Şimdi Ara

PS PLUS (115 Oyun) - (PS3 - Vita) [ANA KONU] (732. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.683
Cevap
157
Favori
717.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 730731732733734
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aristotheles

Bioshock Infinite bize de gelir mi ki acep?

büyük ihtimal gelecek, daha US psn içeriği belli olmadan bile bizim için diğer ay Bioshock söylentileri vardı
  • Us psn üyesi olarak türkce oyun oynayabilirmiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihpos

Us psn üyesi olarak türkce oyun oynayabilirmiyim

US PSN'de Türkçe oyun olmuyor diye biliyorum. Zaten kaç tane Türkçe oyun var, disk olarak alırsanız oynarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giannizzero

quote:

Orijinalden alıntı: fatihpos

Us psn üyesi olarak türkce oyun oynayabilirmiyim

US PSN'de Türkçe oyun olmuyor diye biliyorum. Zaten kaç tane Türkçe oyun var, disk olarak alırsanız oynarsınız.

Eyvallah teşekkür ederim =)

• yeni indirimler nzmn gelicek bilgisi olan var mi ?

• Beyler plus aboneligım olmamasına ragmen bazı oyunlara bedava giriyor bişey anlamadım ben bu işten

• kingalonedark K kullanıcısına yanıt
    Bikaç tane oyun var hocam bedava verilen ama onlarda pek işe yaramıyo işe yarar hale getirmek içinde para vermen gerekiyor

• kingalonedark K kullanıcısına yanıt
    kardeşim bazı oyunlar free to play yani oynaması bedavadır ama rakiplerine karşı etkili olamazsın çünkü o oyunlar mikro paketlerle dönüyo yani mesela shooter oyunsa sen elinde basta pistol le baslarsın adam para vermiş makineli almıstır gibi !!!!!
  • scorpionnn kullanıcısına yanıt
    hocam alamazsın ya bende bedava promosyon kodu vardı onu almam ıcın bıle kredı kartı bılgılerı ıstedı yanı bı kredı kartı sart store'den faydalanmak ıstıyosan tam olarak tabı
  • Acaba Escape Plan veya Sound Shapes kısa zamanda plus la verilirmi 2 sine 60 TL bayılmak istemiyorum, kutulu olaydılar bari.
  • Psn plus benden de 102 lira çekmiş 99 yerine

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafziel80

hocam alamazsın ya bende bedava promosyon kodu vardı onu almam ıcın bıle kredı kartı bılgılerı ıstedı yanı bı kredı kartı sart store'den faydalanmak ıstıyosan tam olarak tabı

amazondan alsam codu veriyorlarmıs us ooo ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafziel80

kardeşim bazı oyunlar free to play yani oynaması bedavadır ama rakiplerine karşı etkili olamazsın çünkü o oyunlar mikro paketlerle dönüyo yani mesela shooter oyunsa sen elinde basta pistol le baslarsın adam para vermiş makineli almıstır gibi !!!!!

Ps storeda parayla satılan oyunlara giriyo dostum mesela jak oyununa limbo vs bunlar parayla satılan oyunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: barisdragon

Psn plus benden de 102 lira çekmiş 99 yerine

Islem/hizmet ucreti gibi dusun

• DMC ne kadar zevkli oyunmuş. Şu ana kadar oynamadığıma çok pişmanım. Bölümler ve combolar çok akıcı. Sürekli canım çekiyor. Tüm zorluklarda bitirmeyi düşünüyorum. Ninja Theory dövüş mevzusunu çok iyi kotarıyor. 2013'un gizli yıldızı bu oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

DMC ne kadar zevkli oyunmuş. Şu ana kadar oynamadığıma çok pişmanım. Bölümler ve combolar çok akıcı. Sürekli canım çekiyor. Tüm zorluklarda bitirmeyi düşünüyorum. Ninja Theory dövüş mevzusunu çok iyi kotarıyor. 2013'un gizli yıldızı bu oyun.

ben de demosunu oynadığımda beğenmemiştim ama oyun çok keyifliymiş gerçekten
  • us mu tr mi nasıl öğreniyoruz
  • Arkadaşlar Plus konusunda bayağı acemiyim PS4 ile beraber ilk kez aldım.Bildiğim kadarıyla her ay yeni oyunlar veriliyor bu sistem nasıl işliyor hangi aralıklarla oyunlar yenileniyor? Bu ayın oyunları ne zaman eklenir? Dediğim gibi pek bilgim yok plus konusunda cevap verirseniz sevinirim.İyi forumlar.
  • Borderlands 2 oyanayan varm beni ekleyebilir AvistoTR

• quote:

Orijinalden alıntı: The False Shepherd

Arkadaşlar Plus konusunda bayağı acemiyim PS4 ile beraber ilk kez aldım.Bildiğim kadarıyla her ay yeni oyunlar veriliyor bu sistem nasıl işliyor hangi aralıklarla oyunlar yenileniyor? Bu ayın oyunları ne zaman eklenir? Dediğim gibi pek bilgim yok plus konusunda cevap verirseniz sevinirim.İyi forumlar.

Oyunlar aydan aya değişiyor.3 ps3 2 psvita oyunu veriyorlar.Yıllık verilen oyunlarda var.Ps4 yeni olduğu için elle tutulur bir yanı yok.Küçük oyunlar ve online oynama hakkı veriyor sadece.Gelecekte daha iyi oyunlar vereceklerdir ps4 içinde.
  • 
Sayfa: önceki 730731732733734
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.