Şimdi Ara

(PROGRAM ERKEN BİTİRİLDİ)Ekrem İmamoğlu Canlı Yayını | Tarafsız Bölge | Ahmet Hakan Saat 22.00 (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
397
Cevap
1
Favori
32.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
290 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: invadersmustdie

kimsenin 7 cihan şahı ilan ettiği yok, siz kendini 7 cihan şahı ilan eden kişiyle karıştırdınız heralde.

Kendisi seçilmiş belediye başkanı ve geleceğin cumhurbaşkanıdır.
    Geleceğin ? :) Hocam yapma etme iyi bir bb olabilir ama cb olamaz . Cb için yeterli vasıf yok kendisinde he kendisine update gelirse o ayrı :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elLbufFer

Geleceğin ? :) Hocam yapma etme iyi bir bb olabilir ama cb olamaz . Cb için yeterli vasıf yok kendisinde he kendisine update gelirse o ayrı :)

Alıntıları Göster
    Aynen söylediği sözlerin arkasında duran biri cb olamaz, herkesi tehdit edip kutuplaştırmazsa cb olamaz, hak haram yemezse ve millet sefalet kuyruklarındayken milyarları harcamazsa cb olamaz. Biz 17 yıldır başka türlüsünü bilmiyoruz, cb olacak adamda bu özelliklerin olması lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Redeemertr

Aynen söylediği sözlerin arkasında duran biri cb olamaz, herkesi tehdit edip kutuplaştırmazsa cb olamaz, hak haram yemezse ve millet sefalet kuyruklarındayken milyarları harcamazsa cb olamaz. Biz 17 yıldır başka türlüsünü bilmiyoruz, cb olacak adamda bu özelliklerin olması lazım

Alıntıları Göster
    Trollerle bosuna ugrasiyorsun. Diplomasi var cb olamaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluedevil866 -- 22 Mayıs 2019; 1:31:8 >

• Böylesine alelade bir adam nasıl oldu da bir çırpıda parlatılıp piyasaya sürüldü? Bunun arkasında nasıl bir “PR” çalılması var ve hangi güçler tarafından desteklenmektedir? Bence asıl cevap aranılması gereken mevzular bunlardır, saygılar..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • elLbufFer kullanıcısına yanıt
    RTE'nin bile CB olabildigi ulkede, herkes CB olabilir...
  • O mazbata geri gelecek başkanım, sizde hayırlısı ile bütün yolsuzlukları gözler önüne sermeye devam edeceksiniz..

Akp'nin yandaş kurul desteği ile seçimin sadece İBB başkanlığı iptal edildi, gözleri kesmedi diğer 3 oy pusulasını da dahil etmeyi. Halk hesap sormayı bilmiyor.. Alışmış..

O 3 pusula da dahil edilse, Akp nin Koltuk sayısı azalsa.. Görürdük onların Meclisteki havalarını, kendi istedikleri yandaş herifleri yerleştirmelerini, onamalarını..
  • quote:

Orijinalden alıntı: payners

Bir görevli siz oldunuz arkadaş . 4-5 seçim yaşadım bazılarında görevli de oldum. Sadece bilgileri sisteme giren bölümü bilmiyorum. Bunu da ekrem abim itiraf ediyor hata var diye 😂

Ak parti hata gördüğü ilçelerde itiraz etti ve oyların tekrar hepsinin sayılmasını istedi. Chp tekrar sayıma itiraz etti chpnin itirazı kabul edildi. Şimdi çıkmış bir de niye tüm oylara itiraz edilmedi diyorsunuz edildi, chp itiraz etti hepsinin sayılması kabul edilmedi.

Hatta chp de silivri de oy farkı 2 bin olduğu halde önce itiraz etti sonra itirazı geri çekti sebep 😂

Chp Sancaktepe de itiraz etti oylar yeniden sayıldı kazanan değişmedi.

Haberi aç oku chp genel başkan yardımcısınin dediği her şeyi ak parti İstanbul için dedi. Hiçbir oy ziyan olmamalı !
    chpli başkan yardımcısına katılıyorum

https://www.gazeteduvar.com.tr/gundem/2019/04/02/sancaktepede-chpnin-itirazi-kabul-edildi/

Alıntıları Göster
    Sen seçimde ne görevlisiydin? Ben müşahittim. Ben 2002 seçimini bile yaşadım.
    Senin bu dediklerinden hiçbir iddia ettiğin tarzda birşey çıkmıyor.
    Yok akp itiraz etti yok chp böyle dedi. Sanki ysk diyor ki biri istedi biri istemedi ona göre karar verdim. Yok öyle birşey.
    Chp tüm seçim yenilensin dedi akp geri vites yaptı. Neden ilçelerin yenilenmesini istemedi? Madem kazanabiliyor madem haklı ilçelerin neden yenilenmesine karşı? Yoksa kazandığı yerlerin elden gitme olasılığı mı var?
    O öyle dedi bu böyle dedi diye acayip şeylerle gelme.
    Ben oraya bursada aynı gerekçeyle itiraz yapıldı hemen reddedildi dedim senden cevap yok. Görmezden gelip hemen farklı bir yerden propaganda peşindesin.
    Bursa mustafakemalpaşa, giresun, manisa yunusemre kararları için birşey demezsiniz tabi. Oraları cumhur kazandı tekrar sayım yapılmaz, geçersiz oylar kontrol edilmez çünkü elden çıkma ihtimali var.
    Ysk'nın yenileme gerekçesi ortada sen hala o öyle bu böyle. Dediklerin ve iddialarının hiçbiri yskda yok. Ysk kararı ise sadece büyükşehiri iptal etmesiyle tepki gördü.
    Chp üyesinin neden böyle dediği de ortada şaibe istemediler. Yoksa o oylar geçersiz. Saydılar da ne oldu yine yükselmedi. Sayımı defalarca engelleyenin kimler olduğu sürekli itiraz edenlerin hangi partililer olduğu ortada.
    Şimdi buraya ysk üyelerinin kimin zamanında kaç yılında atandığını yazmayayım. Türkiyede böyle bir gerekçeyle seçim yenilendiği nerede görülmüş?
    Gerekçe ortada memur üye yok. Acaba 24 haziranda herkes memur üye miydi? Diğer seçimlerde yine aynı şekilde. Ancak akp kazanınca bunun önemi yok tabi.

