Şimdi Ara

Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 ) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.073
Cevap
42
Favori
260.196
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Orjinalligi hakkında şüpheliyim şöyle böyle demedim yanlış anlaşıldım galiba.hem burada sipariş etmek isteyipte görmek isteyen insanlar için hem bu supplement hakkında bilgi sahibi insanlar yorum yapar belki diye attım.Zaten ürünün orjinalliginden %100 şüpheli olsam geldigi gün alır içer miyim
  • ozanisildar kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Efendim bu mesaj sizin için değildi.

Sizin yaptığınız yorum gayet memnun edici.

Teşekkürler

Siz veya sizin gibi değerli müşterilerimiz üstüne almasınlar.

Saygilarimizla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ProteinMarket P kullanıcısına yanıt
    Tam benim yorumumun üstüne gelince bana sandım kusura bakmayın.Keşke müsli,yer fıstığı gibi sağlıklı yiyecekler de olsaydı alıcaktım ama şans
  • Hayatımda gördüğüm en ilgili, en hızlı cevap veren firma. Gerçekten takdiri hak ediyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xpro whey satin aldım indirim kodu ile. Bakalim..

• Elbet aramızda sorun yaşayan arkadaşlarımız var.

Forumda olmayan ama beraber her gün spor yaptığım çocukluk arkadaşım için alışveriş yaptık. Sanırım kargo sorunu yaşıyoruz :)

4. iş günü ve hala kargo numarası yok :)
    ---
    Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 )
    Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 )Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 )Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 )Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 )Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 )Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 )Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 )Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 )Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JimmyJimmy -- 1 Mart 2019; 11:10:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ProteinMarket

Merhaba,

Siparişiniz hazırlanmış yarın kargoya verilecek bugün yetişmemiş olarak gözüküyor efendim

Kargo çıktığı an sms gelir sisteme kayıt ettiğiniz telefon numarasına.
    Merhaba,
    Bilgi için teşekkürler.Yemek pişirilmiyorki yetişsin :) Bari telefona mesaj atılmasın o zaman..
    Dün bugun demiştiniz ancak halen kargo numarası yok ortada,eğer istediğim ürünler stokta yok ise boşu boşuna oyalamayın lütfen başka ürün alır geçeriz sorun değil.
  • JimmyJimmy kullanıcısına yanıt
    Merhaba ,

4 iş günü?

27 sinde siparişi onayladı ve kargolama sürecimiz maksimum 2 iş günüdür. Ve bahsettiğiniz arkadaşınızın kadrosu dün surat kargo şubesine teslim edildi.

Dün yetişmeyen 12 kargomuz var şube de yoğunluk nedeniyle bugüne sarkan arkadaşınızın da bunlardan biri. Kendisine bilgi de verildi. Bugün takip bilgileri geleceği de aktarıldı.

Saygilarimizla

• Devoin kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Dün bugün demişsem ve hala takip kodu gelmemişse bu normaldir.

Kargolar 18:00 da sisteme girilir takip numaraları da sms ile gelir.

Ayrıca ürünleriniz hazırlandı. Telefon numaranıza bu konuda sms gelmiştir.

Şube de yoğunluk nedir ? Komik geliyor bana bu

Kargo numarası dahi gelmemiş. Kargoyu siz şubeye teslim ettiğiniz an barkot yazıldığında direk zaten kargo numarası çıkar. 26'sında ödeme yapılmış. 27'sinde onaylamanız da garip. Sadece kargo numarası istiyoruz
    Merhaba

Ödeme mesai saati dışında yapıldığında sistemimize onay ertesi gün düşer. Bunu biz değil muhasebe yapmaktadır. 19:00 da mesai dışı bir saattir.

Kargo şubeye teslim edildiğinde barkod yazıldığında zaten kargo yola çıkmış oluyor. Kargo bizden cıktı diyoruz lütfen iyi okuyun ve arkadaşınızın bugün takip kodu gelmezse tabiki haklisiniz.

