Şimdi Ara

Ps 3 ümde oyun oynayamıyorum!!(Ülkemizdeki Servis ve Garanti Anlayışı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
2.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar dün yeni aldığım ps3 ümü ( pal )açtım tarih ayarları vb yaptım, hdmı bağlantı 1080 i görüntü seçeneği herşey tamam ps3 ekran açılışı tamam akşam kurmuştum ekran fonu siyah tı, aral ithaalattan yeni aldığım pal ninja gaiden sigmayı açtım taktım yeşil renk açma kapama tuşunun yanında mavi renk çıktı oyunu bekliyorum game sekmesinin altında ancak oyunu görmüyor çıldıracağım lütfen yardım ne yapmam gerekli uptede, internet bağlantısı falan yapmadım. Sorun hdmı dan olabilirmi 720 p- 1080 p 24 k altın uçlu prefigold marka kablo aldım ekran çözürlülüğümü ise 1080 i seçtim yada kablomu uygun değil bundan olabilirmi, oyunda sorun olabilirmi daha önce böyle bir sorunla karşılaşan varmı başka bir oyunum yok şu an, uptede ile network adres almaklamı almamaklamı ilgilimi bilemiyorum lütfen yardımcı olun daha önce üst konuya yazdım ama sinirden son çare konu açtım, teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Budd -- 30 Ağustos 2007; 0:03:09 >

• uptade yapmayı dene şu an 1.90 geldi ninja gaıden dan başka oyunun varmı
  • Yok arkadaşım maalesef uptade ten olabilirmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Budd -- 24 Temmuz 2007; 15:32:49 >
  • olabilir çünkü bazı oyunlarda uptade ister
  • Uptade i nasıl yapacağımı bilemiyorum İnternet e bağlayıp, ülke seçtikten sonra mı uptedi yapabilirim. Wireless ım var nasıl bağlayabilirim arkadaşım. Umarım sorun budur. Bazı arkadaşlar uptade siz takar takmaz açar oyunu dediler o yüzden panikledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Budd -- 24 Temmuz 2007; 15:41:51 >
  • Arkadaşlar hadi bana da bir yardım
  • Bu konu sana yardımcı olur.

http://forum.donanimhaber.com/m_14231099/tm.htm
  • Teşekkürler arkadaşım inceleyeceğim hemen
  • quote:

Orjinalden alıntı: Budd

Teşekkürler arkadaşım inceleyeceğim hemen

• Arkadaşlar sorun belli, 1.90 ı kurdum üye oldum stora da giriyorum, oyun da tık yok açmıyor deli olucam neyi eksik yapıyorum yardım edin, lütfen oyun sorunlu olsun yaa daha yeni aldım makineyi
  • oyun sorunludur merak etme
  • bencede oyundandır...Çok kötü birşey piskolojisi bozulur insanın hakikaten dünya para ve çalışmasın.
    allah kolaylık versin hemen çözersin inşallah dostum.
  • 720p olarak ayarla belki oyun 1080i de sorun çıkarıyordur...

Ayrıca zaten 1080i ayarlama 720p den kötü bir görüntü elde edersin.
  • Bence oyundan değil.Ayarlardan birini değiştirmen gerekiyor yanılmıyorsm ama hangi ayar hatırlamıyorum.Settings bölümünü karıştır ve off ları on yada on ları off yap bir dene sana zahmet.
  • cihazın ana menüsünü görüyorsan ses geliyorsa cihazda sorun yok ana menüden GAME sonra joistik işaretinin altınıda cd amlemi cıkar oyunu tatnıtır o bas eger this game couldnt play currently video out settings diyorsa
    en az 720p destekler oyun yani normal tv de o oyunu oynaymazsın anladınmı kardeşim monitör veya plazma alıcaksın (oyundan kaynaklanır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venom27 -- 25 Temmuz 2007; 0:15:38 >
  • Teşekkürler arkadaşlar ilginize cihazın ana menüsünü görüyorum ses te var açılışta hdmı bağlantı var, 720 p ile de denedim, oyun 720 p, 1080 i ve 1080 p yi destekliyor. Lcd im 720 p ve 1080 i yi destekliyor ancak oyunu takıyorum game sekmesinin altında cd amblemi çıkmıyor hiç bir uyarıda yazmıyor, 1.90 ı yaptı zaten internete bağlayınca çıldıracağım arkadaşlar inanın sabahtan beri uğraşıyorum.
  • dostum acaba Bluray Driver inda mı sorun var? başka ps3 oyunu varsa dene yoksa bile bitane orijinal dvd film koy, çalışırsa sorunun oyundan kaynaklanma ihtimali yüksektir.
  • blue- ray sorunu vardır şunuda atlarsan başka bir ps3 oyun dene olmazsa bir müzik veya pal ps2 oyunu kullan cihazın (pal) ise servis yolu göründü
  • Saol dostum deneyeceğim bu arada driverda oyunu taktığımda hiç bir ses bi kıpırtı gelmiyor.
  • Arkadaşlar orjinal dvd film de taktım onu da görmüyor, acaba hem video hemde oyun için ayarlarda bir şeyimi unutuyorum ayarlar 1.90 daki otamatik ayarlar, böyle bir ihtimal olabilirmi
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.