzero

US PSN üzerinden Saints Row 4 almıştım, oyunu UK hesabımdan oynuyorum. Ek paketleri yine US PSN'den aldığımda bu paketleri UK hesabım üzerinden oynama şansım oluyormuydu?

Hayır. Aynı hesapta olması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

quote:

Orijinalden alıntı: Giannizzero

US PSN üzerinden Saints Row 4 almıştım, oyunu UK hesabımdan oynuyorum. Ek paketleri yine US PSN'den aldığımda bu paketleri UK hesabım üzerinden oynama şansım oluyormuydu?

Hayır. Aynı hesapta olması lazım.

Çok saçma bir durum, oyunu oynayabiliyorsun ama ek paketleri oynayamıyorsun Ben de bir halt ettim, gittim DLC lerini de oynayacağım oyunu US 'den aldım

• 
Sayfa: önceki 732733734735736
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.