Şimdi Ara

Sony Playstation 3 Nasıl Güncellenir? - Adım Adım Anlatım!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
1
Favori
48.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony Playstation 3 Konsolda İnternet Bağlantısı Olmadan Nasıl güncellenir?

Kişisel Bilgisayarınızdan:

NTSC-U Konsol için; Tıkla

NTSC-J Konsol için; Tıkla

PAL Konsol için; Tıkla

Sayfalarından konsolunuza uygun son güncelleme dosyasını bilgisayarınıza indiriyorsunuz....

Bir USB Bellek, Memorystick, Flaş Bellek, DVD-ROM, CD veya benzeri bir depolama medyasına aktarmak üzere PS3 diye bir klasör açıp, onun içinede UPDATE adında bir klasör açıyoruz ve Update dosyasını içine kopyalıyoruz. Kayıt edilen dosya adının PS3UPDAT.PUP olduğundan emin olun.

Klasörü kopyaladığımız medyayı PS3'e yerleştiriyoruz. Menüden "Settings"in altında "System Update"e basıyoruz.

Update via Storage Media'yı seçiyoruz

OK'e basıyoruz

Sony Playstation 3 Konsolda İnternet Bağlantısı Varsa Direkt Olarak Nasıl güncellenir?

Menüde "System Settings"in altındaki "System Update"e basıyoruz.

"Update via internet" seçeneğini seçiyoruz.

Yeni update varsa OK'e basıyoruz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

- Güncellemeyi "Sony Computer Entertainment" tarafından resmi olarak sunulmamış herhangi bir dosya ile yapmaya kalkışmayınız.

- Eğer bilgisayar üzerinden güncelleme dosyanızı indiriyorsanız lütfen konsolunuzun bölge koduna uygun dosyayı indirdiğinizden emin olunuz.

- Playstation 3 güncelleme esnasında her zaman risk altındadır. Tam bu esnada oluşabilecek bir elektrik kesintisi konsolunuzda kalıcı zararlara yol açabilir. Bu nedenle benim şahsi tavisyem en hızlı ve konsolunuzu en az riske atan birinci yöntemdir.

Kolay gelsin arkadaşlar....

HAZIRLAYAN: Weycell 61

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weycell 61 -- 27 Ekim 2009; 9:50:17 >

• SSS oldu.
  • Eline sağlık.. Faydalı bir bilgi olmuş..
  • bana mailler geliodu nasil güncelleriz diye bu linki vericem artık
  • Teşekkürler arkadaşlar, aslında bu ve benzeri konuları PS3 Club başlığında hergün işliyorum ve paylaşıyorum ama bu konunun göz önünde olması iyi olur...İyi faydalanmalar...
  • ps3 üm yok amam ansıl update yapılır bılıyorum sayende :)evet varmı uptade nasıl yapılır dıyen hemen anlatayım saka bir yana anlatımın ve paylasım tarzın gercekten cok harıka emeklerın için sagol ilerde ps3 e kavusunca basını agrıtacam gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Weycell 61

Teşekkürler arkadaşlar, aslında bu ve benzeri konuları PS3 Club başlığında hergün işliyorum ve paylaşıyorum ama bu konunun göz önünde olması iyi olur...İyi faydalanmalar...

MERSİ canım bilgi için
  • quote:

Orjinalden alıntı: yuyamasan

ps3 üm yok amam ansıl update yapılır bılıyorum sayende :)evet varmı uptade nasıl yapılır dıyen hemen anlatayım saka bir yana anlatımın ve paylasım tarzın gercekten cok harıka emeklerın için sagol ilerde ps3 e kavusunca basını agrıtacam gibi

Sende saol dostum.

quote:

Orjinalden alıntı: levihakan

quote:

Orjinalden alıntı: Weycell 61

Teşekkürler arkadaşlar, aslında bu ve benzeri konuları PS3 Club başlığında hergün işliyorum ve paylaşıyorum ama bu konunun göz önünde olması iyi olur...İyi faydalanmalar...

MERSİ canım bilgi için

Sana da mersi Hakan abi.

• ellerine sağlık. daha önce çok yerde yazıyoduk ama böyle derli toplu olması güzel. teşekkürler.
  • Rica ederim Tansu...
  • benim ps3 nete giriyor fakat psstoreye girmiyor kablolu ve kablosuz bağladım başka adsl taktım yine olmuyor arkadaşın evde bağlıyorum psstoreye sorunsuzca giriyor bunun nedenini bilen varmı usb den bağlanmıyor zaten hep ps network error gibi şeyler yazıyor ne yapmam lazım ne olur yardım edin
  • IP çakışması oluyor olabilir, ps3 IP'sini ve DNS gibi değerleri modemine paralel olacak şekilde elle atamayı dene.
  • nasıl yapcaz peki ?pek anlamam internet ayarlarından sadece iyi oyun oynarım sanada zahmet oluyo ama kusura bakmazsan bu ayarları nasıl yapacağımı açıklayabilirmisin?mesela internet connection test yaparken obtaining ıp adres>succeded>internet connection failed yazıyor ama internete giriyor ps storeye bağlanmıyor.şimdiden teşekkür ederim
  • Weycell 61 arkadaşım rehber için sağol
    Bi sorum var benim makinem PS 3 japan ntsc şimdiye kadar yaptığım update leri hep bilgisayar la yaptım ama hiç verdiğin adrese yani japon adresine girmedim sony nin ingilizce sitesinden indirdim şimdiye kadar bir sorun olmadı acaba japon ve us makinelerin yada pal ve ntsc makinelerin update dosyaları farklımı?
  • mistik firmware'in kaç?
  • 1.70 arkadaşta yükledim..msn mide vereyim belki daha kolay olur....mustiaydogdu81@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maydo67 -- 13 Mayıs 2007; 17:52:54 >
  • evde pc yok sırf online oyun oynamak için net bağlattım ve şimdi hiçbişeye yaramıyor ne olur bi yardım ne olur!!
  • Güzel rehber sağol arkadaşım.
  • kalitene yakışır bir rehber hazırlamışsın tebrik ederim
    Bu forum için her zaman çok özel ve önemli bir şahsiyetsin bunu unutma
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.