Şimdi Ara

1 Hafta ara çok etkiler mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
35.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben pazartesi hasta oldum geçmesini beklerken perşembe geçti tam anlamıyla cuma bişiyim yoktu ama dedim bu hafta zaten gidemedim bari önümüzdeki hafta pazartesi başlarım dedim bu 1 hafta ara çok mu etkiler?

• Ne kadar süredir yaptığına bağlı ama genelde 1 hafta aradan birşey olmaz. Şınav çek hiç değilse evde güç kaybın olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

Ne kadar süredir yaptığına bağlı ama genelde 1 hafta aradan birşey olmaz. Şınav çek hiç değilse evde güç kaybın olmaz.

8-9 ay yapan biri 1 ay ara verse?
  • quote:

Orijinalden alıntı: feayture___

quote:

Ne kadar süredir yaptığına bağlı ama genelde 1 hafta aradan birşey olmaz. Şınav çek hiç değilse evde güç kaybın olmaz.

Valla kişiye bağlı. Genetik,beslenme, yaşam tarzı etkiler olayları. Çoğu kişi spor yapmıyorum diye protein almayı bile bırakıyor o zaman salıyor vücut. Dediğim gibi bıraktığında bile şınav çekersen güç kaybın olmaz. Ben bel sakatlanmasından dolayı 2 haftaya yakın ara vermiştim, evde şınav çektim o sürede ama düzensizdi. Ona rağmen güç kaybım olmadı hatta ara vermek iyi geldi diyebilirim. Ama 1 ay bırakacaksan düzenli beslenme ve şınav şart. Ondan sonra başlayınca 2 haftada toparlarsın.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: feayture___

quote:

Valla kişiye bağlı. Genetik,beslenme, yaşam tarzı etkiler olayları. Çoğu kişi spor yapmıyorum diye protein almayı bile bırakıyor o zaman salıyor vücut. Dediğim gibi bıraktığında bile şınav çekersen güç kaybın olmaz. Ben bel sakatlanmasından dolayı 2 haftaya yakın ara vermiştim, evde şınav çektim o sürede ama düzensizdi. Ona rağmen güç kaybım olmadı hatta ara vermek iyi geldi diyebilirim. Ama 1 ay bırakacaksan düzenli beslenme ve şınav şart. Ondan sonra başlayınca 2 haftada toparlarsın.

Bende 4-5 aydır gidiyorum özelden konuşmuştuk hatta 1 hafta ara verdim şimdi. Kol kası dşınıda pek bi gelişim göremedim özellikle göğüslerde nedeni bilmiyorujm ama beslenmeden sanırım artık dikkat ediyorum tabi bu hafta hariç
  • 1 ay ara çok bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: montevo

1 ay ara çok bence.

temmuzda tam 1 yılım doluyor sporda ve tatıle gıtmeyı dusunuyorum o 1 ay suresınce yuzme falan yapıcam buyuk ıhtımalde
  • 3-4 ayda bir 1 hafta ara ya da deload yapmak gerekir zaten, hem kaslari sasirtmak hem de eklemlerin toparlanmasina fırsat vermek için. Mecbur kaldiysaniz 1 ay ara vermek de çok birşey değil, 1-2 hafta kademe kademe hamligi atmak gerekir sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.