Şimdi Ara

protein tozu bozulması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
7.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben protein tozunun açıldıktan sonra, kapalı bir kutuda direk güneş görmeyen bir yerde ne kadar süre saklanabileceğini merak ediyorum. Bir de kutunun üstünde yazan son kullanma tarihi açılmadan durduğu süre için mi geçerli yoksa açıldıktan sonra daha mı kısa sürüyor? Cevap verirseniz çok yardımcı olursunuz. İyi günler

• Açıldıktan sonra eğer saklama koşulları uygunsa ve kullanır kullanmaz kapağını sıkıca kapatıyorsanız 3-5 ay çok rahat gider diye düşünüyorum. SKT ler ise her zaman için paketi kapalı olup, uygun saklama koşullarına uyulduğu takdirde ne kadar dayanacağını bildirir bildiğim kadarıyla.
  • Cevap için teşekkürler benimde tam 5 6 ay oldu ne yapsam acaba
  • kutuyu çalkala topaklanmalar gitsin koy shakera karıştır eğer hala topaklanma varsa yada tadı ekşimsi kıvamdaysa bozulmuştur
  • Güvenmiyorsan kabul edebilirim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: T-Dog

Güvenmiyorsan kabul edebilirim :D

:D içiyorum o zaman ben topaklanma da yok zaten bişey olmaz inş.
  • Arkadaşlar Yardım edin weider whey premium protein tozu aldım dün aldım ankamalldan ama güneş ve serin yerde saklıyorum fakat bir resim ekledim resimee bakarmısınız bu yer uygunmu protein tozu için suplementler sitesine sordum uygun değil dediler kimyasallar var dediler kimyasallar ne zarar veriyor onu anlamadım çamaşır makinasının üstünde duruyor nereye saklıycam yerde yok yardım edin nolur
  • Benimde proteine cok ihtiyacim olmadigindan bir paketi uzun sure kullaniyordum oda psikilojik olsun diye iciyordum. Tazelik bayatlik konusunu bende hic arastirmadim ilgincmis konuyu takip edeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet1000

Arkadaşlar Yardım edin weider whey premium protein tozu aldım dün aldım ankamalldan ama güneş ve serin yerde saklıyorum fakat bir resim ekledim resimee bakarmısınız bu yer uygunmu protein tozu için suplementler sitesine sordum uygun değil dediler kimyasallar var dediler kimyasallar ne zarar veriyor onu anlamadım çamaşır makinasının üstünde duruyor nereye saklıycam yerde yok yardım edin nolur

Doğrudan güneş görmeyen serin bir yerde sakla. Üstünde de yazıyordur zaten.
  • 2 sene geçmiş tozu içiyorum. gölgede beklemiş hep. tadı on numara topaklanmamış hiç. ama kutusu kapalıydı jelatinli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.