Şimdi Ara

PROJECT CARS 2 - ANA KONU (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
581
Cevap
9
Favori
27.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Normal karşılıyoruz artık
  • GT_55 kullanıcısına yanıt
    İlk oyunu DS4 ile oynamak zordu sadece bu sorunu çözmeleri bile birçok kişi için oyunu alma nedeni olacaktır.
  • Hocam bunun kararını Sony tek vermiyor oyunun firması ile de alakalı bişey. Bak Destiny 2 4 gun önceden açıldı mesala çünkü Bungie böyle istedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunla alakası yok ama yeni bir model aldım kendime

Mercedes C63 AMG Coupe
    PROJECT CARS 2 - ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Source -- 21 Eylül 2017; 23:39:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: C-İ-E_SN

Hocam bunun kararını Sony tek vermiyor oyunun firması ile de alakalı bişey. Bak Destiny 2 4 gun önceden açıldı mesala çünkü Bungie böyle istedi.

Sony karar veriyor veya vermiyor müşteriyi ilgilendirmez, oraya 20/9 da indirmeye açılır yazan Sony, dolayısıyla müşteriyi yanıltan Sony.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Source kullanıcısına yanıt
    Kaç tane model araban var hacı toplu foto varsa koysana. Bu da bnm kardeşimin koleksiyon.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok hızlıca oynadım biraz açıkcası bana zor geldi oyun. Araç ayarları yapmak lazım tabikide ama defayla ayarlarla pistte zor durdum tüm asistler kapalıyken. Porsche 911 ile, BMW 3.20 Gte ile ve focus Rus ile biraz turladım. Ayarlar çok önemli. Bir de pc1 deki gibi full track line görünmüyor galiba oyunda. Sadece dönüşlerde çıkıyor ayarlardan on yapmama rağmen. Neyse bakalım wheel ve car setuplarını yaptıktan sonra değerlendirmek lazım tekrar. Herkese iyi sürüşler

• quote:

Orijinalden alıntı: yakuza001

Çok hızlıca oynadım biraz açıkcası bana zor geldi oyun. Araç ayarları yapmak lazım tabikide ama defayla ayarlarla pistte zor durdum tüm asistler kapalıyken. Porsche 911 ile, BMW 3.20 Gte ile ve focus Rus ile biraz turladım. Ayarlar çok önemli. Bir de pc1 deki gibi full track line görünmüyor galiba oyunda. Sadece dönüşlerde çıkıyor ayarlardan on yapmama rağmen. Neyse bakalım wheel ve car setuplarını yaptıktan sonra değerlendirmek lazım tekrar. Herkese iyi sürüşler

Gamepad ile kontroller nasıl , deneyebildiniz mi?

• GT_55 kullanıcısına yanıt
    Gamepad ile oynamadim kardesim direksiyon var.

• Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    Maşallah güzelmiş

Benimkiler bunlar bunların haricinde bir grup daha var 1/18 ama onlar bu modeller kadar kaliteli değil.

• yakuza001 kullanıcısına yanıt
    Dualshock ile nasıl acaba?
  • Şöyle bir video buldum beyler:

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

Orijinalden alıntı: yakuza001

Çok hızlıca oynadım biraz açıkcası bana zor geldi oyun. Araç ayarları yapmak lazım tabikide ama defayla ayarlarla pistte zor durdum tüm asistler kapalıyken. Porsche 911 ile, BMW 3.20 Gte ile ve focus Rus ile biraz turladım. Ayarlar çok önemli. Bir de pc1 deki gibi full track line görünmüyor galiba oyunda. Sadece dönüşlerde çıkıyor ayarlardan on yapmama rağmen. Neyse bakalım wheel ve car setuplarını yaptıktan sonra değerlendirmek lazım tekrar. Herkese iyi sürüşler

Gamepad ile kontroller nasıl , deneyebildiniz mi?

Ozellikle birinci oyunda kullanimi Zor lan Renault RS ile denedim (Gt olayan veriyon zor cunku). Snrada Lamborghini Diabo Gt ie denedim. Freni hafif basmayi bilen Game pad de cok rahat oynar.Bende asistler kapali halde bile siritmadi. Asil sorun olan donusler bayagi iyilesti. Ama pist disindaki surulemezligi cok abartmislar. Birde Time Trial menusunu goremedim nedense. Tr Psn den aldigim icin gece 12 de ancak Gamepad ile deneyip ciktim. O Bende ps pro var aa 4k Tv siz bu muthis grafikler maalesef ortaya cikmiyor. Upscale filan hikaye.

Project cars 2'yi Direksiyon um yok almayi da dusunmuyorum diyen en kotu Brake asisti acip pasalar gibi surer. İlk oyun boyle ciksa bu kadar Direksiyon satilmazdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkmdesign -- 22 Eylül 2017; 9:34:33 >

