Şimdi Ara

(PROGRAM ERKEN BİTİRİLDİ)Ekrem İmamoğlu Canlı Yayını | Tarafsız Bölge | Ahmet Hakan Saat 22.00 (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
397
Cevap
1
Favori
32.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
290 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok dostum “sayın öcalan aldığı kellelerin hesabını veriyor” ??? Dimi dimi ? Bir şerefsiz teröriste onca Mehmedin kanını canını acıtmış bebeklerin katili bir p.çe sayın derikten sonra birlikte iyi sallamak, falan ben bunlardan alınmam alınacaksa biri bu cümleye alınmalı ki karakteri olsun?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hulkibey

RTE'nin bile CB olabildigi ulkede, herkes CB olabilir...
    Bile ? :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Raz Muay kullanıcısına yanıt
    Senin benim paramdan alınıp benden izinsiz yapılan her bağışa karşıyım lakin bu da seni haklo çıkarmaz praya yapılıyorsa oraya da mı yapılsın? Vakıflara belediyeler mi yardım ediyormuş ? Lütfen vakıfları kurulma amaçlarını okuyun. Ha bir de Add ile ensarı karıştırcaksak add de kimse 8-10 yaşındaki çocuğa tecavüz etmedi ;) ama siz bademleme seviyonuz belliki milletin çocuğunu bademliyonuz veya bademleyenleri desteklemeye okey diyonuz Allah büyük madem destek vereceksin veya normal buluyosun başına gelirse bigün kimseye ağlama zira hakimlerde haklı buluyor tecavüzü çünkü bağımsız yargımız var bu nedenle de bir çocuk sarıklı bir p. Zevenge gülerse içten tahrik etmiş sayılıyor zannımca.

• exorcist33 kullanıcısına yanıt
    Yahu birader isteyen istediği Vakıfa yardım eder.mehmetçik vakfı kızılay yeşilay daha nicesi var.Türkiye cumhuriyeti kurulduğundan beri yardımlar oluyor. Sizde yakın olduğunuz Vakıfa yardım edin. Bunu idrak etmek çok mu zor anlamıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bana şunu da anlat da bende merak ettim ibb deki TC ibaresinin maddi değeri de yüksek miş?
    Bi yerde bişeylerin maddi değeri götüren son 17-18 yıldır başka bir parti oluyor ama :) belki aydınlatırsın.
    Seçilmiş başkanın, koyduğu TC ibaresini sordum?

• quote:

Orijinalden alıntı: elLbufFer

Bile ? :)

Alıntıları Göster
    aynen yani sokaktan adam çevirsen cb olabilir bu ülkede artık gerisini sen düşün
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redeemertr

aynen yani sokaktan adam çevirsen cb olabilir bu ülkede artık gerisini sen düşün

Alıntıları Göster
    Halkın tercihine biraz saygısız gördüm seni ?

Kaynaklar reuters mi? Spytnik mi ?
    Ahahber bile değil kanka :) 😘😘 ben de gözümden iki element uyduruyim de onları da yayıbla be:)
    He gelelim yaptığın haberlere ufacık bir araştırmayla, ankara melih gökçek yazarsan hemen karşına yeni lunapark gelir :))) dolandırıcığı orada izle ha bir de ankara kapıları nerede kime be kadara yapılmış bir bakıver bu haber saydığın zımbırtıların da herkesin yazabileceği bir platformdan olmaması gerekiyor bence bu cem yılmaz ın tahta sı gibi oluyor. Ha yapıldıysa gerçekten onada ........ ama haberler ve kaynaklar önemli.

Abd bize savaş açtı yazsa ampül kafanın biri tası tarağı toplayıp savaşa gidecek misin? Yoksa kaynağı arayacakmısın :)

O dostun reklamın iyisi kötüsü olmaz :) ahah iyi olmuş foto ben beğendim.

• quote:

Orijinalden alıntı: elLbufFer

Halkın tercihine biraz saygısız gördüm seni ?

