Z

Yüzbaşı
18 Ocak 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 176 (Bu ay: 1)
Gönderileri
merhaba kasamın içindeki 360mm radyatör ve fanların ve fanların konumu bu şekilde. iyi bir hava sirkülasyonu için doğru konumlandirma mi? yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba, şu an halihazırda ttnet 50mpbs fttb internet kullanıyorum sorunsuz. Ttnet ile taahhütümün bitmesine 2 ay var, bu süreçte turknete başvuru yaptim 100 mpbs taahhütsüz internet için, kurye belgeleri aldı. Bir sonraki aşamayı bekliyorum fakat çok olumsuz yorum gördüm forumda türknetle ilgili, sizce yanlış mı yapıyorum?
teklif için yazabilirsiniz. bıçağın görüntüsünü paylaştim. FİYAT: 2900https://s1.cs.money/v3uHGFw_image.jpg
Elinde olan varsa ulaşsın.
Bütçe: 245 TL, anında alım yapılacaktır.
alınıktır. bütçe 220 tl.
Logitech z200 speakerlar mevcut elimde. 3.5 girişine stereo bir kulaklık taktım.(takstar pro 82) kulaklık için zararlı olur mu? sesi çok daha yüksek alabiliyorum anakarta taktığıma nazaran.
Bütçe: 600 TL
Altyapı uzun uğraşlar sonucu binama geldi. TTnetin kapsam haritasında ve millenicom'un altyapı haritasında görünüyor. 100 mbps'e kadar internet alabiliyormuşum. Ben şimdi direkt millenicom'dan alsam interneti ttnet bir yaptırım uygular mı bana?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.188
İkinci El Bölümü Mesajları: 72
Konularının görüntülenme sayısı: 37.756 (Bu ay: 72)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 97 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.