Şimdi Ara

PROJECT CARS 2 - ANA KONU (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
581
Cevap
9
Favori
27.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya yayın açın, açtığınızda da haberimiz olsun.
  • mkmdesign kullanıcısına yanıt
    Bandai Namco'nun essekligi yüzünden çıkış gününde anca indirmeye başladım. İlk kısım indiğinde girdim hemen oyuna. McLaren 720S ile Long Beach pistinde oynatıyor sadece. Dualshock ile oynuyorum. Aracın tepkileri çok iyiydi. İlk 15-20 dakika boyunca aracı döndürebilmek ile uğraştım :D resmen araç dönmek istemiyormuş gibi davranıyordu. Birkaç tur attıktan sonra lastikler ve frenler ısınınca , birde benimde elim alışınca daha hızlı turlar atmaya başladım. İlk oyunda olduğu gibi dualshock ile oynanması zor olan araçlar mutlaka olacaktır. Oyunun tamamı inince McLaren F1 i deneyeceğim. İlk oyunda bu aracı kontrol edemiyordum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 13Gb inince Assetto yu kapatıp bunu açtım. Diyebileceğim tek şey Gamepad için düzenleme yapılması şart. Şu haliyle Assetto gamepad ile oynanabilirlik açısından fersah fersah önde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giannizzero

13Gb inince Assetto yu kapatıp bunu açtım. Diyebileceğim tek şey Gamepad için düzenleme yapılması şart. Şu haliyle Assetto gamepad ile oynanabilirlik açısından fersah fersah önde.

İlk oyun ile aynı diyebilirmiyiz peki?

• Source kullanıcısına yanıt
    Şahsi fikrim değil. Ayar yapmadan araç zor dönüyor ilk oyunda böyle bir sorun yasamamistim. Fren ise yarım da bassam az da bassam kitleniyor. Fren işini çözerler umarım.

• Pc'de biraz denedim.En sonunda gamepad ile kontrolü düzeltmişler.Tabi yine de biraz daha dikkatli olmak lazım.Ama yine de pcars1 ile kıyaslandığında baya bir ilerleme söz konusu.Grafikler pc'de gayet hoş duruyor.Ama kariyer sistemi aynı tas, aynı hamam. Belki başkası için güzel ama pcars1'deki kariyerin aynısını kopyala yapıştır yapmları hiç hoş olmamış.Neyse biraz daha oyniyim. Düşüncelerimi yazarım.
    Ayrıca şöyle bir olaya denk geldim. Paylaşayım.Fizikler, doğru mu yanlış mı?

• İlk oyundaki gibi bütün yarışlar açık mı ki. Keşke bölümler halinde olup her bitirdiğimiz bölümden sonra yeni bir yarış açılsa. Ayrıca zorluk seviyesi nasıl durumda acaba.

• Gamepad ile oynanırmı bu sefer ? öyle salise sıralama kasayım diye bir amacım yok, sadece asla sahip olamiycağım arabalarla gazlamak olayım bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GT_55 kullanıcısına yanıt
    Hangi platform oldugu onemli degil, ilk oyuna gore grafiklerde gelisme var mi?
  • Kariyer sistemini deneyen yorumlayacak forumdaşlar yok mu
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    ilk oyundan kopyala yapistir yapmislar. Yukar da bir arkadas yazmisti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Bu oyununda fanları mı varmış? Ahhahaha yokluktan başka oyunları kalmamış milletin ne yapsınlar.

Güzel bir oyun araba severler kaçırmaz böyle bir eseri ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: xXNinjaG4xX

Hangi platform oldugu onemli degil, ilk oyuna gore grafiklerde gelisme var mi?

Ufakta olsa var gibi. :)

• Yalnız oyunun Ultra Edition paketi efsaneymiş

• Karlı buzlu yolda, formula aracı mı kullanılır.Evet pcars2'de mümkün.Hadi kullanalım dedik, kullanmak imkansız gibi bir şey. Tüm yardımları açtım, yine aynı değişen bir şey olmadı.Bu olaydan sonra pcars2 defterini kapatıyorum. Sevenlerine, oynamasını becerebilenlere, iyi oyunlar diliyorum.Benim işim bitmişti bu oyun ile.
  • GT_55 kullanıcısına yanıt
    Kolaycılar nasıl belli ediyor kendini

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugun biraz daha oynadim. Oyun hala cok zor. Setup yapmak kesinlikle gerekli. Ffb yi 100% yapinca evet araclari hissediyoruz ama asisstler kapaliyken pistte surabilene ask olsun. Online da herkes spin atiyor. Cimlere tasarsaniz eger gecmis olsun arac hemen 360 derece donuyor cok sinir bozucu bu durum. Guncelleme sart bence. Karli hava tamamen gereksiz. Internetteki oynanis videolarinda suren arkadaslar cok profesyonel diye dusunuyorum. Zira ben henuz o aeviyelere ulasamiyorum. GTS ciksa da onu da denesek. Almasamiydim oyunu diye dusunmeye basladim simdiden

• yakuza001 kullanıcısına yanıt
    Malesef Bu oyun icinde de ince ayarlar sart direksiyon icin. Bende yaptiktan sonra rahat ettim aslinda bu ayarlarin cogu olk oyun icinde vardi ama goz onunde degildi simdi sadelestirip basitlestirmisler.
    Sizinle paylasirim ayarlarimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkmdesign -- 23 Eylül 2017; 0:32:13 >
  • Motion Sensor ile zevkli oluyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

quote:

Orijinalden alıntı: Source

Kolaycılar nasıl belli ediyor kendini

Beş para etmez bu oyun.

Senin sevdiğin bir oyun varmı? Bence yok..

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.