Alıntıları Göster
    son seçimde halkın tercihi yalanlarla iptal edildi sanırım uykun ağır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redeemertr

son seçimde halkın tercihi yalanlarla iptal edildi sanırım uykun ağır

Alıntıları Göster
    Konu halkın kendi iradesi ile cb yi sevmesi sizin de sokaktan bir kişinin bile olabileceği fikri . Az birazda gerilik ve yobazlık gördüm sende :)

• subaortik S kullanıcısına yanıt
    Kardeş 1-) kazanılmış seçimde kaç gün sürüyor mazbata almak da yangından mal kaçırır gibi demişsin?? 1 ay oldu be yani adaletiniz de yok.
    2-) seçimi kazanmışım senin binali saat 23:10 muydu beydi seçimi kazandık ayağı yaptıgında? Olay yerini terketse milley ATI ALAN ÜSKÜDARI GEÇECEKTİ bu defa yemedi dimi? Sizde farkıbdasınız dostum herkes farkıbda artık bügun adalet gücün yanında. Mazlumun ahı arşa ulaştığında Allah sabrını bir kenara koyar ozaman adalet kavramını gösterir güçlüye de zayıfa da. Merak etmeyin çaldığınız onca seçimden sonra dünyanın en güvenli seçim sisteminden hiçbirşey olmasa bile kesinlikle bişey oldu saçmalığına kadar herkes gördü malum oğlanın kızın vakıfları para bekler.

SİZ AZICIK DİK DURSANIZ “ŞU ELİMDEKİ YÜZÜKTEN BAŞKA HİÇBİRŞEYİM YOK, OLURSA BİLİN Kİ TAYYİP HARAM YEMİŞTİR.” Karakteriniz ne kadarına el verir bilmem ama evde çıkaramadığımız 30 m var babacıma kadar gider kanıt kendi oğlu inan, inanma savunacak neyiniz var bilmem Allah yardımcımız olsun bu kadar körle cahille vallahi iyi direndi bu ülke.

Öncelikle insan gibi cevap almak istiyor isen insan gibi terbiyeli yaz. Daha neyi nasıl yazacağını bilmiyorsun gelmiş burda insanların vatanseverliğini sorguluyorsun. Annen baban hiç terbiye öğretmedi mi?
    Bu çocuk davranışını bir kenara koyuyorum. Amerika uzun süredir savaş açmış durumda zaten. Yakın zamanda saldırısıda muhtemel. Bulgaristandan akdenize rum kesmine ordan ypg ile güneyimize son olarakta iran ile gerilimi bahane edip körfeze her türlü savaş gemisini ile yığınak yapmış durumda.
    Ülkemize devletimize kim nasıl saldırır ise 15temmuz gecesinde olduğu gibi devletimizin yanında olacağız. Gidip bankamatikte kuyruk olmayacağız. Allah korusun öyle birşey olursa eğer iktidarda ister chp olsun işte iyi yaptı olsun kim olursa olsun devletimizin yanında olacağız. Sizin gibi yada desteklediğin zihniyet gibi 17yıldır ak parti yönetiyor ak partililer çıksın savaşsın gibi ülkeyi satan yorum yapmıyoruz.

Şimdi ben sana yunan tohumu desem bu seni yunanlı mı yapar? Bu sadece benim iddiam olur doğrumu ? Ciddiye alırda cevap verirsen bu sefer derim ki ateş olmayan uerden duman çıkmaz yani örnek olarak verdim amacım sana kötü konuşmak değil sadece empati diye bişey var hani haberin olsun diye :)

Kabullenemediğin gerçeği inkar et. Savunma tarzı bu

• Vallahi hiçbir ayet yok ki Allah hristiyanı yunan ı kötülesin, hiçbir ayet yok ki kafir diyebilmene izin versin:) siz neyin kafasını yaşıyonuz ya ?
    Yunan olsun hristiyan olsun kime ne ? Sana ne? Cennet cehennem senin mi?
    Yargı O gün senin elinde mi?
    Vallah şöyle bir bakıyorum aptallık bile bazen bu seviyenin üzerinde. Bu ülkenin başına kürt de geldi ermeni de geldi yahudi de geldi yahudi. Cesaret madalyası almış olanda geldi nedir yani :) adam belediye yönetcekti aptallıktan devlet yönetecek. Bugün yaptığınız hatayı 23 de göreceksiniz .

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.