Şimdi Ara

PS PLUS (115 Oyun) - (PS3 - Vita) [ANA KONU] (735. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.684
Cevap
157
Favori
717.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 733734735736737
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • plus ile ilgili bir sorum olacak. ben geçenlerede plus olan hesabımımı açldırdım 1 hakkım çalan kişide kaldı 6 ay boyunccada deaktif edemiyorum haliyle.. ben hesabımı geri aldıktan sonra kulanıcı mailimi ve şifremi değiştirdim.. şimdi sorum şu şekilde ben kullanıcı adımı ve şifremi değiştidikten sonra çalan kiş halen otomatik indirme seçeneği sayesinde indirmeye devam edebilirimi plus daki oyunları ? teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RAINN-TURK

plus ile ilgili bir sorum olacak. ben geçenlerde plus olan hesabımı çaldırdım 1 hakkım çalan kişide kaldı 6 ay boyunca da deaktif edemiyorum haliyle.. ben hesabımı geri aldıktan sonra kullanıcı mailimi ve şifremi değiştirdim.. şimdi sorum şu şekilde ben kullanıcı adımı ve şifremi değiştirdikten sonra çalan kişi halen otomatik indirme seçeneği sayesinde indirmeye devam edebilir mi plus'ta ki oyunları ? teşekkürler.

otomatik indirme kafasına göre indirme yapmıyor, oyunları indirmek için yine hesaba girmesi lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: W.Axl Rose

quote:

Orijinalden alıntı: RAINN-TURK

plus ile ilgili bir sorum olacak. ben geçenlerde plus olan hesabımı çaldırdım 1 hakkım çalan kişide kaldı 6 ay boyunca da deaktif edemiyorum haliyle.. ben hesabımı geri aldıktan sonra kullanıcı mailimi ve şifremi değiştirdim.. şimdi sorum şu şekilde ben kullanıcı adımı ve şifremi değiştirdikten sonra çalan kişi halen otomatik indirme seçeneği sayesinde indirmeye devam edebilir mi plus'ta ki oyunları ? teşekkürler.

otomatik indirme kafasına göre indirme yapmıyor, oyunları indirmek için yine hesaba girmesi lazım

teşekkür ederim bilgi verdiğin için.
  • Don't Starve gelmiş US bölgesine.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu ayin oyunlari belli oldu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sinerfru

Ps4 cıkınca ps3 oyun sayısını 3den 2ye düşürdüler

Us psn de yine 3 ps3 oyunu veriyor ocak ayı için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Potato_GLaDOS -- 8 Ocak 2014; 2:18:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gorkem.IX

bu ayin oyunlari belli oldu mu?

Biri Bioshock büyük ihtimal
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hannibal_sk1986

quote:

Orijinalden alıntı: AvistO

Borderlands 2 oyanayan varm beni ekleyebilir AvistoTR

ben 6 aydır ara ara oynuyorum 20 lvl oldum. yardımcı olabilirim

Psn ekler sen oynayabiliriz

• Store Sony Entertainment Network'ün sayfasında "Yeni Çıkanlar >> Bu Hafta Yeni" başlığında Don't Starve plus'a ücretsiz olarak gözükmeye başlamış, indirme listeme ekledim. Bilgilerinize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: air.rainmaker

Store Sony Entertainment Network'ün sayfasında "Yeni Çıkanlar >> Bu Hafta Yeni" başlığında Don't Starve plus'a ücretsiz olarak gözükmeye başlamış, indirme listeme ekledim. Bilgilerinize.

Ben halen ücretli görüyorum
  • quote:

Store Sony Entertainment Network'ün sayfasında "Yeni Çıkanlar >> Bu Hafta Yeni" başlığında Don't Starve plus'a ücretsiz olarak gözükmeye başlamış, indirme listeme ekledim. Bilgilerinize.

bilgi için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shagrath

quote:

İlginç bende şu an satın alınanlar olarak gözüküyor.
    Aratma bölümünden don't starve diye aratırsanız hala paralı versiyonu buluyor ama dediğim gibi "Yeni Çıkanlar >> Bu Hafta Yeni" başlığından bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi air.rainmaker -- 8 Ocak 2014; 14:41:12 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Shagrath

quote:

İlginç bende şu an satın alınanlar olarak gözüküyor.
    Aratma bölümünden don't starve diye aratırsanız hala paralı versiyonu buluyor ama dediğim gibi "Yeni Çıkanlar >> Bu Hafta Yeni" başlığından bakın.

Giriş yapınca ücretsiz oldu ekledim listeme

• quote:

Orijinalden alıntı: defected

Don't Starve geldi
    https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/tr-tr/games/don't-starve-console-edition/cid=EP2107-CUSA00327_00-DONTSTARVEPS4V01

Yoklukta olduğumuz belli, sevindiğimiz oyun basit bir indie game, güzel oyun incelemelerde öyle ama, basit bir indie game sonuçta

• quote:

Orijinalden alıntı: Harpooner

quote:

Don't Starve geldi
    https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/tr-tr/games/don't-starve-console-edition/cid=EP2107-CUSA00327_00-DONTSTARVEPS4V01

Yoklukta olduğumuz belli, sevindiğimiz oyun basit bir indie game, güzel oyun incelemelerde öyle ama, basit bir indie game sonuçta

açıkçası ben bunu bilerek aldım :)

hatta çoğu forumda da yazdım "oyun yok şimdilik satın almayın" diye

ama aynen öyle valla yoklukta ne çıksa seviniyoruz

bir de şu outlast gelse

pc'de oynamamak için zor tutuyorum kendimi :D

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Harpooner

quote:

Don't Starve geldi

açıkçası ben bunu bilerek aldım :)

hatta çoğu forumda da yazdım "oyun yok şimdilik satın almayın" diye

ama aynen öyle valla yoklukta ne çıksa seviniyoruz

bir de şu outlast gelse

pc'de oynamamak için zor tutuyorum kendimi :D

Valla bende Fifa yeter bana diyerek aldım ps4 ü , KZ bitirdim, COD a geçtim şimdi beğendim aleti zaten çok da cool bi havası var, gamepadinden konsola. Outlast ben pc de yükledim, oynayamıorm bana göre değil gerilim oyunları bide TR yaması var aklında olsun.

• Dont starve türkce mi tr psn de ?

• 349 mb zaten indirdim bi bakalım canlı yayında komik geldi zaman geçirmelik iyi gider belki

Dont starve - oynayan var mı püf noktası fln bisi söyleyecek ? Direk dalayım mı oyuna

• dont starve'ı oynatmıyor bana

bu uygulamanın sahibi değilsiniz diyor ki ps4 te tek hesap var ve bundan önce bir dünya oyun indirdim

böyle bir şey olmadı

• 
Sayfa: önceki 733734735736737
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.