Şimdi Ara

Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 ) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.073
Cevap
42
Favori
260.194
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba,

Bu mesajı atan müşterimizin bugün kargosu çıkarılmıştır.

Kendisi ilk anda nasıl seçtiyse siparişi şu anda sistemine girmesi durumunda hala daha aynı şekilde gözükmektedir. Hatta gün içerisinde baktı ise hiç değişmemiştir.

Bunun sebebi şudur ;

Sizin giriş yaptığınız bilgiler,siparişleriniz ve şahsi olarak notlarınız siparişinizi tamamladığınız andan itibaren kilitlenir bu konuda bizim değiştirmemize veya bir şey eklememize müsaade etmez.

Amacımız sizlere hizmet etmek konuları farklılaştırmaya lütfen çalışmayınız.
  • Kargo takip nosu paylaşıyormusunuz? sitede siparişlerim kısmında yer almıyor.
    Telefona mesaj geldi 16.00 akdr verilen siparişler aynı gün kargolanıyor diye.
    Benim ürünler kargolandımı bilgi verirmisiniz?
    Sipariş No : 91895166

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devoin kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Siparişiniz hazırlanmış yarın kargoya verilecek bugün yetişmemiş olarak gözüküyor efendim

Kargo çıktığı an sms gelir sisteme kayıt ettiğiniz telefon numarasına.
  • ProteinMarket P kullanıcısına yanıt
    Tam ne dediğinizi anlamadım ancak ben yanlış seçmişim zaten geç fark ettim bir sıkıntı yok önemli olan ana ürün. Sıkıntısız gelirse zaten memnun olurum hediyeden küçük bir şey yaşamak önemli değil

500 tl ve üzeri için 50 liralik indirim kodu bekliyoruz

• Merhaba

Güzel bir kampanya teklifi yarın yönetim olarak değerlendirelim

Teşekkür ederiz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eldiven hediyesi de bugun ayrı kargo olarak geldi. İhtiyacı olanlar değerlendirebilir kaliteli eldiven.
    2 arkadaş sipariş için bekliyor olacağız

• Merhaba,

Efendim şu anda kontrol ettim de 25₺ yi sınırsız kullanabiliyorsunuz aslında 2 ayrı sepet yapabilirsiniz

Alacagim urunun bi tanesi 400 küsür o yüzden 500/50 şart

• Merhaba,

Yönetime ilettim efendim talebinizi mutlaka değerlendirilecektir.

Saygilarimizla

mesajımın kalkması ile ilgili benimde herhangi bir ilgim veya bilgim yok. demekki burda rastgele bazı yazılar uçuyor
  • Merhaba

Hediye çeki 450₺ ve üzeri alışverişler için aktiftir.

Kullanım sınırı veya kontenjanı yoktur.

donanimhaber50

Hayırlı olsun

valla buravo. en kısa zamanda alışveriş yapacağım. umarım uzun soluklu hizmetler verirsiniz.
  • 2.2kg lık Optimum Gold un fiyatının 269 olduğunu görünce şok oldum hemen diğer aldığım sitelere baktım daha da şok oldum.. yahu en son 240 a almıştım ne ara 40 tl zam gelmiş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: CryptOsmaN

https://www.proteinmarket.com.tr/urun/hardline-whey-3matrix-908-gr-cikolata

donanimhaber25 hediye çeki ile alınabilcek en f/p küçük whey protein bu. 100₺ bütçe ile en iyi seçenek. bitirdiğinizde yenisini alacağınız zaman yeni kampanya denk gelir zaten :)
    https://www.proteinmarket.com.tr/urun/nutrich-prorich-whey-protein-2310-gr-cikolata

fp olarak bu daha iyi geliyor.

• Ürün akşamüstü geldi.Fotografları ürünü açarken atıcaktım ama dalgınlıgıma geldi ve açtıktan sonra çektim fotografları az önce.Kapak jelatini,içerdeki iç kagıdı,üstünde ki on yazısı,barkodu okuttugum zaman menşei ingiltere gözüküyor felan herşey sorunsuz gibi.Fazla supplement kullanmadıgım için nette baktım bu kagıt olan yuvarlak beyaz koruyucu sanki bana biraz kolay açıldı gibi geldi daha önce de optimum whey kullanmıştım 2 kez sanki daha zor açılıyordu ve kagıdın altını da çektim.Kokusu,tadı felan normaldi sanki.Dedigim gibi pek anlamıyorum bu supplement işlerinden karalama felan da yapmıyorum sadece bilgilendirme yapmak istedim.Ayrıca yanında 2 şase bigjoy whey ve eldiven de gelmiş.Eldivenler cidden çok rahat ve güzeldi.Eldivenler kendi paketinde geldi ama onu bulamadıgım için atmadım.Sürçülisan ettiysek affola,tam yatarken aklıma geldi yataktan kalkıp üşenmeden fotografları çekip attım.

Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 )
    Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozanisildar -- 1 Mart 2019; 10:3:58 >

• ozanisildar kullanıcısına yanıt
    Hocam Üründe Topaklanmamı Var ? Yoksa Tozlarda Oluşan Genel Bir Durum Mu Bu ?
  • Çok az bi topraklanma var ama bu kadar oluyor zaten sanırsam.shakerı iyice sallayınca su gibi akıyor top halinde tane gelmiyor agzına .Bende ahım şahım anlamıyorum ama bilgili birileri görür ve yorum yapar diye attım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozanisildar -- 1 Mart 2019; 9:37:25 >
  • Merhaba,

Son zamanlarda sizler sayesinde yüklerimizi gören firmalar %100 orijinal ürünü uygun fiyatlara sattığımız için burda olsa başka platformlarda olsun bazı arkadaşlar üzerinden ürünler geldi orijinalliği hakkında şüpheliyim gibi yorumlarda bulunuyorlar.

Firma olarak ürünlerimiz ile ilgili en ufak bir orjinallik konusunda şüphesi olan veya bu konuda ufacık da olsa bir kanıdı olan herhangi bir müşterimize aldığı ürünün 10 katını iade edeceğimizi taahhüt ediyoruz.

Bu yazı sonsuza kadar burda kalacaktı
    r.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.