Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - (YAN KONU) - 'Yama - Lisans - Option File...' (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
427
Cevap
15
Favori
47.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Football Always

quote:

Orijinalden alıntı: strikeer

Sezon bitecek halâ saglam bi turkiye ligi yamasi cikmadi,eskisi gibi ugrasacak kimse kalmadi bu islerle galiba.

Oynayan çocuk kesim beceremiyor, yaşı oturmuş yetişkin kesim de iş-güç, hayat mücadelesinde

Sayısal tuttursam, özgürlüğümü ilan ederdim ve oyun dünyasına çalışırdım, her türlü oyuna hizmet ederdim, sevdiğiniz işi yapın diyorlar hep, sevdiğim iş bu ama para etmiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet2576

quote:

Orijinalden alıntı: NiZZo

Bugün güncelleme gelmiş. Güncellemeden sonra yama bozuluyor mu ? Güüncelleyen oldu mu ?

Ben yanlışlıka güncelledim, yama dağıldı adeta.

Geriye dondurme islemi yapamiyormuyuz? Sanki gelen guncellemeyi yuklerken mevcut verilerinizi yedekleyin gibi bir uyari gelmisti...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar resimleri içeri aktarırken FORMA(B) ve FORMA(K) seçenekleri çıkıyor bunların farkı nedir acaba

Resimleri içe aktarırken bu kategorilere göre düzenli aktarmazsak resim sayısı hatası veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: KralYLMZ

Arkadaşlar resimleri içeri aktarırken FORMA(B) ve FORMA(K) seçenekleri çıkıyor bunların farkı nedir acaba

Resimleri içe aktarırken bu kategorilere göre düzenli aktarmazsak resim sayısı hatası veriyor

Hocam bildigim kadari ile bir tanesi oyunda gercekten olan ama lisanssiz olan kisim icin digeri de oyunda hicbir sekilde olmayan tamamen kullanicinin olusturdugu veri icin diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: pape

quote:

quote:

Bugün güncelleme gelmiş. Güncellemeden sonra yama bozuluyor mu ? Güüncelleyen oldu mu ?

Geriye dondurme islemi yapamiyormuyuz? Sanki gelen guncellemeyi yuklerken mevcut verilerinizi yedekleyin gibi bir uyari gelmisti...

Böyle bir şey varsa harika olurdu ama nasıl yapılacağına dair bilgi verirseniz çok iyi olur.
  • pape kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam bayağı bi lisans yaptım sorunsuz az bi kısım kaldi onlar da olsa da olur olmasa da tarzı

Ama bu olayı tam anlamadim.Ben yalnızca oyunda olan takımların ,liglerin lisansını uyguluyorum.Bütün verileri silip baştan yaptım.Bu kez resimleri içe aktar yapmadan direk takımı içe aktar kısmından gittim. Ama kafasına göre attı sanırım resimleri.Takım amblemleri kısmında dahi bi ton forma vardı baktığımda

• Bende yama yaptim takimlar geldi fakat oyuncular cok alakasiz oyuncular ve ikinci kolu aktif edincede yama yok oluyor ne yapmam gerekli. yardimci olabilecek var mi ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pape

quote:

quote:

Böyle bir şey varsa harika olurdu ama nasıl yapılacağına dair bilgi verirseniz çok iyi olur.

Hocam bende bilmiyorum acikcasi fakat gelen guncelleme paketini yuklerken boyle bir uyari gormustum. Hatta bilen arkadas varsa bizi de aydinlatirsa sevinirim cunku benim de butun isimler vs degisti...

• quote:

Orijinalden alıntı: KralYLMZ

Sağol hocam bayağı bi lisans yaptım sorunsuz az bi kısım kaldi onlar da olsa da olur olmasa da tarzı

Ama bu olayı tam anlamadim.Ben yalnızca oyunda olan takımların ,liglerin lisansını uyguluyorum.Bütün verileri silip baştan yaptım.Bu kez resimleri içe aktar yapmadan direk takımı içe aktar kısmından gittim. Ama kafasına göre attı sanırım resimleri.Takım amblemleri kısmında dahi bi ton forma vardı baktığımda

Hocam rica ederim, oyunda lisanlari olmayan takimlari aktarirken tek tek aktaracaksin ve aktarirken hangi takimin uzerine yazmak istiyorsan o takimi secip tek tek aktaracaksin...

• Öncelikle konuyu açan arkadaş, emeğine sağlık çok başarılı bi çalışma olmuş.
    Pes17 yi yeni aldım. Önceden sorulduysa affola..
    Soruma gelince; Bu yamaları kurunca, online seasons da da aktif oluyor mu?
    Myclub zaten ilgilendirmiyor beni:)
  • Stadyum ya da spiker sesi yamalanamıyor mu?

Mesela real madrid diye söylemiyor mu spiker?

Bir de dövme yapılabiliyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 2 Adet PES 2017 0 AMBALAJINDA TÜRKÇE VERSİON (AMAZONDAN ALINMA DEĞİLDİR)

TANESİ 150 DEN BIRAKIYORUM DENİZLİ ELDEN TESLİM KABULDÜR
  • Turkiye ligi yaması kullanan var mı beyler?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trabzonspor yaması olan var mı , mümkünse link atabilir mi

• Lisans veya takım ekledikten sonra ikinci kolu aktifleştiriyorum 'Hesabınızda kullanıcının oluşturdğu medyanın kullanılmasını izin verilmiyor' yazısı çıkıyor ve eklediğim takımlar lisanslar gözükmüyor. 2.kol hesabını silince düzeliyor. Çözümü nedir ?

• Lee Tai kullanıcısına yanıt
    Başka bir hesaptan misafir kullanıcı olarak oturum açmanız gerekiyo..

• Arkadaş full kadrolu full transferli ve Türk ligleri,bundesliga ligi ve diğer liglerin olduğu bir yama yokmu,yada burda olan arkadaşlar upload edebilirmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rindaasd -- 12 Aralık 2016; 13:17:39 >
  • Arkadaslar, 2. kolu aktif edince olusan hatayi cozen var mi ?
  • X_xRevivaLx_X X kullanıcısına yanıt
    İkinci bir oturum açmanız gerekiyo...
    Mesela benim PS' de kuzenle offline oynarken ikinci kolu aktif ederken misafir kullanıcı olarak o da psn hesabını açıyo.. Sonra lisanslı bi şekilde sorunsuz oynuyoruz..

• quote:

Orijinalden alıntı: _robisso

İkinci bir oturum açmanız gerekiyo...
    Mesela benim PS' de kuzenle offline oynarken ikinci kolu aktif ederken misafir kullanıcı olarak o da psn hesabını açıyo.. Sonra lisanslı bi şekilde sorunsuz oynuyoruz..

bu sekilde yaparsak yama verileri kaybolmuyor yani? hemen deniyorum tesekkurler
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.