Şimdi Ara

Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 ) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.073
Cevap
42
Favori
260.193
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyatlar uygun. Site sade. Müşteri temsilcisi hızlı. 1 adet sipariş geçtim bakalım. Yalnız sitede sporcu aksesuarları da olsaydı siparişe eklenebilirdi.
  • Umarım tek seferlik bir kampanya olmaz. Fiyatlar o kadar uygun ki ürün bittikçe alasım geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siparişim geldi... Shaker yok. İletişime geçeceğim bakalım ne gibi bir sonuç alacağız.
  • ccsn C kullanıcısına yanıt
    havale onaylanması için süre geçiyor mu hocam
  • Geçmiş olsun hocam. Gün için de ben de arkadaşımın siparişi için yazmıştım ve biraz tersleyerek arkadaş cevaplamıştı mesajları. Şimdi tekrar arkadaşımı aradım ve kargo numarası gelmediğini lakin önceki mesajların aynısı olan ' Sn. xx xx referans numaralı siparişiniz hazırlanmaktadır. ' vs mesajı gelmiş.

Bir de ss alıp buraya koyduğumuz mesajları net olduğu halde arkadaş kelime oyunu yapmaya devam etmişti.

Dediğiniz gibi Donanımhaber gibi bir sitede iyi bir referans elde ettiğinizde ürün satmak çok daha kolay. Bu fırsatı iyi değerlendirmek lazım. Arkadaşlarımızın bunun bilincinde olsa çok güzel bir gelir elde ederler.
  • Merhaba

Müşterimiz bir problem yaşamış ve bu problemi yaşatan personellerimize gerekli yaptırımlar uygunlanmıştır.

Bu problem nedeniyle kredi kartı ile yapılan alışveriş kredi kartı iadelerinde bankaların iade süreçleri olması nedeniyle müşterimiz bekletilmemesi ve mağduriyeti daha fazla uzatılmaması için derhal hesabına havale yapılarak iade edilmiştir.

Ve tüm bu yaşanan aksaklara istinaden kendisine bir hediye paketi gönderilmiştir.

Tekrar beyan edecek olursak ortalama kargo sürecimiz 2 iş günüdür. Burda ki hata sizlere bu bilgiyi veren arkadaşların yanlış bilgi aktarmalarıdır.

Bu konuda az evvel de belirttiğim gibi gerekli yaptırım uygunlanmıştır.

Saygılarımızla
  • JimmyJimmy kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Sizin arkadaşınızın durumu tamamen farklıdır. Arkadaşınızın siparişi daha yeni ve dün kargoya teslim edilmiş takip kodu gün içinde iletilecektir.

Arkadaşınıza net olarak söylenen şudur DÜN KARGOSU GÖNDERİLDİ sürat kargo şubesini arayarak teyit de edebilirsiniz ayrıca takip kodu da arkadaşınızın telefon numarana iletilmiş.

Saygılarımızla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProteinMarket -- 1 Mart 2019; 19:10:5 >
  • ProteinMarket P kullanıcısına yanıt
    hediye olarak seçtiğim altis eldiven yerine karnitin shot gönderilmiş
    Hala dik dik konuşuyorsun.

Parça Sisteme Giriş Birim Tarih Teslimat Muhatap Durumu Son İşlem Son Bulunduğu Yer Barkod
    1/1 01.03.2019 19:07:51 PAKET 01.03.2019 19:07:51 Teslim Edilmedi Gönderici Şubede Şubede Teslim Alındı Köroğlu 00453629399

Sisteme girişiniz de yine biz yazdıktan sonra :) Mesajda gelmedi, sitenizden aldık bilgiyi. Yani yine işlem benim söylediğim gibi ilerledi.

Dün gönderilen kargonun takip numarası SÜRET KARGODA NEDEN BUGÜN GİRİLSİN ? Hem de saat 19:07 de
    Merhaba,

1.si Konuşmalarınıza dikkat edin lütfen!