• Böyle yandaş, her iki tarafa söz hakkı tanımayan kanalları kanal listemden siliyorum ve asla izlemiyorum

• Tarafsız medya mı olur? Hele eski doğan medya. Tamamen yanar dönerler. cnn int in bile nasıl işine geldiği gibi yayını yönlendirip kestiğini görmedik mi? İşin garibi herkes kendi görüşündeyken bir laf etmez, görüşünün aksine hareket etti mi hemen hataları görmeye başlar. Aslında kendini düzeltmek isteyen rakibinin dediklerine kulak verse epey bir şey yakalar. Art niyetli olanlar olsa da doğrular da çok olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Denorath

Böylesine alelade bir adam nasıl oldu da bir çırpıda parlatılıp piyasaya sürüldü? Bunun arkasında nasıl bir “PR” çalılması var ve hangi güçler tarafından desteklenmektedir? Bence asıl cevap aranılması gereken mevzular bunlardır, saygılar..
    Büyük resmi görmüşsün..

Tebrikler..

Artık sen de ideal bi akebelisin.

• superegoid S kullanıcısına yanıt
    Darısı başınıza deyip bir hayır duası edeyim o zaman :)

• Yıllardır Akparti nin yaptığı mağdur edebiyatını şimdi İmamoğlu yapıyor.

Ahmet Hakan la güzel senaryo kurmuşlar.

Bu sefer 100 - 150 bin farkla alır İmamoğlu.

• Bu kaypak herif düne kadar Atatürk düşmanıydı, baktı her şey açığa çıkıyor hemen yeni bir şekle girerek sözde "atatürkçü" oldu.Öncesinde de muhafazakar görünmek için saç sakal yaptı. Bu ve bunun gibiler, gündemdeki cemaatlerin lider kadroları, hepsi şarlatandır arkadaşlar, zerre kadar inançları varsa namussuzum şerefsizim

• Redeemertr kullanıcısına yanıt
    Kardeşim ne kadar düşüncesizsin, adamlar "muhafazakar" cola turka falan yok mu orda yada kristal kola? Ondan verelim yerli olsun.

• Ahmet Hakan kendine yazık etti, bu yaptığı hiçbir zaman unutulmaz artık.
  • Binali Yıldırım çok özenti çıktı.

- İmamoğlu geldiğinde 1 milyon bile olmayan sosyal medya hesaplarının biri 2.4m diğeri 4.5m oldu.
    Bunun üzerine yıllardır sosyal medya kullanmayan yıldırım, imamoğlunun yaptığını yaparak sosyal medya üzerinden paylaşımlar yapmaya başladı.

- İmamoğlu indirim yapılacağını açıkladı.
    Bunun üzerine yıllardır yapılmayan indirimler yıldırım tarafından sanki kendisi yapmış gibi açıklandı.

- İmamoğlu "Her şey çok güzel olacak" diyor.
    Bunun üzerine yıllardır sloganı olmayan ak parti teşkilatı imamoğlunun sözüne "daha" ekleyerek söylemeye başlıyor.

- İmamoğlu oylar çalınmadı, hiç birşey yok diyor.
    Bunun üzerine yıllardır çalınması imkansız, dünyanın en güvenilir seçim sistemine sahibiz diyen ak parti hükümeti oylar çalındı diyor.

- İmamoğlu krizle uğraşın diyor.
    Bunun üzerine yıllardır hiç başımıza gelmeyen bir olay oluyor, seçimi iptal ediyorlar.

- İmamoğlu programa çıkıp derdini anlatmaya çalışıyor.
    Bunun üzerine yıllardır bilinen fakat bu kadar bariz bir şekilde çıktığı kanallar tarafından "yayın kesmeler, zoom yapmamalar ve kulaklıktan sözünü kes" gibi olaylar yaşanıyor.

Daha ne anlatalım, ne diyelim?

Yok veri kopyalama, yok hdp, yok dağdaki adam chpye verin demiş, yok imamoğlu şunu demiş bunu yapmış vs.. Bunlar hep kafaları karıştırma çabası. Yukardakilerin cevaplarını vermeleri lazım.

Twitterdan başlatın arkadaşlar. yıllardır neden yapmadınız vs.. hashtagyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Archangel -- 22 Mayıs 2019; 20:39:38 >

• Tayyip Bey'e desin bakalım süremiz doldu diye :)
  • Denorath kullanıcısına yanıt
    Binali di mi? Güzel sorular, valla ben de merak ediyorum: Tek vasfı düşük profil olan, yazı yazmayı, bilgisayar kullanmayı, doğru düzgün konuşmayı bilmeyen birisi nasıl ailecek dolar milyarderi oldu da buralara geldi?
  • Denorath kullanıcısına yanıt
    tam olarak Recep tayyip erdoğanı anlatıyorsun sanırım
  • Raz Muay kullanıcısına yanıt
    Sol destekli vakıf ve dernek dediklerine son 5 yılda hangi belediye ne kadar bütçe ayırmış bilgilendir bakalım bizi. İbb'den nerlere ne aktarıldığını bilmiyosan bi link veririm istersen.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.