Şimdi Ara

Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 ) (204. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.073
Cevap
42
Favori
260.199
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
Giriş
    İyi niyetle arayıp dedim ki bakın karar çıktı icraya vermeden ana paramı iade edin.Yine sallamadılar.Ben de götürdüm takip başlattım ve faizini de istedim.Herhalde insanların 200-300 liranın peşine düşmeyeceğini sanıyorlar.Tam terbiyesizlik yaptıkları.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oradakileri dövecegim bir gün
    Varoşlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bolu'da ve birçok ilde internet üzerinden spor ve protein malzemeleri almak isteyen birçok vatandaş dolandırıldıklarını anlayınca soluğu emniyette aldı.

http://www.boluekspres.com/icerik/haber.php?i=68724
  • Ben de araştırmadan almak gibi bir aptallık yaptım. Salak yerine konulmak zoruma gidiyor. Hiç umudum yok kargolayacaklarına dair veya iade alacağıma dair. Göz göregöre haksızlık yapabiliyorlar hukukun arkasına sığınıp o canımı sıkıyor. Bunların e ticaret lisansları iptal edilmeli

• Ülkedeki adalete bak site hala çalışıyor.

• murat1407 kullanıcısına yanıt
    Konu favorilerimde her mesaj attildiginda bildirim geliyor.

Ulan diyorum kim yine kaptirdi parayi acaba diye giriyorum, bu sefer sikinti yok sanirim :)

• Zeen kullanıcısına yanıt
    Haha yok hocam benimde favorimde bakıyorum arada :)

• Merhaba. Protein Market mağdurları olarak bu telegram grubunda toplanıyoruz. Sizi de aramızda görmek isteriz.

Https ://t.Me/joinchat/AAAAAEz7h1_d5opnrOr3dQ

Not: Https Den sonraki boşluğu silin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeslanınKalfası -- 18 Eylül 2020; 3:9:5 >
  • Bu gaflete ben de düştüm maalesef bir an oldu bittiye gelip sipariş vermiş bulundum araştırmadan siteyi.1 hafta oldu sipariş vereli ses seda yok.İade istesem gönderecekler mi meçhul.Bu konudaki mağdur arkadaşlar daha önce whatsapp grubu kurup paralarını geri almışlar.Mağdur arkadaşlar varsa haberleşip toplu halde iade istersek belki kurtarabiliriz parayı.Haberleşelim lütfen
  • Wp grubu kuruldu mağdur olanlar pm ile telefon numaranizi atip gruba katilabilirsiniz

• Ürün alıp ürünü gelmeyen, para kaptırıp geri alamayan yazsın bir üstteki arkadaşa Whatsapp grubuna eklesin sizi.
  • Bende zamanında üye olmuştum fakat yorumları görünce alışveriş yapmaktan vazgeçmiştim. Şimdi de mesaj atmışlar %50 indirim var diye. Hatta site ismini de değiştirmişler. Bende bi bakayım dedim buraya hala alışveriş yapılıyormu diye ama millet sonunda vazgeçmiş anlşılan.

Ben artık toz kullanmıyorum ama %50 yi görünce kim bilir kaç kişinin ilgisini çekmiştir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.