Kargo takip numaranız herkesin geldiği gibi sizin de gelecektir elbette. Sadece beklemeniz gerekli 4 iş günü değil ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProteinMarket -- 1 Mart 2019; 11:29:10 >
    Hocam ben iyi okuyorum lakin siz okumuyorsunuz.

Dün de 18:00 da mesaj gelicek diye not geçmişsiniz gelmemiş. Aynısını bugün de söylüyorsunuz.

Yetişmeyen kargolardan biri diyorsunuz. Eyvallah. Ama komik. Kargo firması, yoğunuz yarın getirin mi diyecek kargoyu ? Hayır. Burada bile bir çarpıtma olduğunu düşünüyorum.

Diyeceksiniz ki ; kargoyu BUGÜN (01.03.2019) teslim edebildik, eyvallah. Kargo şubesine bağlamanıza gerek yok arkadaşım
    Merhaba,

Kargonuz DÜN teslim edildi.

Ancak kargolar yoğun olduğu için kargo sistemler 19:00 da kapanır. Bu sistem kapanana kadar girilmeyen kargolar ertesi güne kalır bunu sormak araştırmak bu kadar ZOR değil.

Son cevap olarak veriyoruz KARGONUZ DUN TESLIM EDILDI. BUGÜN takip kodu gelir.

• Siparişi çarşamba günü gece verdim, bugün (cuma) öğlen öncesi elime ulaştı. Kutu sağlam, ürünler sağlam, istediğim ürün istediğim aroma geldi. Hediyemi yanlış seçmiştim, değiştirilmesini istedim, değiştirilmeyip yerine istediğim hediye de konulmuş. Ben memnunum, etrafımdakilere, salondakilere de önereceğim. 5-10 lira ile firma zengin de olmaz fakir de olmaz ama müşterisini 5-10 liraya üstün gördüğünü gösterirse o kişiyi kazanır.

Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demacia -- 1 Mart 2019; 11:55:10 >

• Her şey iyi güzel. Geçen sene 236 TL'ye aldığım optimum whey'i 1 yıl süre ve bu kadar zamma rağmen 244 TL'ye alabiliyorum. Ama sürat kargo nedir? bırakın şu adamları
  • Grenade bcaa siparişini geçtim, bakalım.
  • siparişten sonra atılan sms'te 16:00 a kadar olan tüm siparişler aynı gün kargoda diyor hadi o gün 16:00dan sonra verdim ertesi güne çıksın... ertesi gün neden çıkmıyor. Ertesi günü geçtim onun ertesi gün niye çıkmıyor. hala da çıkmış değil hazırlanıyor diyor. güya dün çıkmış ama bugün gelen mesaj hazırlanıyor. ki kargo takip numarası da yok ortalıkta. kargo geldiğinde hangi gün teslim edildiği hangi gün çıktığı teslim fişinde yazıyor olacaktır. ulaştığında hem konuşmaları hem de kargo tutanağını paylaşacağım.
  • Merhaba

Kargo surecimizin 2 iş günü olduğunu iletiyoruz.

Ayrıca dün gönderildi diye bir cümle kullanılamadı. Kargonuz bugün çıkarılacak diye bilgi verildi ve sms de geldi.

Saygilarimizla

• quote:

Orijinalden alıntı: ProteinMarket

Merhaba

Kargo surecimizin 2 iş günü olduğunu iletiyoruz.

Ayrıca dün gönderildi diye bir cümle kullanılamadı. Kargonuz bugün çıkarılacak diye bilgi verildi ve sms de geldi.

Saygilarimizla
    Ürün ulaştıktan sonra kimin ne dediğini görüntülü olarak atacağım. O zaman karar veririz
  • Maksimum 100₺ bütçe ile demişti arkadaş o yüzden. Yoksa bu markanın 3kiloluğu da var

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.