2.si

Öğrenmek çok zor değil sürat kargo şubesini arayarak öğrenebilirsiniz kargo bizden dün çıktı bu net şekilde belirgindir.

Ürünleriniz gönderilmiş kargo takip kodunuz tarafınıza SÜRECİNİZ için de iletilmiştir ürünleriniz eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde geleceği kamera kayıtlarımız da da nettir.

Siparişiniz Hayırlı olsun

Saygılarımızla
    Sen kimsin ya? Bu nasil musteri hizmetleri ?

1. Si haddini bil.

2. Si YALAN SÖYLÜYORSUN.

Kamera kayitlari varmis. Komik misin ? Dün gönderdigin kargo bugun 19.07 de sisteme giriliyor. Ki bunu bizzat sizin satis yaptiginiz siteden aliyoruz. Surat kargo tarafindan gonderilmedi diyoruz. Yaziyoruz.

Buraya gelip yalan dolan atip tutuyorsun. Ortada bir yalan var diyoruz. Siz yaptiginiz hatanin ustunu ortmeye devam etmekte israr ediyorsunuz.

Kargoyu bugun teslim edebildik, kbakmayin diyeceginize bizi yalanci cikarmaya calisiyorsun.

Bu goruntu de ben mi yalanciyim? Kargo firmasi mi? Yoksa siz mi? Resmi bir giris, kayita gore siz sabahtan beri burada yalan soyleyip beni de yalancilikla sucluyorsunuz!

Haddinizi bilin! İsinize bakin. Ki bakamiyorsunuz. Dolayisiyla her kim iseniz forum hesabini baskasina devredin. Beceremiyorsunuz zira!

Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 )

Size Son Mesajımız!

Sanırım anlamak istemiyorsanız kesinlikle.

Kargo dün yola çıktı veya kargo sistemine dün girildi gibi nerde cümle kurduk size.

Lütfen yazilani düzgün okur musunuz.

Kargo firmasına dün ürünleriniz teslim edildi. Ancak bugün de defalarca kez söylediğimiz şuydu. Kargo firması dün kesimleri yetistirmedigi içi bugün sistemlerine girildi. Orda da bu gözüküyor. Hatta bugün de yetistiremeyeceklerini anladıklarında genel müdürlükten kargo kesimi için ek süre talep edildi. Bunların hepsini surat kargo şubesini arayarak teyit edebilirsiniz.

Kargo süreciniz 2 iş günü için de gönderildi. Takip kodu da geldi ve ürünler de eksiksiz bir şekilde uygun fiyatla elinize geliyor şu an konunun geldiği nokta çok anlamsız

Saygilarimizla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Piyasanın altında ürünler yakında deneyeceğim siteyi.Hediye eldiven kullanışlı bir şey mi hocam ?
  • 2 farklı sipariş verdim bende havale ile gayet piyasadan uyguna geliyor,arkadaşın biri shaker fotosu koymuş çok güzel inşallah bana da ondan göndercekler not aldırdım. ürünler hediyeler gelince fotoğraf paylaşırım.
  • İnanılmaz hızlı gönderim yaptılar 18 saat içinde kargo evime dağıtıma çıkarmış bile (ankaradayım). Ürün geldiğinde de memnun olurum umarım

• Çarşamba akşamı sipariş verdim. Henüz kargoya bile vermediler. Aldığım ürün stoklarda olan bir üründü.
  • Sürat kargo yaşadığım ilçede şubesi olmaması nedeniyle aras kargo seçeneğini seçmiştim, ancak yinede sürat ile gönderim yapılmış.
    Perşembe akşamı sipariş etmiştim cuma günü kargoya verilmiş bakalım sürat kargo ne kadar sürede bana ulaştıracak.

Ürün gelince mesajı düzenlerim
  • 2 arkadas siparis verdik umarim pisman olmayiz
    Cuma gunu sabahtan aldim sanirim hala kargoya verilmedi bakalim artik

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.