• Dün oyun açılır açılmaz daldım oyuna, giriş videosunda sorun var sisli gibi falan ilk updatede bunu değiştireceklerdir eminim.. Kısaca anlatmaya çalıyim FFB harkulade olmuş ayarlardan özellikle fx olayını arttırınca inanılmaz bir sürüş hissi oluyo, herşeyi hissedioysun tek elle falan hayatta süremezsin o derece.. Fizik müthiş olmuş ilk oyunla zerre alakası yok aracın ağırlığı falan muazzam muazzam.. Menüler çok hızlı ve güzel, ama daha sade okunabilir olabilirmiş.. Araç sesleri müthiş olmuş 50 çeşit ses duyuyosun aracın içinde bazen hafif çarpınca kenara bardak kırılırmışcasına egzotik çarpışma sesleri falan geliyor.. Müthiş olmuş.. Grafikler.. Ciddi derecede puan kırıyorum grafikler için ama bu araç grafikleri gece grafikleri yada yağmur vss için değil.. Etraf çok kötü.. Hiç özenmemişler ağaçlar, dağlar vss bayaa kötü.. Ayrıca tearing aa vss var çok aşırı. Görüntü dalgalanıyo sapıtıyo falan kullanımını etkiler düzeyde.. Kolla oynamadım daha, 2 saat falan oynadım akşama artık.. Online bi odaya girdim 3 4 kişi vardı lag yoktu ama ara ara takılmalar oluyodu dahada çok denemedim şuan.. Sesli yardımcı komutlar çok iyi hem menüde hem yarışta.. Oynanış iracing'e çok benzemiş bu arada gerek kamera açısı olsun gerek fizikler falan iracing kopyası diyebilirim.. Kısacası adamlar hem sürüş zevki olarak hem fizik olarak iracing'den FFB olarak Assettodan Araç sesleri olarak Raceroom'dan ciddi anlamda kopya almışlar.. Bayaada güzel olmuş. Hasarlar güzel bu arada.. Bende 4k hdr tv ve pro olmasına rağmen ne bi hdr farkı ne bi güneş yansıması falan alamadım gts beta'da görüntüyü çok beğenmeme rağmen ciddi fark var diyebilirim.. Ama dediğim gibi gece çekimleri yağmurlu karlı havalar, araçların dış görüntüsü falan muazzam.. İç kokpit kamerasındada çok kaliteli grafik yok. Yani o bağıra bağıra söledikleri grafiği göremedim genel olarak.. Bunun dışında oyun olmuş arkadaşlar, benim için önemli olan ffb,aracı hissetmek, sürüş hissiydi.. Başarmışlar.. Demekki isteyince oluyomuş.. Teknik yazsam sayfalar sürerdi, herkesin anlaması açısından şimdilik bu kadar :) Tabi bu kendi şahsi fikrim bana iyi gelen başkasına kötü gelebilir..

• Bu oyunun heryönü iyi hoşta aşırı simülasyon olması beni sıkıyor.
  • Yalniz daha cok aracla denenmesi gerek Ganepad in yinede...

• Yorumlar in ve Paylasimin icin teşekkürler Ertuğ. Bende Ps pro'nun yanina HDR 4K bir tv almayi dusunuyordum (Gaming rting yuksek olan) bu yorumlarından sonra Sony PlayStation'a oldukca fazla elestiri gelecek gibi. Gtsport elbette konsolda pc2 den daha grafikli olacak ama onlar cogu oyunlarinda Fotograf render ediyor. Daha net goruntu ciksada yapay duruyor. Zaten ps4 icin cok az gameplay paylasilmisti project cars 2 icin ve aynen soyledigin gibi Pc den paylasilanlarin altinda kaliyordu grafikler(ozellikle asfalt ve far isiklarindan kisilmisti).

Gece yarisi acildigi icin cok fazla test etme sansim olmadi acikcasi ama şöyle bir yol cizdi Project Cars 2; Sen isteyince oluyor diyorsun ya aslinda o dinleyince oluyor. Cok buyuk bir test gecirdi oyun gelistirilirken. LiveTrack Bilgisayar kisminda oyuna Mod yazan kisiler ile ortak calisildi. Nasil Namco Bandai SMS e destek olduysa onlarda bu insanlarin potansiyelini kullandi. Gonul isterdi bunu Assetto Corsa gibi diger firmalarda yapsa ama bu makesef firmalarin yonetim kadrosu ile ilgili yani EA da bunu yapmak imkansiz ornegin...

Project cars 1 kendini toplamasi icin 3 guncelleme bekledi. Bu kez onca testten sonra ilkine gore iyi ciktigi asikar. Tek dilegim ilk oyunlarinda yaptiklari 5 ve 7 nolu guncellemeler ile oyunu geriye goturmemeleri. Bundan sonraki hareketleri ciddi mabada onemli. Bir update ten sonra onca ugrastigimiz setup in cop olmasi sinir bozucu

Bence bu yil ozledigimiz bir yil olacak Motorsporlari ile ilgili hem herkesin bekledigi oyunlar cikis yapiyor hemde firmalar birbirlerinden cok sey ogreniyorlar.

Tek igrenemedikleri seyi diyim mi:) Yillardir Rfactor un yaptigi setup ekrani. Neden-Sonuc iliskisini goremiyoruz. Rfactirde kanatlari ya da baska bir yeri degistirdiginde Setup ekraninda Downforce ve Acceleration icin sonuc gorunurdu. Ayrica Viraj ve duzluk hizin bu ayarlarla ortala su olur yazardi. Yani yarisa girmeden yaptigin degisikliklerin sonucunu gorebiliyordun, malesef yeni nesil oyunlarda bu algoritmalar verilmiyor. Cok can sikici...

Herneyse tekrar teşekkürler 😇

• Rica ederim.. Yarım saat Assetto oynadıktan sonra oyuna girdim zaten direk farkları sıcağı sıcağına görmek için.. Grafik olarak çok iyi diğer konularda orta halli bişey bekliyodum.. Tam tersi oldu hatta grafik dışında büyülendim diyebilirim genel anlamda oyun için.. Ve iracing oynamış olanlar bu oyuna geçince çok şaşırıcak benzerlik yüzünden..
  • Gamepad yorumları sevindirici. Mutlaka deneyeceğim oyunu. İnceleme yapan arkadaşlara teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.